Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe a ja nie doceniałem kiedyś "Życia jak sen", dziś bym sobie chętnie jeszcze raz obejrzał :D , "Co ludzie powiedzą" rzeczywiście świetne, pamiętam jak po raz pierwszy oglądałem ten serial na TVP3 Szczecin. Żar tropików też fajnie się oglądało i przypomniał mi sie jeszcze jeden podobny - One West Waikiki. Może ktoś pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pamięta ktoś "Świat pana trenera"? Emitowany niegdyś na RTL7 - razem z "3 Planetą od Słońca" były to najlepsze seriale wówczas wyświetlane w polskiej telewizji. Szkoda, że aktualnie Polacy wolą oglądać "Samo Życie" albo inne nudne amerykańskie seriale.

 

Jeszcze kilka lat temu 3 Planetę od Słońca można było kupić w kiosku ;) Miło się oglądało ten serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z dawnych seriali brakuje mi serialu Miodowe Lata.

Hehe, przecież ten serial jest emitowany na okrągło w prawie każde wakacje a niekiedy jest "zapchaj dziurą" w ramówce.

Jak już kolega wyżej wspomniał, ML są nadawane co rok w wakacje na Polsacie. Ponadto są odcinki podzielone na kilka części na YouTube do obejrzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi oprócz tych co wymieniliście w tym wątku zapadły szczególnie w pamięci

Crime Story - Czekam na powtórkę tego od lat

Bajer z Bel Air - Poczatki kariery Whila Smitha

Przystanek Alaska - Lubiłem ten serialik

 

No ale Crime Story było The best pamiętam jak w ostatnim odcinku wszyscy giną w samolocie to był ból jak mogli uśmiercić mojego ulubionego porucznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio pisałem e maila do Polsatu w sprawie emisji serialu Drużyna A, dostałem taką odpowiedz:

Witamy,

 

Niestety nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pana pytanie ponieważ zakup licencji na poszczególne produkcje pozostają tajemnicą handlową firmy.

Na dzień dzisiejszy proponowany przez Pana serial nie jest uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

 

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazujemy wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.

Zachęcamy do śledzenia naszej ramówki w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe.

 

Pozdrawiamy

Dział kontaktów z widzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś do nich pisałem o ten serial i dostałem taką samą odpowiedź.Co myślicie o takim pomyśle żeby zrobić taką akcje na facebooku w sprawie Drużyny A na Polsacie? Przykład Kevina pokazuje że można.Mogliby puścić ten serial,zwłaszcza teraz kiedy jest okres powtórkowy.Nawet mógłby lecieć o 14:45 bo już sami nie widzą co pokazywać o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...