Skocz do zawartości

Dawne programy Polsatu


Wesoly_Radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niedawno na YT pojawiły się odcinki "Dyżurnego Satyryka Kraju", można je na tym kanale obejrzeć: https://www.youtube.com/user/tdrozda/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=0

 

Najprawdopodobniej są to oryginalne nagrania, nie ma na nich loga Polsatu, nie ma przerw reklamowych. Jest też pewna ewentualność, że kanał założył sam Tadeusz Drozda, bo jest tam film sprzed 3 lat, nagrany przez niego. W zasadzie to mogłoby tłumaczyć, dlaczego to są nagrania oryginalne, a nie z emisji telewizyjnej.

 

Swoją drogą to świetna jakość nagrań jak na ponad 20 lat od powstania tych programów.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak się stanie, o ile pan Tadeusz Drozda ma w posiadaniu nagrania wszystkich wydań. Jak na razie wrzucono 39 odcinków z okresu 1995-96 (program ruszył jesienią '95, można się zorientować po tym, jaki temat dominuje w pierwszych odcinkach). Na YT pojawiały się już wcześniej fragmenty z tego okresu, nawet do teraz są, i są to właśnie fragmenty programów, które w całości są już udostępnione przez p. Drozdę (na pewno jest kawałek 38 wydania z emisji z Polsatu, bo poznaję po gościach w barku, w tym też programie puszczono całość piosenki "Jedna baba").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Program ten chyba był takim uzupełnieniem drugiego programu Tadeusza Drozdy czyli "Śmuechu warte" znanego z anteny TVP1.

Dzisiaj jakby się przypatrzeć, to te programy są do siebie podobne między innymi za sprawą pojawiających się tam satyryków (Tadeusza Drozdy i Krzysztofa Piaseckiego) czy obecności części konkursowej z materiałami nadsyłanymi przez widzów. W DSK były to śmieszne zdjęcia a w ŚW materiały video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program ten chyba był takim uzupełnieniem drugiego programu Tadeusza Drozdy czyli "Śmuechu warte" znanego z anteny TVP1.

Dzisiaj jakby się przypatrzeć, to te programy są do siebie podobne między innymi za sprawą pojawiających się tam satyryków (Tadeusza Drozdy i Krzysztofa Piaseckiego) czy obecności części konkursowej z materiałami nadsyłanymi przez widzów. W DSK były to śmieszne zdjęcia a w ŚW materiały video.

Z tym uzupełnieniem "Śmiechu warte" to bym się nie zgodził, tamten program był na licencji amerykańskiej, większość jego zawartości była z importu, a obecność części konkursowej w tamtym programie była koniecznością z racji formatu. Natomiast DSK to był całkowicie autorski program Drozdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Homer Simpson

Kanał ZAPOMNIANE SERIALE PL o którym pisałem kilka stron wcześniej, został zbanowany, najprawdopodobniej przez Telewizję Polsat (i to jeszcze kilka dni przed Prima Aprilis), w związku z tym przepadło wiele ciekawych nagrań i odcinków wielu starych seriali.

 

Hmmm... jakby tak pomyśleć... Czyżby odcinki tych seriali będą na Ipli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

..., ale znając Polszit, dobierze się do niego i też zamknie, czego bym nie chciał.

Możliwe, że Polsat się dowiedział, ponieważ, kanał zyskiwał wielu widzów (w tym mnie, oglądałem często tam taką jedną i nie tylko :)). Mało by brakowało, a 1 000 000 wyświetleń by było. Takie było zaskoczenie, a jeszcze wczoraj na tym kanale oglądałem Czułości i kłamstwa.

 

Ale z tym zbanowaniem Zapomnianych Seriali, coś się musi wiązać. Może 1 kwietnia wszystko się okaże?... xD. Może Polsat szykuje jakąś niespodziankę?

Edytowane przez RePliC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

1 kwietnia dałem jako żart.. ale może być tak jak mówisz. Mogą się pojawić, ale chyba nie wszystkie od razu. Chociaż wątpie w doskonałą jakość, pewnie będzie taka jak w pierwszych odcinkach Samego Życia na Ipli. Może też się pojawią na TV 6 czy Super Polsat? Takie mrzonka, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Homer Simpson

Apropo dawnego serialiku Polsatu "Czułość i kłamstwa"

Pierwsze 64 odcinki były emitowane od listopada 1999 do marca 2000 od poniedziałku do środy, raz o 18:00, raz o 18:30 w Wizji Jeden. Póżniej emisja powtórkowa zaczęła się w TV 4, emisja była od poniedziałku do piątku o 20:15, następnie od września 2000 odcinki 65-150 premierowo emitowano ok. 23:00, a w późniejszym okresie ok. 17:00. W okresie wrzesień 2001-grudzień 2005 powtórkowo serial emitował Polsat, początkowo o 20:00, później między 16:15 a 16:45, później serial przeniesiono na późne południe, ok. 14:00, a w 2005 roku rano między 8:50 a 10:30. Wg "Cioci" Wikipedii serial w okresie 2003-2005 emitował Polsat 2. Od grudnia 2005 nie było ani jednej emisji w TV.

 

PS: Pan Drozda wrzucił od końca marca 40 odcinków "Dyżurnego satyryka kraju"

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Pojawiło się tutaj: https://www.youtube.com/user/tdrozda/videos trochę kolejnych odcinków "Dyżurnego Satyryka Kraju", trochę nie po kolei teraz są wrzucane, ale wśród tych niedawno dodanych programów są już te z animowaną czołówką i studiem, które nawet ja pamiętam jeszcze z emisji telewizyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 2.01.2013 o 17:51, maryszus napisał:

Szukam dziwnego programu. Emitowano go mniej więcej w połowie lat 90-tych na Polsacie (ewentualnie na TV 4). Był to dość stary program amerykański, w którym pojawiali się aktorzy przebrani za zwierzęta. Nie mam pojęcia, czy był to program satyryczny, czy edukacyjny dla dzieci. Za Chiny nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy. Wiem, że mnie bardzo denerwował. I nadal to robi - bo nie pamiętam co to, u licha, było :) Ci aktorzy wyczyniali różne rzeczy - tańczyli, jeździli na rowerach itp. Zdaje się, że odcinki były krótkie. Nie widzę tego w żadnej ramówce z tamtego okresu. Może ktoś z Was to pamięta? :)

Banana Splits!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Był też program pana Pujszo "Debiut" i pani Mandaryny pt "Let's dance, czyli zrobię dla was wszystko", a także wiele innych, np. taneczny z Krystyną Mazurówną "Got to dance", "Must be the music - Tylko muzyka" też pamiętam.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...