Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę to słabe,że cały internet i portale piszą o tym co się wydarzy w BB ,a do zobaczenia to w TV dopiero następnego dnia. Generalnie mam wrażenie,że jest nastawienie na to by ludzie wykupywali playera,a TVN7 to taki troszkę dodatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2019 o 20:16, Sławomir Pawłowski napisał:

A co tam się wydarzyło, że został regulamin złamany?

 

Nie wiem jak Wy uważacie, ale mi się wydaje że Daniel będzie nominowany w pierwszych nominacjach do opuszczenia domu BB. Odnoszę wrażenie, że ten człowiek ciągle narzuca swoje światopoglądy pozostałym mieszkańcom.

 

Niektórzy mieszkańcy wydają mi się na razie tacy sztuczni, że aż do tego pasuje piosenka tytułowa w czołówce pt. "Kim na prawdę jesteś" :)

Możliwe, że chodziło teraz o ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Wyluzuj ja po prostu np dzisiaj nie wiedziałem czy mam pisać że Daniel odchodzi.....spojlery psują oglądanie tym co pakietu w playerze nie mają stąd propozycja......

Ten program nie zasługuje nawet na jakiekolwiek zmartwienia związane z tym, czy ktoś czegoś nie widział podczas płatnych internetowych transmisji czy nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, QwerK napisał:

Możliwe, że chodziło teraz o ciebie.

 

Witaj. Mogę wiedzieć o co Tobie chodzi? Nie można wyrazić opinii? Ja się Ciebie o nic nie czepiam i mam prośbę Ty też się nie czepiaj. Wyraziłem tylko opinię. Żyjmy w zgodzie. I taka rada na przyszłość. Nigdy człowieka nie widziałeś na oczy i i go nie znasz to proszę nie oceniaj. Nie piszę tu o sobie tylko ogólnie o wszystkich.

 

PS. Co do uczestników to z odcinka na odcinek wydają mi się coraz to mniej sztuczni czy też spięci. Zaczynają się różne charaktery "docierać"

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz właśnie powiedział mieszkańcom że jest „ciepły” wszyscy to jakoś normalnie przyjęli tylko Daniel ewangelista ostentacyjnie wyszedł bez słowa...... i to mnie wkurza czytasz pismo to je stosuj namawiasz kogoś do treningu sam trenuj morsowanie ok sam wejdź do basenu i popływaj..... nie lubię takich dwulicowych ludzi.... dobrze że wychodzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Łukasz właśnie powiedział mieszkańcom że jest „ciepły” wszyscy to jakoś normalnie przyjęli tylko Daniel ewangelista ostentacyjnie wyszedł bez słowa...... i to mnie wkurza czytasz pismo to je stosuj namawiasz kogoś do treningu sam trenuj morsowanie ok sam wejdź do basenu i popływaj..... nie lubię takich dwulicowych ludzi.... dobrze że wychodzi.....

A nie myślisz,że to taki podejrzany  koleś? Pewnie ktoś z układem z produkcją, którzy mają w negatywnym świetle pokazać chrześcijan, ludzi, którzy mają buzię pełnią frazesów ,a w praktyce w ogóle tego nie stosują. Zresztą generalnie określenie "ciepły" niesie za sobą pewną formę dyskryminacji. W ogóle nie rozumiem pytań o orientację seksualną. Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy pytać kogokolwiek o orientację seksualną bo w ogóle mnie to interesuje.  Zresztą co to na dzień dobry gadka o orientacji seksualnej, elementem poznawania ma być zabawa - kto z nich miał najwięcej partnerów seksualnych..  Widzę,że nie odnajduję się w dzisiejszej rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał:

Łukasz właśnie powiedział mieszkańcom że jest „ciepły” wszyscy to jakoś normalnie przyjęli tylko Daniel ewangelista ostentacyjnie wyszedł bez słowa...... i to mnie wkurza czytasz pismo to je stosuj namawiasz kogoś do treningu sam trenuj morsowanie ok sam wejdź do basenu i popływaj..... nie lubię takich dwulicowych ludzi.... dobrze że wychodzi.....

O co chodzi z tymi kropkami? Nie umiesz w interpunkcję? ?

 

9 godzin temu, Marek79 napisał:

Chyba już wiecie że głos Wielkiego Brata należy do córki Krystyny Czubówny  :)

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/to-jej-glos-slyszymy-w-big-brotherze-kto-jest-wielkim-bratem/kj07jrz

Wiemy to od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...