Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Czy wiadomo co jest już dostępne po polsku?


The Mandalorian (odc. 1) - dubbing i napisy
High School Musical: Serial (odc. 1) / High School Musical: The Musical: The Series - dubbing i napisy
Bis! (odc. 1) / Encore! - napisy
Świat według Jeffa Goldbluma (odc. 1) / The World According to Jeff Goldblum - lektor i napisy
SparkShorts: Nowa / Purl - dubbing i napisy
SparkShorts: Pociąg do wolności / Smash and Grab - napisy (film bez dialogów)
SparkShorts: Kotbull / Kitbull - napisy (film bez dialogów)
Pixar na żywo (odc. 1) / Pixar in Real Life - lektor i napisy 


Lista dotyczy holenderskiego Disney+. Reszta filmów i seriali nie jest dostępna po polsku
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, herman78 napisał:


A dla kogo jest Disney+ ? Trudno tak naprawdę określić. Dzieci klasyków nie chcą oglądać więc co najwyżej rodzice. Marvel i Star Wars - to wiadomo klimat fanowski. NG - to może być fajne bo jakość z satelity woła o pomstę do Boga więc można by w końcu posmakować jakości.
 

Na tę chwilę Disney+ i tak lepiej od Apple+ bo mają chociaż swoje klasyki plus Marvel czy NGC. Ale osobiście jak pisałem wcześniej, włączę tę usługę może ze dwa razy w roku na miesiąc żeby obejrzeć oryginalne produkcje i tyle plus trochę klasyków i tyle. Netflix, HBO GO (w przyszłości Max) i APV mają jednak tą przewagę że mają znacznie więcej tytułów na licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US działa normalnie na smartdnsproxy, testuje właśnie na firetv, nic węcej z tłumaczeniem nie znalazłem w porównaniu z Holandia, bitrate 15mb+ przy 4k co wychodzi lepiej niż na Apple+ gdzie około 10-12mb jest średnio, bo wreszcie i do tej para usługi dali apkę default_wink.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Globus903 napisał:


The Mandalorian (odc. 1) - dubbing i napisy
High School Musical: Serial (odc. 1) / High School Musical: The Musical: The Series - dubbing i napisy
Bis! (odc. 1) / Encore! - napisy
Świat według Jeffa Goldbluma (odc. 1) / The World According to Jeff Goldblum - lektor i napisy
SparkShorts: Nowa / Purl - dubbing i napisy
SparkShorts: Pociąg do wolności / Smash and Grab - napisy (film bez dialogów)
SparkShorts: Kotbull / Kitbull - napisy (film bez dialogów)
Pixar na żywo (odc. 1) / Pixar in Real Life - lektor i napisy 


Lista dotyczy holenderskiego Disney+. Reszta filmów i seriali nie jest dostępna po polsku
 

Czyli nic ciekawego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już info o cenie w Polsce...
 

Cytat

Poznaliśmy też prawdopodobną cenę miesięcznej subskrypcji – przeglądając serwis, użytkownicy Apple TV 4K natrafią na informacje według której abonament dla polskich użytkowników wyniesie 32,99 zł. Zaoszczędzić można wybierając opcję opłaty za rok z góry – wtedy cena wyniesie 334,99 zł.


Ciekawe jak z dzieleniem konta... :) Czy będą mieli wszyscy jak Netflixa przez cały rok... czy jak kolega @diabeu od czasu do czasu do czasu łykniemy oryginalsy... :)  Jeśli bez dzielenia przydały by się choć karty prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noooo Disney + Marvel + Star Wars + National Geographic to bardzo atrakcyjna oferta... aleeeeee obawiam się że bez rozwoju z czasem przestanie być atrakcyjna. Wszystko zależy od tego jaki wybiorą kierunek.

Jeśli będą produkować dużo... bardzo dużo to jest szansa że zawita długo na rynku. Jeśli nie będą się czepiać dzieleniem konta... to sam kupie po to aby po prostu MIEĆ. 27zł na 4 osoby to jest za darmo...

Moje KOMBO marzeń to Netflix, Disney+ a do tego HBO Max... oczywiście wszystko współdzielone. Bo jak by już dziś rozgraniczyć wszystkie usługi i opłacać SOLO to bankrut murowany... ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo imponujący wynik, ale dopiero kolejne miesiące pokażą ile tak naprawdę warta jest ta usługa.

5 godzin temu, herman78 napisał:

Jeśli będą produkować dużo... bardzo dużo to jest szansa że zawita długo na rynku.

Jak to mówią: Nie liczy się ilość, a jakość. Co prawda Disney ma możliwości by zrównoważyć jedno i drugie, ale w końcu dobre pomysły się skończą, a wtedy zaczną pojawiać się produkcje wymyślane na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... dobiłem się do USA przez VPN > Hotspot Shield. Fajna akcja z tym VPN i stroną Disney+ bo wystarczy się zalogować przez VPN a dalej już można po zalogowaniu działać na naszym IP.


Więc sobie trochę pogrzebałem... niestety na razie tylko na PieCu... i nie wygląda to dobrze... :( 
1. Rozczarował mnie National Geographic - bardzo mało pozycji - oczekiwałem wielkiego BUM. Nie mają szans na tą chwilę z Netflix'em i dokumentami w 4K... 
2. Bardzo słaba jakość bajek-seriali z lat dzieciństwa (jak by były zgrywane z anteny na TV Rubin) - Gumisie, Kacze opowieści, Timon i Pumba, Nawet Simpsonowie wyglądają słabo. Jedynie Chip i Dale: Brygada RR wygląda znośnie.
3. Słaba jakość filmów starszych - klasyków ( jakby już nie mogli zeskanować na nowo i pokazać że potrafią).
4. UI na stronie też kuleje...


Czyli nie jest tak pięknie jak by się miało wydawać...

Dla mnie usługa robi się coraz mniej atrakcyjna. No ale są gusta i guściki...
 

5 godzin temu, neo_patryk napisał:

Jak to mówią: Nie liczy się ilość, a jakość. Co prawda Disney ma możliwości by zrównoważyć jedno i drugie, ale w końcu dobre pomysły się skończą, a wtedy zaczną pojawiać się produkcje wymyślane na siłę.


Też tak myślę... tworząc filmową adaptację bajek też się już rozpędzili... SW 7-8 też wyszły na siłę... w szczególności 8 to jakaś pomyłka.
Aleeeeee może teraz się odnajdą... oby tak było...
 

8 godzin temu, leonk1974 napisał:

@up
O swoich marzeniach to w pamiętniku sobie pisz bo na forum to nikogo nie interesuje.


"Człowiek bez marzeń jest jak drzewo bez kory..." - napisze ci człowieku tylko tyle albo i AŻ TYLE... w zależności od poziomu twojej inteligencji... :) 
 

Edytowane przez herman78
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie ze z tego całego streamingu ludzie narobili sobie nadziei na tanie ale dobre wersje znanych serwisów...i okazuje się że dostaną wersje niejako skrojone dla serwisu.

 

Co do NatGeo...od lat już tylko z nazwy...niby dlaczego w Disney+ miało być lepiej?

Pytanie dziś jest takie;czy już mamy wystarczająco dużo streamingu by padły platformy?Jakby nie było jest Netflix..HBO,..Disney..Amazon .. Apple.

Dodam tylko jakby wziąć każdy z tych serwisów plus jakieś lokalne jak w U.K. no Britbox czy w USA Peacock...i porównać cenowo z platforma cyfrowa...gdzie wyjdzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, herman78 napisał:

Dobra... dobiłem się do USA przez VPN > Hotspot Shield. Fajna akcja z tym VPN i stroną Disney+ bo wystarczy się zalogować przez VPN a dalej już można po zalogowaniu działać na naszym IP.

Też ściągnąłem Hotspot Shield i nadal cały czas mam ten sam problem. Kilkam w "Click for 7 days trial", wchodzę w podstronę SIGN UP, ale strona nie chce mi się załadować. Niebieskie kółko się kręci i kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób to przez holandie, konto działa tak jak w Netflixie że zmieniasz sobie tylko lokalizację, dzielenie konta jak na tą chwilę działa, płatność w holandi tylko ich kartą lub paypalem.
Akurat dokumenty z NG są dobre i zapewne biblioteka się powiększy, jak na start i tak jest imponująca w porównanou z debiutek jakiegokolwiek serwisu w naszym kraju, co do jakości nie wiem jakie można mieć zastrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Też ściągnąłem Hotspot Shield i nadal cały czas mam ten sam problem. Kilkam w "Click for 7 days trial", wchodzę w podstronę SIGN UP, ale strona nie chce mi się załadować. Niebieskie kółko się kręci i kręci...


Ja mam ten plus że podpinam się pod już założone konto... więc bez rejestracji. Ale kółko niebieskie kręciło się też u mnie... zanim użyłem Hotspot Shield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kabaret... odcinki miały mieć 60 min... a odliczając napisy 2 Chapter trwa 28 min... hahaahah...  :) :) :) 

Dziś zagłębiając się mocniej w ofertę... gdyby nie stare klasyki Disney'a których nie widziałem albo już nie pamiętam... nic tam nie ma dla mnie... :( 

Na start powinny już być z 3 pełne seriale Star Wars... + kilka Marvel... :) Temu cena jest tak niska. Jeśli u nas będzie kosztował 27zł i dzieląc to na 4...  to około 7zł... można dać aby po prostu było w zasięgu ręki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być 40 minut :). Serial się na szczęście broni. Jeśli chodzi o kabaret to dla mnie jest nim czekanie 2 miesiące, żeby obejrzeć wszystkie odcinki. No ale jakoś ludzi do siebie przywiązać muszą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyszedł 2 Chapter... na IMDB było 60 min. Gdzieś na necie też czytałem że odcinki będą po 60 min. Dziś ta informacja znikła. Aleeeee 40 min to nie 33... a tym bardziej 28... :) 

Myślę że "Mandarynian" powstał jako serial tylko na start aby przyciągnąć... a z definicji miał być filmem. Nawet ostatnio krążą po sieci informacje jako "Mandarynian" może jeszcze skończyć w kinie... :)  Zaciekawiło ich to że stał się popularny... i chyba czują na tym kasę... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...