Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trzeba było od razu powiedzieć,że ma wygrać program ? :D Produkcja od początku go faworyzuje, ale jak mówiłem - musi ktoś robić dramy, postawili na sprawdzonego gracza :D Inna sprawa,że w nosie mają wolę widzów,a to anulują głosowanie,a to przywracają osobę, która opuściła dom decyzją widzów. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 14:09, FanMMA napisał:

Przecież to był zwyczajny teatr i granie pod publikę.

 

 

3 godziny temu, FanMMA napisał:

Ale kpina Łukasz wraca do domu  XD

 

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

I w domu wielkiego brata znowu zrobiło się ciepło czyżby Pani Małgorzacie skończyli się ciekawi ludzie z castingu?:D

 

3 godziny temu, wislok napisał:

Może trzeba było od razu powiedzieć,że ma wygrać program ? :D

10,000 osób i nikogo innego nie było? Oczywiście…

 

W końcu Łukaszek to twarz jednego z czołowych popołudniowych hitowych produkcji TVN-u dla mas. Jeśli nie odpadnie, to znaczy że będą go pchali do końca. Jeśli wygra, co byłoby swego rodzaju kpiną, to na pewno oznaczałoby dalszą obecność w produkcjach TVN-u, w tym w jakimś większym serialu. Po co szkoła filmowa czy teatralna, skoro jest Big Brother i tam się nauczy wymaganych różnych ról.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on w 19+ zagrał marginalna postać więc mówienie o nim że promuje się nim inny program jest czystym nadużyciem.

Tłumaczyli to wczoraj tak, że w regulaminie jest napisane że jeżeli jakiś uczestnik dobrowolnie opuści program to na jego miejsce może wejść uczestnik który odpadł głosami widzów. Jak odchodził ten model Tomek to w rozmowie z nim w studiu też coś takiego mówił ale ostatecznie drugi raz nie wszedł więc pewnie jest taki zapis.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, może oglądałem kilka odcinków, widząc,że na forum media2 wątek ma prawie 1400 stron i tam dziesiątki ludzi ma wykupione jakieś subskrypcje  i komentuje to na bieżąco to nie sądzę bym się wciągnął jakoś specjalnie. Ale masz prawo mieć swoją interpretację, nie grzeje mnie  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

*Decyzją widzów program opuściła dziś Kasia.

 

*Do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz (5 nominacji) i Magda Zając (4 nominacje).

 

*Zadanie tygodniowe:

Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem "telewizji" Big Brother TV i tworzenia autorskich programów przez uczestników pod okiem dyrektor programowej Magdy Zając.

 

EDIT 20.05.2019 - Big Brother Twist:

W wyniku dzisiejszych rozgrywek(ciastko, gorące krzesełka, karty, papier nożyce kamień itp.) nominowani są wszyscy, oprócz Madzi W., która wygrała immunitet.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem BB Stream 24/7 za 50 złotych od pierwszego dnia ale się zacinało wychodziło z kamer i złożyłem reklamację i oddano mi pieniądze ale usługę wyłączono i ani słowa przepraszam z ich strony  :D 

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 20:24, FanMMA napisał:

Haha już tego nie oglądam,ale z tego co tu czytam to Łukasz nominowany to trzeba od razu coś wykombinować,żeby większa ilość osób była nominowana xdd dajcie mu już tą nagrodę i tyle.

Łukasz nie wygra programu jeśli nie zmienią systemu głosowania... :)

Dzisiaj program opuszcza Magda Zając, na którą zagłosowało 42% widzów. Drugi Łukasz miał 38%. 

Nie ogarniam jak głosują ludzie, że Bartek zdobył ledwie 1% głosów, a Magda Zając 42%... :D Bardzo duża różnica w antypatiach widzów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

*Program opuściła wczoraj Magda Zając, która otrzymała 42% głosów widzów. Tu za nią był Łukasz (38 % głosów widzów).

 

*W tym tygodniu mieszkańcy nominowali do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - Łukasza (4 nominacje) i Izę(3 nominacje).

 

Do zakończenia programu niespełna 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

*Zadanie tygodniowe - Tydzień prasłowiański niezaliczone. Budżet na zakupy był tylko 400 zł, zamiast 800 zł.

 

*Dziś wieczorem program opuści Łukasz lub Iza. Wg danych z wczoraj, oboje mieli w głosowaniu widzów po 50%.

 

*Wieczorem Arena, pożegnanie z jednym z uczestników, kolejne nominacje i niespodzianki. Finał już za 2 tygodnie.

 

EDIT.

*Decyzją widzów odpadła Iza (50,01% głosów widzów, Łukasz 49,99%).

 

*Nominowani do opuszczenia domu za tydzień są Igor, Łukasz, Oleh (po 3 nominacje).

 

*Zadanie tygodniowe - Wojna wywiadów - tydzień szpiegowski.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...