Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kirk

Według książki Bartka Koziczyńskiego (dziennikarza radiowej ''Czwórki'') pt. ''333 popkultowe rzeczy lata 90'', premiera serialu ''Pamiętnik Nastolatki'' odbyła się jesienią 1994 roku w Polsacie, a nie w 1993 roku jak podałeś. Co ciekawe, w serialu główną role grała Agata Jasińska - dziś prowadząca ''Studio Lotto'' w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Sorek21 , najprawdopodobniej chodzi ci o telenowalę "Pogarda" była emitowana na regionalnej .Tylko ta kobieta była więziona przez jakąś kobietę a później też był więziony w  ukrytych piwnicach tej rezydencji szwagier tej kobiety , on był szefem jakiejś mafiii. .

Edytowane przez marek113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pamiętam jak byłem dzieciakiem to mniej więcej w połowie lat 90 XX wieku, jakoś przed południem w TVP 1 leciał taki amerykański serial. Pamiętam go jak przez mgłę. "Jedynka" emitowała go mniej więcej około godziny 10:00/11:00 albo we wtorek, albo w czwartek. Chociaż przychylałbym się bardziej do czwartku.

 

O czym był ten serial? Hmm... chyba o szpiegach, agentach, służbach. Nie był to raczej serial w typie Drużyny A czy innego McGyvera. Nie było tam chyba zbyt wiele akcji. Raczej było więcej gadania. Wiem, że niewiele z niego rozumiałem. Prawdopodobnie włączałem TV wcześniej czekając na jakiś inny program. Możliwe, że na pasmo Telewizji Edukacyjnej. 

 

Data produkcji serialu? Stawiam na lata 90. ewentualnie 80. XX wieku. Cały czas myślałem, że jego tytuł brzmiał "Kontratak", ale jak kiedyś poświęciłem sobie kilkadziesiąt minut na jego odszukanie w internetach nie mogłem za diabła go nijak odszukać więc możliwe, że coś z tą nazwą pokręciłem.  

 

Kojarzy ktoś coś, co to był za serial? 

 

Może Ty @Marek79?

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie archiwalne ramówki i rzeczywiście serial o którym piszesz czyli "Kontratak" był nadawany w TVP1. Dokładnie od stycznia 1997 roku w piątki o 10:00 rano.

 

Chodzi o ten tytuł

http://www.imdb.com/title/tt0098773/

 

TVP1 nie wyemitowała 3 (ostatniego) sezonu serialu.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial "Kusza",może kiedyś zostanie powtórzony przez , którąś z telewizji...

Seriale :"Millenium", "Czynnik PSI", "Strefa Mroku", "Opowieści z krypty" (Dobrze  z "gęsią skórką"się oglądało te seriale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie archiwalne ramówki i rzeczywiście serial o którym piszesz czyli "Kontratak" był nadawany w TVP1. Dokładnie od stycznia 1997 roku w piątki o 10:00 rano.

 

Chodzi o ten tytuł

http://www.imdb.com/title/tt0098773/

 

TVP1 nie wyemitowała 3 (ostatniego) sezonu serialu.

Niech ja Cię ozłocę! 

 

Dokładnie tego serialu szukałem. Dzięki wielkie  :mrgreen: !

 

Ach to intro. Nawet nie wiedziałem, że ten dziadek w białym szaliku to Chris Plummer  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Można by powiedzieć że zostałem miło zaskoczony serial, który leciał kiedyś w telewizji nie pamiętam do końca w jakiej być może Polsat? ponownie zawitał na antenę, a dokładnie na CBS Action!

 

Powiem wam przez chwile pomyślałem jak mogłem zapomnieć o tym serialu, ale cóż zdarza się.

 

Przejdę do konkretu serial jak się nie mylę z 1994 roku główną rolę zagrał Hulk Hogan oczywiście serial nazywał się "Grom w raju".

Muszę jednak przyznać, że jedno się nie zmieniło, a dokładnie jakość obrazu tego serialu.

Edytowane przez Dr. Falcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od lat szukam serialu "Oh, Doctor Beeching!" (BBC, 1995-97), w polskiej TV nadawanego pod tytułem "Stacyjka Hatley". To świetna komedia z typowym angielskim humorem i aktorami znanymi m.in. z serialu "Pan wzywał Milordzie?"

Serial jest dostępny w Anglii na dvd, można też znaleźć w sieci ale... brak polskiej wersji, ani lektora ani napisów. Może ktoś/coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall i duch Hopkirka

 

 

 

Święty

 

 

 

Rewolwer i melonik

 

 

 

 

Pamiętam czasy kiedy wszystkie trzy poleciały w kinie letnim na TVP1  :-) Wiele bym dał żeby, któraś telewizja powtórzyła chociaż jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A ja man pewne pytanie odnośnie serialu "V.I.P" którego to czołówka jest tutaj:

Chciałbym mianowicie dowiedzieć się czy Polsat rzeczywiście był koorproducentem tego serialu? Z tego co wiem stacja ze słoneczkiem intensywnie w latach 90-tych promowała ten serial więc stąd to moje pytanie.

Obecnie serial jest do zobaczenia w Czwórce od poniedziałku do piątku o 9:00 i 17:00.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...