Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę zrozumieć ludzi którzy porównują poprzednie edycje z obecną we wszystkim. Zwłaszcza tutaj gdzie minęło aż tyle lat. Nigdy to nie będzie to samo. Jak startował BB to nie było snapa, instalacji diet bezglutenowych itp. teraz jak nie masz kanału na youtubie to jakbyś nie istniał. Stąd taka a nie inną formuła. Trzeba to albo zaakceptować albo nie oglądać. Innego wyjścia  nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bober1 napisał:

Stąd taka a nie inną formuła. Trzeba to albo zaakceptować albo nie oglądać. Innego wyjścia sie nie ma 

 

Tak jak powiedziałeś. Już na początku ta nowa edycja mnie nieco odrzuciła: uczestnicy, tak jak chyba każdy twierdzi, "piękni i młodzi" celebryci - jakby przyjaciele ze szkolnych ławek. Dość predko czar prysł, jak i ten pompowany balon. Jak na razie, irytuje mnie ten Maciej i ta dziewczyna kreujaca się na jakąś gwiazdeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Jak dotąd Barbie i Ken. Wystylizowane i denne.

Mam nadzieje, ze nie wyjdzie z tego Warsaw Shore, Jersey Shore i inne [beep]izmy.

No i się nie pomyliłem. Sztuczność na maska. Na pewno nie będę oglądał, bo szkoda czasu.

 

@Emil.1603 To właśnie byłby przekrój społeczeństwa. Powinien być ktoś starszy, gej, lesbijka, lekarz, listonosz, biedniejszy, bogatszy, gwiazdeczka, youtuberka, etc. Teraz wszyscy wypacykowani, idealni. Nawet ten Ukrainiec jakiś "piękny". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupiłem wczoraj pakiet wszedłem zaraz po zakończeniu programu i serwery playera padły :D ,myślałem że to ja będę wielkim bratem i będę mógł sobie wybrać jedną z 66 kamer a tu lipa są tylko 4 kanały siedzi 4 magików i zmienia...... a 50zł poszło......:D a casting jeden radykalny prawak dwie blachary jedna weganka jeden bokser Pani detektyw  i dwie może trzy ciekawe osoby"normalne"a wielki brat który  de facto jest wielką siostrą i jeden psycholog z ukrainy mogą sobie nie poradzić :D . :P

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę na playerze wczoraj bo dostałem tygodniowy darmowy Voucher i trochę słabo to wygląda, 4 kanały gdzie leci prawie to samo (na BB1 i BB2 dokładnie to samo i na BB3 i BB4 też był ten sam stream). Kiedy coś wreszcie zaczęło się rozkręcać to wyłączyli streamy o 1 w nocy i zrobili przerwę (dopiero potem wygooglowałem że na playerze nie bedzie 24h na dobę) więc osobiście nie widzę sensu wykupowania tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem pierwsze wejście na TVN7 o 9:50 i szczerze mówiąc to się nieco zdziwiłem. Spodziewałem się, że to będzie krótkie, bo w ramówce przeznaczono na to tylko 5 minut, ale tak naprawdę całość trwała może 90 sekund. Pokazano to, co się dzieje akurat w domu, ale było to bardzo króciutkie, do tego bez żadnego prezentera, wyjaśnienia, powitania i tak dalej, po prostu jakby dali przekaz z którejś kamerki w Playerze. Wydaje mi się, że nieco lepsze były chociażby te wejścia popołudniowe z czwartej edycji (te o 17:30 bodajże).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi się to oglądam fajnie zrobili wszystko na go pro łazienka na go pro technologicznie high level szkoda tylko że nie ma że nie ma do wyboru 66 kamer tylko 4 kanały weszli do programu i teraz gadają że w łazience nie powinno być kamer :D  na pudelku będzie co pisać szkoda mi tylko że ludzie nie zobaczą nowego sezonu gry o tron :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bartas_20 napisał:

O ile się nie mylę Pani 42-letnia oraz ta youtuberka-weganka też już występowały w TVN. Ta starsza chyba w Milionerach, ta młodsza w "Szkole". Także casting chyba wyglądał w ten sposób, że to TVN dzwonił do "swoich". i pytali czy nie chcą wziąć udział.

Czyli lipa i tyle.

Chyb szkoda na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bober1 napisał:

Sztuczni ludzie ? Ciekawe jakbyście Wy zachowywali się po dwóch minutach od wejścia wiedząc że patrzy na Was kilka milionów ludzi. Dajcie im czas.

Youtuberka? Instagramerka? Aktorek z paradokumentów? Model? Dla nich kamera czy aparat to coś normalnego. Więc tym bardziej nie ma co liczyć na naturalność.

 

Wolałbym, aby byli tam np. kierowca śmieciarki i komornik. To byłby ciekawy przekrój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie tego nie rozumiem. Nie podoba mi się to nie oglądam. Proste. A tu jakieś żale że kierowcy śmieciarki nie ma. Psycholog powiedziała że szukali ludzi którzy coś wniosą do domu i będą po wyjściu mogli zaistnieć. Taki był target. Zresztą ocena po pierwszym odcinku gdzie praktycznie niewiele się mogło zdążyć jest krzywdząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...