Skocz do zawartości

Australian Open


kieloo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak jest na BBC Interactive sport :!::D

Muszę jak najszybciej znaleźć sobie dostęp do tej pozycji satelitarnej.

 

Co Australian Open liczę na Radwańską ,że zajdzie co najmniej do 3 rundy i Domachowska chociaż do 2 ,bo nie mają one zbyt trudnych przeciwniczek na początku.Jako zwycięzców stawiam Federera i Sharapową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polki!

Zarówno Radwańska jak i Domachowska gładko wygrały swoje pojedynki.Radwańska w drugiej rundzie zmierzy się z Francuzką Pauline Parmentier ,więc spora szansa ,że awansuję do kolejnej rundy.Domachowska zagra ze Szwedka Sofia Arvidsson ,więc także nie pozostaję bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Agnieszka 1/8 Australian Open to już coś :D

Pewnie będzie awans w rankingu po tym turnieju ,to samo Domachowska ,która mam nadzieję już niedługo nie będzie musiała się przebijać przez kwalfikacje do turnieju głównego.

Było spokojnie przez te 5 dni ,a dopiero dzisiaj się rozpadało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze nie spalem w nocy aby zobaczyc awans Polki. Podobala mi sie reakcja komentatora gdy przerwali transmisje i przeniesli sie na 2 kort. Wogole tego 2 spotkania nie relacjonowal tylko dawal wyniki z kortu Voodafone Arena. Teraz czy mecz 4 rundy oraz pojedynek Domachowskiej pokaze kanal Eurosport? Dziwie sie bo przeciez maja 2 kanal i mogliby taka impreze relacjonowac LIVE na 2 kanalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w tym sezonie Agnieszka zrobi jeszcze większe postępy i osiągnie dużo więcej niż w poprzednim. Pierwsza "20" jest jak najbardziej w jej zasięgu, a kto wie może nawet pierwsza "15". "Isia" musi jeszcze popracować nad serwisem i więcej czasu spędzić na siłowni. Techniką i inteligencją na korcie przewyższa większość zawodniczek pierwszej "10". Psychicznie też jest bardzo mocna. Ma wszelkie dane ku temu, żeby na korcie osiągać sukcesy. Marta Domachowska mile mnie zaskoczyła. Już ją skresliłem a tu proszę od razu III runda Wielkiego Szlema z perspektywą zmierzenia się w następnej z Venus Williams. Chinka Na Li to jednak nie jest taka egzotyczna zawodniczka. Czy dla Marty to nie będzie za wysoki próg. Wierzę, że sobie poradzi. To by było coś niesamowitego, dwie Polki w IV rundzie Wielkiego Szlema. Marto do boju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak chwalicie Agnieszkę, a jak jest plebiscyt na sportowca roku to głosujecie na Małysza, Smolarka, Jędrzejczak, Kubicę itp.... 8)

A ja w plebiscycie SK dałem Agnieszce maxa (czyli 3 pkt) ;) Uważam, że odnosi ona największe postępy w tej dziedzinie sportu, która mimo wszystko ostatnio nie była naszą najmocniejszą stroną. Trzymam kciuki za Ciebie Agnieszka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno czegoś takiego nie było (o ile kiedykolwiek było?) ,mamy 2 Polki w 1/8 finału Australian Open!

Teraz będzie o wiele trudniej ,szczególnie Domachowskiej ,bo zagra z Amerykanką Venus Williams (moja ulubiona tenisistka) ,a "Isia" z Rosjanką Nadią Pietrową i tu widzę większe szanse na awans.A jeszcze przecież nasz debel męski Fyrstenberg/Matkowski awansował do 3 rundy.

Nasz tenis idzie w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...