Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
2 godziny temu, bober1 napisał:

 Zresztą ocena po pierwszym odcinku gdzie praktycznie niewiele się mogło zdążyć jest krzywdząca.

Mam nadzieje, ze po pierwszym programie ludzie pójdą po rozum do głowy i im widownia spadnie. Sam się przekonasz.

Jaki target? Lubisz taką rozrywkę? No tak , ale o gustach się nie dyskutuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bober1 napisał:

Kompletnie tego nie rozumiem. Nie podoba mi się to nie oglądam. Proste. A tu jakieś żale że kierowcy śmieciarki nie ma. Psycholog powiedziała że szukali ludzi którzy coś wniosą do domu i będą po wyjściu mogli zaistnieć. Taki był target. Z resztą ocena po pierwszym odcinku gdzie praktycznie niewiele się mogło zdążyć jest krzywdząca.

To po co tu w ogóle jesteś? Forum satkuriera zostało stworzone właśnie po to by ludzie mogli się dzielić swoimi wrażeniami z obejrzanych programów. Obejrzał odcinek i ma prawo wyrazić swoją opinię, proste. Swoją drogą- dlaczego założenie,że kierowca śmieciarki nic by nie wniósł do programu dość ciekawe. Widać,że nie brali ludzi z tzw. "ulicy" mimo zapowiedzi. Tyle. Kolejne oszustwo TVN-u, ale czy to może dziwić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, bober1 napisał:

W tym momencie jest inny target odbiorców niż 20 lat temu a pewni ludzie tego nie potrafią zrozumiec

To jeśli możesz napisz mi jaki to jest target? Jestem ciekaw. Serio.

Takie akcje to są dobre na MTV. Tam piękni, wypacykowani, szczęśliwy, bez trosk,  imprezy itd się to nadaje.

Edit:

Pierwszy Wielki Brat był dla wszystkich, ten bez obrazy , ale jest dla ograniczonych ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym uważał pewnie psycholodzy socjolodzy i inni „odzy” mają niezły ubaw analizując jak zachowują się ludzie tak a nie inaczej obserwowani motywowani itd parę lat temu takie badania były normą teraz są nieetyczne i trzeba czekać aż ludzie sami się zgodzą za kasę być obserwowani 24\7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bober1 napisał:

Właśnie taki jak wszedł do domu BB. Przebojowy, dynamiczny, pełen pomysłów. Wolałbym aby do domu weszły osoby z problemami i siedziały na kanapie i opowiadały sobie ckliwe historię jak to ktoś ma źle w życiu ? No nie. Ma to być pozytywny program, a nie smuty.

Aha, stwierdzasz,że po tym jak weszli nie można ich uczciwie ocenić, a z drugiej strony ty już wiesz,że to ludzie przebojowi, dynamiczni, pełni pomysłów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dostępu do Playera, więc bardziej z TVN 7 będę ogladąć ''Big Brothera''. Co do uczestników, to od razu skapnąłem że jeden z nich brał udział w paradokumentach Polsatu/TVN.

 

Natomiast jeżeli chodzi o oglądalność ''Big Brothera'', to widać że reaktywacja była strzałem w dziesiątkę, choć przegrali oglądalnościowo z ''Sanatorium Miłości'' TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fipii napisał:

Oglądałem trochę na playerze wczoraj bo dostałem tygodniowy darmowy Voucher i trochę słabo to wygląda, 4 kanały gdzie leci prawie to samo (na BB1 i BB2 dokładnie to samo i na BB3 i BB4 też był ten sam stream). Kiedy coś wreszcie zaczęło się rozkręcać to wyłączyli streamy o 1 w nocy i zrobili przerwę (dopiero potem wygooglowałem że na playerze nie bedzie 24h na dobę) więc osobiście nie widzę sensu wykupowania tego. 

 

Witaj. Co trzeba zrobić aby otrzymać ten darmowy voucher na BB? Mój kolega korzysta z darmowego Playera i nic nigdy nie opłacił i korzysta z bezpłatnych programów. Ja też póki co korzystam z darmowego playera.

 

Tak samo jak kolega co otrzymał voucher mam konto na player. Co trzeba zrobić aby otrzymać voucher i przetestować Big Brothera przez 1 tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, VG02 napisał:

Jedyna osoba która pasuje do tego to Jarosław Ostaszkiewicz. 

 

Tylko niestety Ostaszkiewicz pracuje teraz w TVP. Z tego co czytałem, to jest też głos męski jeśli chodzi o ''Wielkiego Brata'' - tylko on jest dostępny na Playerze.

 

@an10ka jak była uczestniczka w ''Kto poślubi mojego syna?'', to było też logo ''Kto poślubi moją córkę?'' ;)

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...