Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja oglądam to, na co mam ochotę i nie potrzebuje do tego żadnych passów. Wyobraźcie sobie sytuacje, że będzie oddzielnie pass od Premier League, Ekstraklasy, NBA, LM, Mundialu itp itd. Czy to będzie lepsze? Na pewno dużo droższe i bardzo niekorzystne dla abonentów. Duże rozdrobnienie praw to najgorsze co może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passy będą dla większości kibiców lepsze bo np. kibic Arsenalu obejrzy sobie za 25 zł wszystkie spotkania swojego klubu, zamiast być na łasce telewizji, która mecz może pokaże na żywo, może z odtworzenia, może w 4K a może w HD, a w przypadku gdy chcemy go obejrzeć online to jest 50/50, że akurat świetna aplikacja operatora się wywali bo chce korzystać z niej więcej niż 50 osób ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co chcesz oglądać.I nie mówimy koniecznie o pasach bo jak pisalem można już mieć dostęĻ do pakietow sportowych jak Sky Sports,BT Sports czy Eleven Sports bez kajdanek w postaci 12 miesięcznych umów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z innego opracowania:

"The migration of live sports to digital platforms spells trouble for cable TV companies. Live sports are a lifeline for cable companies — 82% of traditional pay-TV subscribers would trim or cut their subscription if they no longer needed it to view live sporting events, per PwC."

To oczywiście stany, ale 82% ludzi, którzy zrezygnowaliby z subskrypcji kabla gdyby mieli dostęp do tego samego przez net robi wrażenie.

A NBA Season Pass miał parę lat temu koło 30 mln. obejrzanych transmisji, więc patrząc na rozwój tych usług teraz pewnie jest to 2-3 razy więcej. To nie jest nisza ;).

A tu wykres o ile mniej godzin widzowie w USA poświęcaja na tradycyjną tv. Rośnie jedynie w 65+. Natomiast 18-24 spadło o 48% w ciągu 6 lat ;).

5c1900380df1766320200e11-750.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zwyczajnie nie akceptujesz co się do Ciebie pisze.Nie tylko rośnie sprzedaz SVOD ale i  NowTv czyli i Sky Sports bez satelity.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2019 o 19:29, herman78 napisał:


A kto to jeszcze ogląda? Chyba po to aby mieć talerz przed domem.

No teraz to dałeś czadu do pieca.

Nie przyszło ci do głowy, że są setki tys kibiców piłki i innych sportów?

Mam C+ dla Premier League, niby gdzie mam oglądać MU w przyzwoitej jakości?

Tylko nie mów mi o streamach pls.

Co tydzień mecz w 4K, a reszta w całkiem normalnym HD.

Zapewne należysz do tych którzy powiedzą tak - podłącz sobie lapka ze streamem do dużego tv i będzie ok?, no to ja ci mówię że tak to robią chyba tylko dzieci lub nastolatki.

Dla mnie mecz ma być w najlepszej możliwej jakości, na dziś daje ją tylko i wyłącznie tv sat.

Nie spotkałem nigdy żadnego streamu nawet płatnego który by mi dał choćby 40% tego co na C+ na dużym tv, a uwierz przewaliłem tego tony wtedy kiedy w polskiej tv nie pokazywano meczów MU.

Tak więc nie mierz wszystkich swoją miarą oglądacza wyłącznie filmów.

 

Cała tocząca się dyskusja o sporcie ze streamów to niesmaczny żart. Mam na myśli jakość jakby co.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zwyczajnie nie akceptujesz co się do Ciebie pisze.Nie tylko rośnie sprzedaz SVOD ale i  NowTv czyli i Sky Sports bez satelity.
Ależ akceptuje, tylko, że ja teraz pisze o sporcie, a Ty o rzeczach Netfliksopodobnych i Sky Now, który jest praktycznie żywcem sciągniętym z sat. Tak napisał kolega wyżej sport tylko przez sat/kabel przynajmniej narazie.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 07:59, tracer10 napisał:

Tak od siebie dodam nie w temacie, że życzyłbym sobie podobnej moderacji co na forum w komentarzach na portalu SK.

To co się tam dzieje i jakie posty są puszczane w obieg przyprawia o mdłości [ coś w stylu Onetu ] szczególnie jeżeli okazałoby się, że moderują te same osoby co forum.

Tu odpowiem Ci w drodze wyjątku, że wpisy na portalu są moderowane przez inne osoby niż tutaj na forum, więc np. ja niestety nic w tej kwestii zrobić nie mogę, trzeba pisać do ludzi zajmujących się samą stroną.

 

Mam tu jeszcze taką prośbę, bo widzę, że dyskusja się tak jakoś przetoczyła z samej usługi Disney+ na sprawy nieco ogólniejsze - kontynuujcie to może w wątku ogólnym:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:
6 godzin temu, umek napisał:
Ty zwyczajnie nie akceptujesz co się do Ciebie pisze.Nie tylko rośnie sprzedaz SVOD ale i  NowTv czyli i Sky Sports bez satelity.

Ależ akceptuje, tylko, że ja teraz pisze o sporcie, a Ty o rzeczach Netfliksopodobnych i Sky Now, który jest praktycznie żywcem sciągniętym z sat. Tak napisał kolega wyżej sport tylko przez sat/kabel przynajmniej narazie.

Nie ma znaczenia skąd żywcem ściśnięty.Wazne ze jest to

właśnie odejście od tradycyjnego modelu tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to znacząca informacja dotycząca startu tej usługi w Polsce, ale znajoma Web Dev powiedziała mi ostatnio ze jej firma robi duży projekt dla Disneya. Także polski interfejs powstaje na równi z innymi ? Można też śmiało powiedzieć że Disney+ będzie taki trochę Made in Poland ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

„Hawkeye”z Jeremy Renner kolejna produkcją dla Disney+ podaje Variety.

 

Więcej tu

No to znany szczegóły serwisu Disneya!

 

https://cnn.it/2X3Jnpe

 

Cena $6,99 za miesiąc lub 69$ rok

Już wiemy ze filmy wyprodukowane w 2019 pojawia się  po tym gdy skończy się okno płatnych tv

https://apple.news/AQd7SGg4mQG-MLd2jgB6pfw

Start 12 listopada 2019.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://naekranie.pl/aktualnosci/disney-cena-i-data-uruchomienia-platformy-vod-masa-nowych-informacji-1555043046/

Podobno serwis wystartuje w polsce dopiero na jesień 2020 r. Czyli pozostałe serwisy premium, mogą sobie na nieco dluższy czas, zagospodarować prawa do filmów Disneya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ ma być dostępny globalnie do końca 2021 roku. Do Europy Zachodniej ma wejść w pierwszej połowie 2020 roku, a do Wschodniej w drugiej połowie 2020 roku. Tak czy inaczej do Polski wejdzie prawdopodobnie w 2020 roku.

 

Lista filmów i seriali, które pojawią się w serwisie.

https://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2019/04/disney_fact_sheet-wm.pdf

 

Z biblioteki Foxa można zauważyć m.in "Simpsonów" czy "Zwariowany Świat Malcolma".

 

Tak będzie wyglądał interfejs

https://www.youtube.com/watch?v=OAV1IXP9sds

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...