Jump to content

Recommended Posts

23 minuty temu, herman78 napisał:

Powiem tak... gdyby nie to że są gusta i guściki powiedział bym że p******** bzdury... :) 
Player z tym swoim szambem i HBO o jakości Divx'a możesz sobie wiesz gdzie włożyć? :)  Szkoda mi HBO bo ma fajny materiał ale niestety jakość video i audio jest fatalna.

Z bajkami na Disney+ muszę cię zmartwić... bo ogólnie wyglądają jak z anteny naziemnej na Rubinie z Tele24. Timon i Pumba własnie sprawdzałem jest OK... nie jest to porządna jakość ale OK. Niestety pozycji o jakości obrazu OK nie jest wiele niestety.

Nie mów NIGDY swoich teorii w osobie MY... ty się zachłysnąłeś co najwyżej. Jeśli ty na Netflixie widzisz kilka seriali... a chwalisz szambo z TVN to gratulację poziomu wyboru...  :rofl:
Niestety taki mamy kraj że ludzie coraz częściej sięgają po szambo z TVN'u... i to właśnie jest ta twoja moda Amerykańska. Mnie ona nie kręci... ale o twoich gustach nie będę już dyskutował.

Nie rozśmieszaj mnie. Na Playerze są seriale z canal+ też,i jest kilka ciekawych seriali które oglądam tam. 

No ale tak polskie to złe i niedobre, najlepiej amerykańskie z polskimi napisami bo lektor przecież też jest be. To ty lecisz jak Mucha do nie powiem czego, bo przecież jedyny słuszny poziom i gust to netflix I produkcje amerykańskie. 

Edited by korni007
  • Like 1

13 minut temu, korni007 napisał:

Nie rozśmieszaj mnie. Na Playerze są seriale z canal+ też,i jest kilka ciekawych seriali które oglądam tam. 

No to ciesz się jeszcze... bo niebawem będzie rozwód Playera z Canal+... już głośno o tym... :) Player sam z siebie to tandeta...

Z resztą nie wiem czy wiesz ale TVN już nie jest Polski tylko Amerykański. Więc przestań już [beep]... bo plujesz sam na siebie :) 

Ja mówię o polskich produkcjach na Playerze typu Pułapka, Chyłka itp. ;) a nie o tym że właściciel jest amerykański. 

Hmm...ciekawe hipotezy, skoro "wszyscy" oglądają to i ja muszę a resztę o odmiennych gustach można wyśmiewać do woli, chyba będę musiał żonie zabrać pilota bo też ogląda seriale z TVN-u, ba są tu nawet fani seriali z Polsatu czy TVP, też wypadałoby się w tych wątkach poudzielać i poinformować ich kim są i co o nich myślę...a tak poważnie to osobiście też stawiam na chwilę obecną Disney'a wyżej niż Netflixa , którego i tak u mnie w domu głównie dziecko ogląda ;) 

W sumie nie powinienem wdawać się w zaczepki, ale skoro już to przypominasz mi obecnych polityków, zdanie wyrwane z kontekstu, przeczytaj jeszcze raz całość i może zrozumiesz, nie każdy siedzi 24h przed Tv, jeżeli ktoś jest beneficjentem mojej pracy czytaj wesołym bezrobotnym i ma tyle tego czasu to super.

8 minut temu, GrubyBubu napisał:

W sumie nie powinienem wdawać się w zaczepki, ale skoro już to przypominasz mi obecnych polityków, zdanie wyrwane z kontekstu, przeczytaj jeszcze raz całość i może zrozumiesz, nie każdy siedzi 24h przed Tv, jeżeli ktoś jest beneficjentem mojej pracy czytaj wesołym bezrobotnym i ma tyle tego czasu to super.

pamiętam dobrze że napisałeś że jak ktoś wymaga od canal+ premier w tygodniu to musi być szcześliwym bezrobotnym i jeszcze coś o dewiacjach ;). dla mnie znacznie większą jest oglądanie belle epoque w tvnie zamiast crown w netflixie :P 

• Haha 1

Nie no super:), tylko jakbyś mógł napisać ile to tych osób jest co te premiery w tygodniu oglądały i  przede wszystkim skąd je brać skoro i tam C+ nie ma się zbytnio czym pochwalić jeżeli chodzi o ofertę filmową, a co do konkretnych tytułów to niestety ale nie kieruje się owczym pędem i nie oglądam tego co "wszyscy" , i tym bardziej na siłę. Miłego dnia życzę ;) 

Z innych co oglądałem to nie jest źle, w tym to tragicznie wygląda że na ciemnych scenach mamy mleko i odrazu mi się z tym C+ skojarzyło :)

Kolegi mam zapytanie. Ogląda ktoś na Samsung SmartTV... z USA? Choć myślę że z Holandii może być podobnie... 

Mam działające konto... na kompie odpalam przez VPN - wystarczy 5 sekund na VPN później już jadę na polskim IP. Jak to jest na TV ?? Jest na to jakiś sposób?? Da się oszukać TV??

Dzisiaj to już przesadzili 5 odcinek Mando 30 minut, odliczając podsumowanie i napisy końcowe to tak 20 minut wyszło, może drugi Klan robią default_smile.png

Odcinki powinny trwać tyle ile twórcy mają coś ciekawego do powiedzenia. Przy drugim sezonie "Castle Rock" są odcinki trwające 60 minut, ale jest też epizod mający 35 minut. Odliczając czołówkę, napisy końcowe i streszczenie poprzednich części wychodzi poniżej pół godziny. 

Jeżeli to prawda co mówicie, że ich top produkcja ma odc. po 20-30 min wrzucane co tydzień to jakieś chore jest i zupełnie niezrozumiałe chyba nawet dla fanbojów Disneya.

• Upvote 1

No ostatni był chyba najkrótszy, a było z czego zrobić dłuższy, poprzedni odcinek miał 10 minut więcej a nic praktycznie się nie działo i chyba póki co najgorszy z odcinków.

Skończy się Mandarynian... i skończy się również fascynacja tą usługą. Do następnych "mega" produkcji trzeba będzie troche poczekać...

Więc gdzie tu konkurencja dla Netflix lub HBO GO ja się pytam? :) Aaaaa tym bardziej że ci najwięksi fani już serial dawno oglądają... :D:D:D 

• Upvote 2

Mandaloriana przetrzymają cwaniaki 2 miechy, no i po tym czasie mogliby opublikować ile % z tych co zapłacili za 2 miesiące pociągnie dalej.😁

Edited by tracer10

Mam wrażenie że już nawet platformy DC Universe i ta od Star Treck'a (której nazwa mi nawet z głowy wyleciała) mają więcej premier jeśli by liczyć w minutach. No sorry Disney, ale nikt nie będzie płacił co miesiąc by oglądać w kółko Brygadę RR i Gumisie.

Nie mów że nikt, bo ja np. te 7-8 zł miesięcznie będę płacił, głównie pod dzieciaki.

• Haha 1