Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, all999 napisał:

 

Jeśli masz już konto Disney+, to zmień region w TV na Holandię, pojawi się aplikacja w sklepie. Po instalacji możesz zmienić region z powrotem na PL.

Aż tak mi nie zależy, a zresztą na Oledy z 2018 roku nie ma jeszcze apki więc co mi da zmiana regionu na Holandię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung postanowił wdrożyć aplikację Disney+ do telewizorów produkowanych od 2016 roku.

Cytat

Wraz ze startem Disney+ nasi klienci będą mogli cieszyć się niesamowitą głębią kolorów oraz jasnością oglądając w 4K HDR kultowe historie. Inteligentne telewizory Samsunga uczynią kolejny duży krok w stronę oferowania klientom rozrywki najwyższej jakości dzięki wsparciu najbardziej intuicyjnej platformy Smart TV – powiedział Guy Kinnell, Vice President, TV and AV Samsung Electronics UK Ltd.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być. Generalnie nie powinni blokować samego pojawienia się apki np. w LG Store z polskiego IP, skoro nawet sie nie zalogujesz po jej instalce.

Ale kto ich tam wie jakie mają wymagania co do geo blokady.

U mnie np. na Xiaomi Mi box z irlandzkiego IP nie ma apki Amazon Prime, a w Polsce jest dostępna, a przynajmniej tak twierdzi np. @kingofsouth

Na dodatek APV nie jest blokowane po IP.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga i w Irlandii.

Na szybko założyłem konto, odpaliłem i się załamałem?

Zapodali aż 2 odc. Mandalora, coś niebywałego [ miał być 1 ]

Jakość na lapku żenująca, na koncie nie ma żadnej opcji do ustawień odtwarzania.

Być może jest w aplikacji na Windowsa, ale Microsoft Store wymaga podłączenia do konta sprzętu na który chce się zainstalować apkę.

Bez sensu.

Jakość Mandalora jaką widzę i porównam z tą co oglądałem wcześniej z pewnego źródła to obraza dla płacących za tą usługę.

Ale jak mówię tak jest przez przeglądarkę.

Na szybko podpiąłem lapka do Oleda po HDMI i uwierzcie, że to się nie da oglądać w tych czasach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest naprawdę dobra nawet na starych bajkach jak Myszka Mickey czy Kubuś Puchatek..

 

Na filmach Marvela mimo iż pisze 4K to jest tylko 2560 na 1660 i bitrate rzędu 12 Mbps...córcia przeszczęśliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Netflix jak w Polsce nie było to była sytuacja podobna..wiem bo miałem od początku w UK..niczego po polsku nie muszą oferować do momentu startu...miej pretensje do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix nie ma takiego problemu ze swoimi Originalsami. Coś tam Disney+ niby ma po polsku, ale mnie to nie interesuje. Minimalnie lepiej od Amazonu, który w ogóle nie chce oferować spolszczenia w innych krajach w swoich własnych produkcjach.
@umek ma racje, czego się spodziewałeś jak serwis pojawi się u nas za rok/półtora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniłem jedynie wstępnie usługę na podstawie swoich własnych wrażeń i oczekiwań. Nie spodobało mi się to czy tamto na co też przy okazji liczyłem, więc dopóki nie poprawiają się pod kątem dołączenia lokalizacji do The Simpsons, to nie dostaną moich pieniędzy. Szczególnie, że CANAL+ miał przez lata część sezonów z lektorem i chyba też napisami.

 

A patrząc na to jak oni idiotycznie wchodzą na rynki, to nie ma co się dziwić, że i inne detale kuleją. Zamiast od razu wejść do kilkanaście krajów, to sobie to dzielą na raty. Taki The Mandalorian, który był już puszczony w całości, w nowych krajach również jest dzielony, a nie udostępniony już w całości od razu. Idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, umek napisał:

Kuzyn używa mojego konta brytyjskiego na PS4 bez problemu.Również na przeglądarce leci.

Raczej to tak nie działa.  Bez VPN nie da się odpalić Disney+

Może inaczej, loguje się na konto[PS4] a po zalogowaniu wyskakuje komunikat , że usługa nie jest dostępna w naszej lokalizacji.

Dobrze, że nie ukończyłem procesu rejestracji konta, bo skorzystać z czegoś i nie odpalić tego na dużym ekranie, to mija się z celem ;)

Edit:

VPN wykorzystałem do rejestracji.

 

12 godzin temu, regedit32 napisał:

Na polskiej lokalizacji nie znajduje apki na Samsungu.

Nie znajdujesz i nie znajdziesz póki u nas nie pojawi się oficjalnie Disney+ 

Aplikacja jest dostępna na PS4 jeśli masz konto założone na UK lub USA. Do tego nie potrzebny jest VPN.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Oceniłem jedynie wstępnie usługę na podstawie swoich własnych wrażeń i oczekiwań.

 

A patrząc na to jak oni idiotycznie wchodzą na rynki, to nie ma co się dziwić, że i inne detale kuleją. Zamiast od razu wejść do kilkanaście krajów, to sobie to dzielą na raty. Taki The Mandalorian, który był już puszczony w całości, w nowych krajach również jest dzielony, a nie udostępniony już w całości od razu. Idiotyzm.

Usługa nawet dla mieszkańców krajów gdzie się pojawili jest słaba, a co dopiero mówić z perspektywy Polski gdzie nie weszli.

Wczoraj posiedziałem dłużej testując na apce która pojawiła mi się na Xiaomi Mi Box.

Po naszemu prawie nic nie ma, wchodząc na National Geo jest tylko kilkanaście pozycji ogólnie.

Niewiele więcej na Pixar.

Jakości nie będę oceniał bo Xiaomi podłączony do starego tv 32 cale, ale szału nie ma.

Nawet nie chciało mi się przełożyć boxa do oleda widząc co widziałem.?

Zawczasu trzeba odpiąć kartę bo zapomnę i zawiną za 5 dni prawie 7 eurosów? przy usłudze wartej może max 1,99.

Nie wyobrażam sobie kto mógłby płacić co miesiąc 6,99 euro skoro po max dwóch miechach nie miałby co oglądać.

Naprawdę nie napalajcie się, i nie czekajcie na D+ ze zniecierpliwieniem.

Nawet fan bajek będzie na dłuższą metę zawiedziony.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...