Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie ten serwis odpuszczę. Kompletnie nie interesują mnie ani nowe SW, tymbardziej te nowe śmieszne seriale MCU. Disney od dłuższego czasu nie produkuje oryginalnych filmów. Dystrybutują jakieś produkcje "filmopodobne", ku uciesze masowego widza, czego dowodem jest ten nowy, okropny "Król lew". 

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolejna sprawa , czy to nie jest tak że czekają , by pokończyły im się licencje w danych krajach i dopiero się pojawią ze swoją ofertą?

Być może HBO, Netflix stracą całą ofertę Disneya gdy się pojawi u nas Disney+.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem raz jeszcze, na spokojnie, listę produkcji. Zarówno Netflix, jak i HBO mogą spać spokojnie, na tej liście znajduja sie może ze trzy oryginalne filmy aktorskie dla dzieci

 

MARVEL


"The Falcon and The Winter Soldier" - Serial aktorski, w którego obsadzie znaleźli się Anthony Mackie i Sebastian Stan. Jego premiera planowana jest na pierwszy rok działalności platformy. 

"WandaVision" - Pod tą dziwną nazwą kryje się aktorski serial, którego bohaterami będą Vision i Scarlet Witch. W rolach głównych wystąpią Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Premiera planowana jest na drugi rok działalności platformy. 

"Marvel's What If...?" - Serial animowany na podstawie komiksu pod tym samym tytułem. Każdy odcinek poświęcony będzie innemu kluczowemu wydarzeniu znanemu z kinowego uniwersum Marvela i pokaże, co by się stało, gdyby losy potoczyły się inaczej. Premiera w pierwszy roku. 

"Loki" - Serial aktorski, w którym ma się pojawić Tom Hiddleston. Premiera w drugim roku. 

GWIEZDNE WOJNY 

"The Mandalorian" - Pierwszy aktorski serial osadzony w świecie "Gwiezdnych wojen". Jego akcja rozgrywać się będzie po upadku Imperium. Będzie dostępny od dnia premiery platformy. 

"Untitled Cassian Andor Series" - Serial aktorski będący spin-offem "Łotra 1". W roli głównej wystąpi Diego Luna, a akcja osadzona została w pierwszych latach nowej rebelii. Premiera w drugim roku. 

"Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" - Wznowienie serialu animowanego. Siódmy sezon będzie się składał z 12 odcinków. Premiera w pierwszym roku. 

PIXAR 

"Forky Asks a Question" - Seria krótkometrażowych animacji rozgrywających się w świecie "Toy Story", w których Forky zadaje Bonnie pytania na temat życia i świata. Dostępny w dniu premiery platformy. 

"Lamp Life" - Animowany film krótkometrażowy, który odpowie na pytanie, co się działo z Bo Peep po "Toy Story 2". Premiera w pierwszym roku. 

"Monsters at Work" - Serial animowany będący kontynuacją filmu "Potwory i spółka". Jego bohaterem będzie młody i utalentowany mechanik marzący o awansie Tylor Tuskmon. Premiera w pierwszym roku. 

DISNEY 

"High School Musical: The Musical: The Series" - Serial aktorski o licealistach z East High, gdzie kręcony był oryginalny "High School Musical", przygotowujących się do wystawienia własnej adaptacji tego filmu. Dostępny w dniu premiery platformy. 

"Diary of a Female President" - Historia 12-letniej Amerykanki kubańskiego pochodzenia, jej szkolnych przygód i marzeń o zostaniu prezydentem USA. Premiera w pierwszym roku. 

"Lady & The Tramp" - Aktorski remake"Zakochanego kundla". Dostępny w dniu premiery platformy. 

"Noelle" - Aktorski film o młodszej siostrze Świętego Mikołaja, która musi odnaleźć brata i uratować Święta. Premiera w pierwszym roku. 

"The Phineas and Ferb Movie" - Pełnometrażowa animacja będąca kontynuacją serialu "Fineasz i Ferb". Premiera w pierwszym roku. 

"Stargirl" - Filmowa ekranizacja powieści pod tym samym tytułem o chłopaku, którego życie zmienia się raz na zawsze, kiedy w szkole, do której chodzi, pojawia się nowa uczennica - Stargirl. Premiera w pierwszym roku. 

"Timmy Failure" - Filmowa ekranizacja książki "Timmy Failure: Mistakes Were Made" o przygodach młodego detektywa Timmy'ego i jego partnera, niedźwiedzia polarnego. Premiera w pierwszym roku. 

"Togo" - Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 1925 roku, kiedy na Alasce wybuchła epidemia błonicy. Lekarstwo można dostarczyć tylko psimi zaprzęgami. Tego heroicznego wyczyny podjął się Leonhard Seppala. Premiera w pierwszym roku.

 

Filmy i tak nadal bedą wyswietlane w kinach, więc bez żalu, odpuszczam sobie ten serwis. To oferta dla dzieci i nastolatków, a nie dla każdego.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pewnie będzie okres testowy(próbny na tydzień, miesiąc jak w Netflixie, Amazonie) , więc i tak każdy nas będzie miał możliwość sprawdzenia jak usługa wygląda.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze ze wystartuje z opóźnieniem... Netflix nadrobi produkcjami... może HBO weźmie się za jakość i jakoś to będzie na plus dla nas odbiorców. Osobiście wolał bym aby HBO GO miało jakość Netflixa, podzielili się produkcjami Disney i były by tylko dwie platformy.

W USA rządzą dla odmiany dwie usługi... Amazon i Netflix. Disney+ na dzień dobry w USA na bank będzie popularne. Wiadomo że wszystko zależy od materiału. Bo jeśli myślą że jednym serialem w świecie Star Wars zawojują VOD to chyba się grubo pomylą... w tym momencie powinny już trwać produkcje ze 3-4 seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
 
Cena $6,99 za miesiąc lub 69$ rok
Już wiemy ze filmy wyprodukowane w 2019 pojawia się  po tym gdy skończy się okno płatnych tv

Nie ma tam mowy o płatnych TV.
"All films released in 2019 will also be available on Disney+ as soon as their theatrical and home entertainment windows have closed. “Frozen II” will also be available exclusively on the platform by the summer of 2020."

Nigdzie nie znalazłem informacji, że nie będzie wyłączności na filmy Disneya.

Kolejna sprawa , czy to nie jest tak że czekają , by pokończyły im się licencje w danych krajach i dopiero się pojawią ze swoją ofertą?
Być może HBO, Netflix stracą całą ofertę Disneya gdy się pojawi u nas Disney+.
 
Nowości Disneya już się nie pojawiają w Netflixie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie gdzie się nie czyta pisze wyraźnie o dedykowanych produkcjach dla Disney+ a nie kinach 

https://www.nytimes.com/2019/04/11/business/media/disney-plus-streaming.html

O tym jak będzie przekonany się już w tym roku bo nowe umowy musza mieć np ze Sky.I wszędzie piszą ze zyski będą mniejsze bowiem nie ma umowy z Netflix a nie HBO czy Sky,Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,dlatego czakam na rozwój sytuacji bo jak Sky się z nimi nie dogada w sprawie filmów z Disneya i Foxa to stanie się wydmuszką tak jak już ma to miejsce piłkarsko..

Variety zaś pisze: Disney+ will be the exclusive SVOD home for new releases from Walt Disney Studios, Pixar, Lucasfilm and Marvel beginning with the 2019 theatrical slate, which includes “Captain Marvel,” “Toy Story 4,”  “Dumbo,” “Avengers: Endgame,” “Frozen II,” the live-action remakes of “Aladdin” and “The Lion King,” “Maleficent: Mistress of Evil,” and “Star Wars: Episode IX.” It also features a lineup of original series and films.

Także wg mnie właśnie o to chodzi a nie płatne telewizje.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że teraz to sie zatarło czy to SVOD, czy tradycyjna TV, ktora w wielu przypadkach ma swój serwis streamingowy.
Ja podejrzewam, że wyłączność dotyczy prawa pierwszej emisji filmów Disneya, Pixara, Marvela i Lucasfilmu. Foxa to raczej nie będzie dotyczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco inną opinię.Netflixowi będzie teraz ciężko uzasadnić swoją cenę o czym pisałem wcześniej.Disney ma bibliotekę,znaną,lubianą a Netflix polega jednak na zewnętrznych dostawcach bo swoje dopiero tworzy.Zobaczymy.Ja zastanawiam się nad rezygnacją z Netflixa bo coraz mnie tam mnie interesuje..i tak ak ktoś ma rodzinę,dzieci....to wybór jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...