Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Uwielbiam "Tajemnicę Sagali"!

Najlepszy odcinek który został zaprezentowany w TV nosił tytuł "Trzecia część mocy"

Świetna fabuła a po za tym najlepsza kwestia że jeden mówi że to serce boga słońca a drugi to trzecia część mocy i wtedy skazano jego na śmierć głodową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość marekpolek

czy ktoś pamięta może serial, który leciał w TVP w latach 80', serial western, 6 odcinków, nie pamiętam dobrze tytułu, coś jakby "Rodzina McKenny" czy jakoś tak.. zna ktoś tytuł oryginalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Czy pamięta ktoś z was serial z 1997r. nadawany na RTL7, który opowiadał o mieszanej rodzinie kosmitów i ludzi?

Kosmici byli wykonani jakby z "gumy", chodzili do normalnej szkoły razem z ludźmi, traktowani byli normalnie jak wszyscy.

Najmłodszy z nich siedział w kuchni i wołał w kółko "Pudding!" :lol2:

Wertowałem hulu wzdłuż i wszerz i nie znalazłem. Może to serial kanadyjski, bądź z Australii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tak prosty, że aż trudny do odgadnięcia :D Dzięki :)

Może TVN7 ma go w swoich archiwach i kiedyś wyemituje, bo nie ma go w hulu :/

Jest jeszcze opcja kupna DVD z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie przypomnieć Serial "Sandokan" w jakiejś odswiezonej cyfrowo wersji. Ogladalem to za dziecka, pamietam tez jak cala rodzina zasiadalo się do takich seriali jak "Bonanza" bodajże "Powrot do Edenu" i cos co teraz ma leciec na TVP, (cos z aniołem) chyba to jest "Autostrada do nieba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

A serial który pokazywany był wyłącznie w godzinach rannych tyle że nie wiem czy tvp1 czy tvp2 widziałem tylko 2 odcinki bodajże akcja serialu na statku no i byli tam lekarze typ serialu opera znalazłem tytuł ale nie zapisałem niczego i znowu szukam od nowa na razie lipa. 2 Aktorów grało tam czarne postacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przypomniał się jeszcze czechosłowacki serial "Goście". Był też jakiś angielski serial emitowany po 5-10-15 o nastolatkach i kosmitach których królem był Dzidziuś Wielki-nosił wielkiego pampersa i kazał wozić się w wózku dziecięcym. Wiem że kosmici używali też takiej dziwacznej gwiazdy na patyku która w nocy bez powodu zaczynała się obracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...