Skocz do zawartości
  • 0

Gdzie są polskie programy FTA z HOTBIRD ?


grejf
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Pewnie problem był już omawiany nie raz, ale ja nie znalazłem rozwiązania, myślę że diabeł tkwi w szczegółach...

Mianowicie mam problem tego typu, iż nie mogę znaleźć polskich programów FTA z Hot Birda.

 

Sprzęt, jaki posiadam to :

Tuner: Ferguson FX-6600 CR,

Konwerter: Globo LMTP-04H (Monoblock Twin LNB)

Czasza: 80cm

 

Odbieram Astrę, ale o dziwo z Hot Bird znalazły sie polskie programy : TVP Polonia i TBN Polska i za [beep]e nie mogę znaleźć reszty, tj : TVP Info, STARS TV, 4fun TV, 4fun Fit & Dance, 4fun Hits, Polo TV, Eska TV Extra, Tele 5, Polonia 1.

 

Będę wdzięczny za krótka, zwięzłą instrukcje, jak i gdzie szukać przyczyny. Może ktoś ma podobny zestaw i miał podobny problem?

 

Pozdrawiam,

Łukasz.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki, to tak będzie.

A jakiś prosty, niedrogi, mały możesz polecić?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje, zamykamy temat, aby nie robić zamieszania. :) Już sobie poradzę. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...