Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z promocji chętnie skorzystam. Disney+ to nie jest oferta dla mnie. Nie ma sensu brać jej na stałe. Ale kilka tytułów dla siebie znajdę ("Lekomania", "The Dropout", "Zbrodnie po sąsiedzku", "Pam i Tommy", "The Old Man"). W miesiąc myślę, że uda mi się to zobaczyć i wyłączę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Z rabatem ok 20 zł i to aż na jeden miesiąc🤣

Lepsze to, niż nic. Choć rzeczywiście mogli też zaproponować coś dla stałych abonentów. Dla osób, które interesują filmy to doskonała okazja, żeby nadrobić szybko interesujące pozycje za bardzo niską cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie przegap wyjątkowych premier z okazji Disney+ Day. Dołącz teraz i oszczędź 75% dzięki ograniczonej czasowo ofercie.

Rozsyłają tej treści. Przecież to kompletnie bezwartościowa informacja dla kogoś kto ma aktywną subskrypcję roczną lub miesięczną, chyba, że w drugim przypadku może ją zakończyć i skorzystać z promocji.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz zwrotu kasy. Nie dziaduj, to tylko 7 PLN, trzeba brać odpowiedzialność za własne decyzje.

Słyszałeś o "marketingu szeptanym"? Ty masz, a znajomy nie. W rozmowie powiesz o takiej promocji, on skorzysta i mają klienta.
Tak to właśnie działa. Co prawda mejla nie dostałem, ale namówiłem kolegę z pracy na tę promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym zaś, którzy nie posiadają subskrypcji rozsyłają takie maile w tonie ponaglenia: 

Cytat

 

Na co czekasz?

Kup subskrypcję w ten weekend i oszczędź 75%. Przy filmie oryginalnym Disney+ "Pinokio" i wielkim hicie "Thor: Miłość i grom" wieczory filmowe będą jeszcze przyjemniejsze.

Zarejestruj się teraz

 

 

W dniu 10.09.2022 o 13:43, PIOOLE napisał:

A czy jak wykupiłem to w tej promocji. Jak bym teraz zrezygnował dostanę zwrot kasy? Chce to oddać bo nic tam dla mnie nie ma.

Niestety Disney+ nie daje triala nawet na 3 dni więc trzeba zapłacić te kilka złotych jak chce się trochę zapoznać z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.08.2022 o 07:25, lakiman napisał:

Mam pewien problem dotyczący korzystania z apki Disney+, oraz HBO Max na Android TV.

Sprawa dotyczy treści 5.1 i polega na tym, że w soundbarze Samsung HW- N650 ( 5.1) jest przerywany dźwięk. Co jakiś czas jest sekundowy zanik dźwięku- np gdy jest głośny wybuch, dłużej jest odtwarzana muzyka.

Tak jest tylko na tych aplikacjach.

Netflix, Prime Video czy treści z ultraboxa + są odtwarzane prawidłowo.

Przełączając na głośniki z telewizora jest ok.

Gdy korzystam z Apple TV 4K nie ma żadnych problemów i dźwięk jest rewelacyjny na Disney+ , HBO Max i pozostałych aplikacjach.

Kabel HDMI markowy i podłączony do wejść  ARC.

System Android TV 7 Sony Bravia 55 XD9305.

Aplikacje są zaktualizowane.

Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tej sprawy?

Z góry dziękuję za pomoc.

Może wspomniany emulator EDID, pomoże w takiej sytuacji...?

Na razie w przypadku HBO Max odpisują, że sprawa jest cały czas badana przez ich dział techniczny.

Niby to problem związany z telewizorami Bravia. Sony odpisało, że "wina" aplikacji.

Disney+ za to  twierdzi, że skoro soundbar jest liczony jako  3 urządzenie to dźwięk już działa normalnie i jest 5.1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam sobie wczoraj pod długim poszukiwaniu, film dla siebie, ale nie dało się odtwarzać, cięło więc zrezygnowałam. Pewnie jakieś chwilowe przeciążenie. Dziś już w porządku. Ruch u mnie idzie przez Fastly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Usuń płatność , zrezygnuj z subskrybcji. 

 

Przy automatycznych płatnościach nie ma przecież znaczenia jak płacisz i z jakiego konta.  Płacisz z ApplePay a korzystasz z Androdia czy n akompie albo w TV.  

Edytowane przez Ktosiu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...