Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lukimann napisał:

nawet nie chodzi już o kwestie finansowe, dzieci by się ucieszyły , ale żonka coś za bardzo uwierzyła, w te wspomniane teorie.

zmień żonę ?

 

Prawda jest taka,że w każdej bajce nawet, niektórzy znajdą motywy jakie tylko sobie dopasują ?

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, darius010 napisał:

Zapowiadali, że będzie kilka pakietów z różnymi treściami. Np. Sam Marvel, albo sam SW. 

Zapowiada się ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość lukimann

Hmm...to mnie zaciekawiło.Co ma wspólnego National Geographic z Disney?

Czyli biblioteka NG w serwisie Disney+,

a osobny konkurencyjny serwis według projektu ma łączyć BBC i Discovery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupił, bo transakcja nie została jeszcze zatwierdzona. Dopiero w tym miesiącu, według przewidywań, może do tego dojść.

 

3 minuty temu, lukimann napisał:

Hmm...to mnie zaciekawiło.Co ma wspólnego National Geographic z Disney?

Czyli biblioteka NG w serwisie Disney+

To ma wspólnego, bo Disney przejmuje 21CF, w tym National Geographic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Dobra, nie jestem na bieżąco.?

Może wysuwam błędne wnioski, ale gdy zamknie się sprawa zakupu FOX to biblioteka z Netflixa ( w tym TWD) powędruje do Disney+?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Na pewno nie od razu, bo wszystko zależy od podpisanych umów z dystrybutorami. Nie mogą sobie ot tak sobie nagle zarządzić, aby HBO czy Netflix pozbyły się treści Disneya.

Ja to widzę tak że Disney swoje treści premium i tak będzie sprzedawać a na potrzeby serwisu będą produkować osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Cytat:

"" Oficjalnie zostało potwierdzone, że właśnie Kapitan Marvel będzie pierwszym filmem, który nie trafi do oferty żadnego innego serwisu, lecz zadebiutuje na Disney+""

Z tego komunikatu jasno wynika, że te nowe produkcje jedynie na ich platformie.  :D

 

https://www.engadget.com/2019/02/06/captain-marvel-disney-plus/

https://antyweb.pl/disney-plus-marvel-star-wars-filmy-seriale-na-wylacznosc/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym bądźmy poważni..ile osób nie mających dzieci weźmie ten serwis.Ciezko im będzie z Netflix chociaż już zapowiedzieli ze będą mieć więcej abonentów niż Netflix.

Mialem Disney Life i zrezygnowałem bo ich pozycje są wszędzie.Teraz ciężko mi uwierzyć ze zabiorą bajki .. lub w ogóle zlikwidują swoje kanały których obecność jest gwarantowana na lata u operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Disney+ nie będzie konkurencją , ale mając dzieci/ dziecko może być niezłym uzupełnieniem oferty kina familijnego.

Same filmy na wyłączność też działają na wyobraźnie.  ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie będzie zrywania umów a stopniowe wygaszanie ich. Na początku pewnie Disney+ będzie zróżnicowany programowo. Wszystko będzie zależało jak w danym kraju mają podpisane umowy na swoje filmy/ seriale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z Wami nie zgodzę. Myślę  że jak D+ wystartuje u Nas to padnie HBO GO albo stanie się marką bardzo niszową. Wystarczy że sobie zsumujemy tak na poważnie... bajki te obecne i nowe (Disney wrzuca ostatnimi czasy zdjęcia z bajek które wyglądają jak grafiki z seriali - to byłą by bomba), Filmy (Disney + FOX), Dokumenty (National Geographic) + do tego Star Wars, Pixar i Marvel. Ciężko to ogólnie przebić jeśli chodzi o rozrywkę familijną. Wiem że gusta są rożne. Posiadam Netflix 4K i mnie to wystarczy. Mam kumpla w USA i tam już się nie mogą doczekać... już mówi się tam że pozamiata całą konkurencję.

Oczywiście wszystko pokaże czas... ale jeśli też była by możliwość bezproblemowego dzielenia konta będę chciał mieć D+. 
Ciekawi mnie inna kwestia... jakość materiału czyli bitrate. U nas w Polsce Netflix musiał zainwestować w CDN'y w każdym dużym mieście aby udźwignąć obciążenie wysokiego bitrate oraz 4K... a co zrobi Disney??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@herman78, większość z nas wypróbuje Disney+. Myślę, że jest szansa , ze jeśli chodzi o mnie, to usługa ma szanse dłużej zagościć  w moim domu.

Też jestem ciekaw , czy będzie na starcie 4K dostępne?  I jaka cena będzie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...