Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny „brak”, który widzę to brak filmu Kevin sam w Nowym Yorku 😉.

Oferta na start naprawdę spoko. Są takie perełki jak „Kacze opowieści”, „Gumisie”. Ok wiem, to dla dzieciaków, ale jeśli ktoś dorastał w czasach, kiedy te bajki leciały w TV, to włącza się tryb „nostalgia”. 🙂

Disney się przygotował do startu. To widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja ;) Wziąłem subskrypcję miesięczną, żona by się wściekła jakby zobaczyła że wydałem 229 zł na D+ ;) nie musiałem nawet karty podpinać tylko płatność została dodana do Apple Pay. Wrócę do domu to przyjrzę się treściom dokładniej ale tak na pierwszy rzut oka jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy do poprawy na Disney+ (sprawdzane na Samsung TV -TIZEN):
- słaba jakość HD - myślę ze jest niski bitrate (nie da się sprawdzić na TV), ale nie wygląda to dobrze. HBO Max przebija jakość HD w Disney+.

- napisy - brak polskich czcionek (błędnie wyświetlane)

- aplikacja powiesiła mi TV na amen musiałem wyłączyć TV z prądu. Do tego zawieszanie się streamingu. Czy już padają serwery? :) 

- informację w jakiej jakości jest materiał pojawia się często dopiero po odpaleniu a tak to zero informacji

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość HD bardzo dobra

Żadnych problemów z polską czcionką (występują polskie znaki )

Żadnych zwiech idealna płynność działania aplikacji

Działam na android tv /Google tv 

Jest tylko jeden problem , czy widzicie możliwość usuwania pozycji z listy oglądaj dalej ?

Ja niestety nie znalazłem tej możliwości edytowania a jest to dość ważna sprawa , 

Jeśli ktoś znalazł ta funkcjonalność proszę się podzielić gdzie to szukać jak w to wejść 

Dziękuję z góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, michuk napisał:

Jakość HD bardzo dobra

Żadnych problemów z polską czcionką (występują polskie znaki )

Żadnych zwiech idealna płynność działania aplikacji

Działam na android tv /Google tv 


- Dla mnie HD słabo w porównaniu z HBO Max
- No niestety na TIZEN polskie znaki wyświetlają się błędnie (czcionka nie pasuje do całości)
- na TIZEN raz zawiesił mi TV na amen i raz przerwał streamowienie na filmie

@bgmnt nie mówię że mój TV to rakieta ale zawstydził by jeszcze nie jeden nowy TV... :-D Netflix już przeprosił że obraził mój TV i teraz mam tak jak wy hehe... więc i tutaj musi być petarda... hehe... :-D Zapodałem dokument "królestwo białego wilka" na D+ - słabo to wygląda. Nie miałem czasu przeglądać ogólnie wszystkiego. A to 4K... też jakieś takie dziwne. Nie wiem może już faktycznie za dużo człowiek doświadczył zbyt dobrej jakości materiału hehe... :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Podałem 2 adresy mailowe i na każdy została wysłana promocja na rok.

Onet -spam, a w Interii już  normalnie na poczcie -ok 7.15.

 

U mnie z 2 podanych adresów na 1 przyszedł po 7-mej (ten na który rejestrowałem się kilka miesięcy temu), a na drugi jeszcze nie (na ten który podałem w dniu wczorajszym). U kolegi, który również wczoraj rejestrował maila na promocję tak samo (nie ma jeszcze maila).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na polski przyszedł o 7:12.. na drugi nie przyszedł.. ale jak dali w Polsce za 2 dyszki miesięcznie to w Turcji nawet się nie rejestrowałem.. chociaż jak czytam że nawet bez vpn'a można było kupić na Turcję to jednak za 9 dyszek na rok super deal ;)

 

Jakość, szczególnie IMAX Enhanced jak i Dolby Atmos wgniata.. chociaż przed pandemią jeszcze zanim wprowadzili geolokalizację na D+ z UK, bitrate sięgał aż 25Mbps, a teraz mam w granicach 15-17Mbps.. a jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...