Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



A ja się z Wami nie zgodzę. Myślę  że jak D+ wystartuje u Nas to padnie HBO GO albo stanie się marką bardzo niszową.

Nie żartuj, niszowy to będzie D+. Co HBO Go ma takiego od Disneya oprócz ok 10 nowości rocznie i kilkudziesięciu starszych produkcji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co Disney+ został zapowiedziany tylko w USA, więc temat obecności na polskim rynku można na razie uznać za zamknięty. Nie wiem jak wygląda podział praw do produkcji Disney'a w USA, ale zaciekawiło mnie to, że oficjalnych zapowiedziach jest jedynie mowa o wycofaniu produkcji z konkurencyjnych serwisów streamingowych, natomiast o tradycyjnej telewizji nie było ani słowa. Może to oznaczać, że produkcje Disney'a będą na wyłączność w Disney+, ale tylko w internecie, chociaż niestety są na to bardzo małe szanse, a przynajmniej w przypadku kanałów premium.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

 

"""Prezes Disneya potwierdził, że Disney+ będzie zawierać mnóstwo filmów oraz seriali, a już teraz trwają prace nad wieloma oryginalnymi produktami, które mają systematycznie trafiać na serwery. Już teraz powstaje serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz przedstawiający losy Lokiego""

 

Będzie się działo. Czy tego chcemy czy nie. Tak na logikę serwis będzie w Polsce, bo po co by powstawała strona Disneyplus.com.pl ?

Pytanie , czy od samego początku serwis będzie spolszczany? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła przebicia Disney'a ogólnie będzie bardzo duża. Myślę że mają szansę zawładnąć target rodzinny czyli bajki i kino familijne. Patrząc po ruchach Netflix'a uciekają do Anime bo wydaje mi się że walczyć w tej kategorii nie mają co. 

Z jednej strony dobrze jak by rodzinne VOD wylądowało w jednym miejscu a nie jak dziś porozrzucane po różnych platformach. Mnie HBO GO kompletnie nie interesuje ze względu na olewanie klienta jeśli chodzi o jakość a ja tego badziewiu technologicznego nie włączę już . Mam tylko cichą nadzieję że Disney+ wystartuje u nas... z pełnym tłumaczeniem... i zainwestują w CDN'y aby materiał był naprawdę dobrej jakości + oczywiście 4K. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, neo_patryk napisał:

Ja już tak entuzjastycznie nie jestem nastawiony

Mam to samo. Za chwilę po Disney+ wystartuje kolejne coś i trzeba bedzie opłacać oprócz NC+ z 5 lub 6 platform internetowych.

Zdecydowanie za dużo tym bardziej, że dla większości zainteresowanych takimi usługami powiedzmy 1 platforma czy 2 to za mało aby obejrzeć interesujące nas produkcje legalnie.

Są jeszcze inne źródła oczywiście, no ale przemilczmy bo na forum nie lubią tego.

 

Tak od siebie dodam nie w temacie, że życzyłbym sobie podobnej moderacji co na forum w komentarzach na portalu SK.

To co się tam dzieje i jakie posty są puszczane w obieg przyprawia o mdłości [ coś w stylu Onetu ] szczególnie jeżeli okazałoby się, że moderują te same osoby co forum.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 07:59, tracer10 napisał:

trzeba bedzie opłacać oprócz NC+...


A kto to jeszcze ogląda? Chyba po to aby mieć talerz przed domem. Sam posiadam CP za 15zł miesięcznie... + Netflix i nie mam czasu tego oglądać. Jak ktoś doceni stream to już nie da się chyba inaczej używać TV.

Edytowane przez herman78
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, herman78 napisał:


A kto to jeszcze ogląda? Chyba po to aby mieć talerz przed domem. Sam posiadam CP za 15zł miesięcznie... + Netflix i nie mam czasu tego oglądać. Jak ktoś doceni stream to już nie da się chyba inaczej używać TV.

Otóż to. Od ponad 2 lat nie mam nawet naziemnej podłączonej do tv. Wystarcza mi Netflix plus HBO GO, okazjonalnie coś na Ipli obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, herman78 napisał:


A kto to jeszcze ogląda? Chyba po to aby mieć talerz przed domem. Sam posiadam CP za 15zł miesięcznie... + Netflix i nie mam czasu tego oglądać. Jak ktoś doceni stream to już nie da się chyba inaczej używać TV.

Ty chyba fanem sportu nie jesteś. Takie serwisy są dobre tylko dla miłośników seriali, bo nowych filmów to tam jest jak na lekarstwo. A nawet wielu klasycznych pozycji nie ma jak choćby "Lot nad kukułczym gniazdem", "Amadeusz", a nawet "Forrest Gump". O czym my mówimy?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK,w USA można już mieć sport bez żadnej umowy...tak samo jak i najlepsze filmy.Także i ten argument umarł.To samo będzie u nas jak wprowadzą MyCanal...

 

SKY SPORTS wprowadził ofertę F1 dla takich klientów .....także ...hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, diabeu napisał:

Wystarcza mi Netflix plus HBO GO, okazjonalnie coś na Ipli obejrzę.

 

Tradycyjną telewizję oglądam już okazjonalnie, straciłem cierpliwość do tych ramówek. Jeśli mam czekać do godzin wieczornych, aż dany kanał wyemituje jakiś interesujący mnie film, czy serial, to dziękuję. Streaming wlaśnie cenię za to, że w wolnej chwili mogę oglądać to, na co mam ochotę. Nie pamiętam, kiedy ostatnio ogladałem jakakolwiek transmisję sportową. Wolę poświęcić te dwie, czy trzy godziny na aktywność fizyczną, czy pracę w kuchni. Zaznaczam tylko, że to tylko moje zdanie, nie każdy musi się z moja opinia zgadzać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop zważając na to, że płacisz tylko wtedy kiedy chcesz oglądać i masz do wyboru np. wszystkie spotkania NBA czy NHL, a nie te co wybierze nadawca to ceny passów są bardzo atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop jeśli jesteś oglądaczem NBA to nieopłacalne jest podpisywanie umowy na dwa lata z platformą, albo kupowanie Canal+ za 60 zł bez takowej w Playerze, żeby mieć parę wybranych spotkań NBA w miesiącu, kiedy podstawowy pass na 8 dowolnych miesięcznie w necie kosztuje 25 zł i płacisz tylko w sezonie, ew. płacisz 130 zł z góry. A jak jesteś hardkorowym fanem to tym bardziej - league pass to 299 zł rocznie za wszystko co się da, 1200 spotkań, dokumenty, "multiligi" ;).

 

To jest kwestia wyboru, jedni oczywiście lubią długie umowy, rabaty i płacenie za 100 dodatkowych rzeczy w pakiecie, z czego obejrzą 5 i w dodatku bez gwarancji czy za rok nadal będą mogli bo np. skończą się nadawcy prawa, akurat nie wybierze on meczu który ich interesuje itd, a inni wolą jak dział ramówki nie decyduje za nich i mają rzeczywisty wybór ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...