Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu widownia wygląda tak:

 

BIG BROTHER - Średnia 1,33 mln (8,23%) 16-49: 815 tys (13,23%)

BIG BROTHER NOCĄ - Średnia 352 tys (5,29%)  16-49: 220 tys (7,45%)

BIG BROTHER POBUDKA - Średnia 92 tys (2%)  16-49: 58 tys (3,46%)

BIG BROTHER POPOŁUDNIU - Średnia 405 tys (7,56%)  16:49: 139 tys (8,16%)

BIG BROTHER PODWIECZOREK - Średnia 250 tys (2,78%)  16-49: 99 tys (3,31%)

 

Źródło: WM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://film.interia.pl/telewizja/news-big-brother-igor-prawie-zemdlal-mieszkancy-wsciekli-na-wielk,nId,2905906

 

Ostatnio zastanawiałem się dlaczego nikt nie wszedł za Daniela.

Może chcą skrócić edycję BB tak sobie teraz myślę.

To trochę wygląda na zasadzie:

Nie ma oglądalności, nie ma jedzenia.

Po tej edycji podejrzewam, że tak szybko kolejnej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosław Palacz jeszcze przed "Big Brotherem" zadebiutował w telewizji. Zagrał epizod w "Koronie królów". Jednak większe doświadczenie ma Tomasz Urban. Przystojny model wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską.
Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,24588685,wszyscy-mysleli-ze-jest-debiutantem-radoslaw-palacz-z-big.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woźniak Starak mówiła że stawiają na cywilów:

Cytat

To nie będzie Big Brother z celebrytami. My stawiamy na cywilów, bo to lepiej brzmi. Szukamy różnych osób, o bardzo różnych poglądach, o różnorodnym stylu życia. I wegan, i rockmenów… Kolorowych postaci.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że mamy już przesyt programów, do których zapraszają jakieś znane osoby - gwiazdy, celebrytów, prezenterów, aktorów, pseudo-aktorów czy kogoś z Internetu. Big Brother miał szansę być czymś dla zwykłych ludzi. Najlepiej, żeby byli bez żadnych doświadczeń medialnych - czy to statysta w reklamie czy kilkadziesiąt sekund w paradokumencie - nic! Schrzanili to. A tak, to jest to program dla ludzi chcących właściwie się oderwać przede wszystkim od Internetu i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem i zarówno od Ohme jak i od Woźniak Starak że do programu wchodzą ludzie jacyś, nieprzezroczystość, którzy po wyjściu mogą dalej uczestniczyć w mediach. Ja tu mniej bym się przyczepił do ludzi którzy tam są a bardziej do realizacji która w wielu aspektach kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamilos951 napisał:

Justyna została automatycznie nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.

 

Chcą na SMSach więcej zarobić?

A może Komuś nie pasuje, żeby Łukasz lub Tomek wyszedł z programu?

 

Coraz gorzej w BB. Zamiast zrobić "ładną"/ciekawą reaktywację to tylko psuje się wizerunek kultowego programu.

Zamiast BB mogli nazwać program " Statyści w TV". Jak powoli się doszukujemy to każdy gdzieś występował/grał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...