Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
12 godzin temu, umek napisał:

Kuzyn używa mojego konta brytyjskiego na PS4 bez problemu.Również na przeglądarce leci.

Raczej to tak nie działa.  Bez VPN nie da się odpalić Disney+

Może inaczej, loguje się na konto[PS4] a po zalogowaniu wyskakuje komunikat , że usługa nie jest dostępna w naszej lokalizacji.

Dobrze, że nie ukończyłem procesu rejestracji konta, bo skorzystać z czegoś i nie odpalić tego na dużym ekranie, to mija się z celem ;)

Edit:

VPN wykorzystałem do rejestracji.

12 godzin temu, regedit32 napisał:

Na polskiej lokalizacji nie znajduje apki na Samsungu.

Nie znajdujesz i nie znajdziesz póki u nas nie pojawi się oficjalnie Disney+ 

Aplikacja jest dostępna na PS4 jeśli masz konto założone na UK lub USA. Do tego nie potrzebny jest VPN.

Edited by kingofsouth

Posted (edited)
5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Oceniłem jedynie wstępnie usługę na podstawie swoich własnych wrażeń i oczekiwań.

A patrząc na to jak oni idiotycznie wchodzą na rynki, to nie ma co się dziwić, że i inne detale kuleją. Zamiast od razu wejść do kilkanaście krajów, to sobie to dzielą na raty. Taki The Mandalorian, który był już puszczony w całości, w nowych krajach również jest dzielony, a nie udostępniony już w całości od razu. Idiotyzm.

Usługa nawet dla mieszkańców krajów gdzie się pojawili jest słaba, a co dopiero mówić z perspektywy Polski gdzie nie weszli.

Wczoraj posiedziałem dłużej testując na apce która pojawiła mi się na Xiaomi Mi Box.

Po naszemu prawie nic nie ma, wchodząc na National Geo jest tylko kilkanaście pozycji ogólnie.

Niewiele więcej na Pixar.

Jakości nie będę oceniał bo Xiaomi podłączony do starego tv 32 cale, ale szału nie ma.

Nawet nie chciało mi się przełożyć boxa do oleda widząc co widziałem.😟

Zawczasu trzeba odpiąć kartę bo zapomnę i zawiną za 5 dni prawie 7 eurosów🙂 przy usłudze wartej może max 1,99.

Nie wyobrażam sobie kto mógłby płacić co miesiąc 6,99 euro skoro po max dwóch miechach nie miałby co oglądać.

Naprawdę nie napalajcie się, i nie czekajcie na D+ ze zniecierpliwieniem.

Nawet fan bajek będzie na dłuższą metę zawiedziony.

Edited by tracer10
  • Upvote 1

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Raczej to tak nie działa.  Bez VPN nie da się odpalić Disney+

Może inaczej, loguje się na konto[PS4] a po zalogowaniu wyskakuje komunikat , że usługa nie jest dostępna w naszej lokalizacji.

Dobrze, że nie ukończyłem procesu rejestracji konta, bo skorzystać z czegoś i nie odpalić tego na dużym ekranie, to mija się z celem ;)

Edit:

VPN wykorzystałem do rejestracji.

Nie znajdujesz i nie znajdziesz póki u nas nie pojawi się oficjalnie Disney+ 

Aplikacja jest dostępna na PS4 jeśli masz konto założone na UK lub USA. Do tego nie potrzebny jest VPN.

Czyli wyobraża sobie że mu działa?

Posted (edited)

@Kingofsouth

Akurat Disney+ dobrze ogarnia serwery VPN i pilnuje się całkiem, całkiem.😬

DAZN z Kanady odpalisz na byle jakim VPN, Netflixa czy inny APV bez problemu zmienię IP na polskie, ale D+ trzyma fason.

Edited by tracer10
  • Like 1

Czyli wyobraża sobie że mu działa?

Nie wiem czy sobie wyobraża, wiem jak to wygląda na moim PS4

Lokalizacja Dolny Śląsk (Wrocław)

7be172e71eddb6d54a08959a36da04ec.jpg1aabdc79eee549d2d35740fbcf534410.jpg

7 godzin temu, GrubyBubu napisał:

No przecież wszystkie Originalsy masz po polsku ;)

Chyba originalsy Disney+, bo treści samego Disneya już nie. Ciekawe czy będą w ogóle potrafili ogarnąć dubbing do kultowych i klasycznych Gumisiów, które były dawno temu na Jedynce puszczane, czy też oleją ten temat i skompromitują się jeszcze bardziej.

Posted (edited)

@kingofsouth Widać masz pecha:)

Edited by umek

Posted (edited)
W dniu 25.03.2020 o 08:49, tracer10 napisał:

[... ]Naprawdę nie napalajcie się, i nie czekajcie na D+ ze zniecierpliwieniem.

Nawet fan bajek będzie na dłuższą metę zawiedziony.

Dokładnie... to samo myślę. najlepsze że podniecają się jak by to był Netflix [znaczy multitematyczny]. Dla mnie Disney+ to taki KAPISZON że głowa mała...

Może jak za jakiś czas zeskanują wszystkie bajki na nowo do dobrej jakości (bo większość jest tragiczna rodem z VHS), jak dadzą więcej materiału z NG w bardzo dobrej jakości... i wrzucą z 10 seriali i z 50 filmów nowych to wtedy pogadamy...

Edited by herman78
  • Upvote 1

Posted (edited)
37 minut temu, lukimann napisał:

...w 2021

W 2021. 

Edited by kingofsouth

... patrząc teraz jak pada serial za serialem i film za filmem to chyba 2025  :) 

Posted (edited)

Toy Story 4 dostępne w brytyjskim serwisie 4K HDR10 

Edited by umek
  • Upvote 1

Po kilku dniach z serwisem pozwolę sobie go nieco ocenić..

Filmy w jakości zdecydowanie lepszej niż w HBO czy Sky.Tu widać Disney sprzedaje gorszą jakość a sobie zostawili najlepszą możliwą.

Dokumentów jest dość sporo z Nat Geo ale czy tyle by zastąpić kanał...nie sądzę.Raczej jako dodatek.

Są też Disneyowskie dokumenty przyrodnicze..te są w 4K

Pixar ...niektóre rzeczy w 4K..niektóre w HD

Mnóstwo starszych bajek dla dzieci więc jeśli ktoś chce owszem to może być serwis dla niego ale w żadnym wypadku nie jest to coś co sprawiłoby że można zrezygnować z oferty satelitarne nawet w połączeniu z Netflixem przynajmniej na terenie UK.

W Polsce wraz z Netflixem i HBO..kto wie może..