Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kingofsouth napisał:

I ci wszyscy ludzie mają takie szczęśliwe życie. Takie to wszystko słodko [beep]zące...

To jest Wielki brat? Kupujecie to?

Raczej Wielka Siostra. :D

A ta blondynka co teraz weszła do domu, to dopiero parodia. :D Co trzecie słowo wtrąca po angielsku... A ponoć Polacy nie gęsi. :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

@JohnnyBravo97, ty coś pisałeś , że wykupisz to w player.  Serio??

Już wykupiłem, ale złożyłem się z jedną osobą. Ja niestety, mimo, że żyłem już w 2001 roku nie miałem okazji oglądać BB. Każdy ma swoje gusta, a ja tam lubię oglądać różne "Shory" na MTV :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emil.1603 napisał:

@JohnnyBravo97, czyli jesteś niestety zepsuty współczesnością, pomimo że jesteśmy chyba z tego samego roku.

Jestem z 1997 roku, czyli miałem 4 latka jak startował pierwszy Big Brother. Żeby być w temacie to Pan Janusz Dzięcioł miał 48 lat w 2001 roku, czyli mógł być już młodym dziadkiem. W tej nowej odświeżonej edycji są (nie)stety sami młodzi. Najstarszy ma chyba 36 lat. Mój tata ze mną to ogląda i nie podoba mu się to, że wybrali samych pięknych i młodych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dla mnie sztuczna edycja, powitanie wyreżyserowane, widać, jakby uczestnicy się zdążyli poznać już i na pewno nie miało to miejsca wśród 15 tysięcy osób na castingu. Nie urzekła mnie ta dzisiejsza promocja, popatrzę w tygodniu jak to wygląda i po pierwszym tygodniu będzie można ocenić, czy pełen spontan, czy pełna reżyserka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja rocznik 80 nie kupuje tego. Dla kogo jest ten program?  Przyznawać się komu to się podoba

Mnie na przykład. Ja rocznik74. Jakiś problem? Tez zastanawiam się na wykupieniem w player.

 

To dopiero początek. Dajmy im się rozkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem z ciekawości, żeby zobaczyć, jak prezentuje się to od strony technicznej i chyba w porządku? Lubię TVN7, zawsze kibicowałem tej stacji, chociaż to pewnie przez sentyment z RTL7 i wczesnych lat pod szyldem TVN, kiedy w ramówce było sporo fajnych seriali zagranicznych o w miarę normalnych porach.

Oglądałem fragmentami, niestety nie udało mi się usłyszeć głosu Wielkiego "Brata". Na YouTube TVN jest materiał o Gulczasie i Manueli z powrotem w pokoju zwierzeń, ale głos tam jest raczej męski, a nie kobiecy, więc to chyba nie to?

Co mnie zdziwiło to fakt, że chwalono się iż zgłosiło się 15 tysięcy osób, a do programu wybrano faktycznie mało zróżnicowaną ekipę. Irytuje mnie też, kiedy ludzie o sobie opowiadają, że - przykładowo - "są szaleni i są duszą towarzystwa" już w pierwszym zdaniu. Wolę, kiedy takie cechy po prostu wychodzą z człowieka naturalnie, a nie trzeba ich podkreślać na wejściu, bo taka wizytówka raczej mnie odrzuca i wiem, że czuję, że jedyną szaloną rzeczą, którą robi taka osoba, jest nadużywanie ikonki "xD" na messengerze. Tutaj kilka osób już na wstępie "zapowiedziało" jacy są.

Programu oglądać nie będę, ale pewni zobaczę jak wyglądają nominacje, proces ogłaszania wyników i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszuści z TVN pisali o streamie całodobowym, a teraz sie okazuje, że transmisja w player.pl będzie trwać od 9:00 do 1:00. Pewnie gwiazdki instagrama sie bały pokazywać bez makijażu, a przecież muszą mieć też czas na dopracowanie scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kamilos951 napisał:

Ci ludzie to w większości brali udział w innych produkcjach TVNu.
Nie wiem po co robili takie castingi, jak i tak pobrali ludzi których znają.

 

Mnie dziwiło, że parenaście dni przed premierą nadal ogłaszali, że szukają ludzi. Czyżby rzeczywiście tak trudno było wybrać kogoś z tych rzekomych kilkunastu tysięcy chętnych?

A może po prostu jest tak, że wszyscy już sie przenieśli na snapa, instagrama itp i im telewizja do niczego niepotrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto cała idea programu legła z gruzem. Miało być o zwykłych, szarych ludziach, a tutaj biorą takich, a nie innych. Drugiego strażnika miejskiego czy urzędnika pocztowego oczywiście nie zobaczymy, bo przecież to się kłóci z wielkomiejskim stylem życiem wyidealizowanych ludzików, którzy mają wszystko, wraz z czasem na każde zajęcia (praca, rodzina, hobby, fitness, i jeszcze z 5 innych rzeczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...