Jump to content
Matti

Eurowizja

Recommended Posts

Nie oglądałem konkursu tylko końcówkę z głosowaniem bo liczyłem na dobry wynik Polski.Ale się trochę zawiodłem a tym bardziej jak usłyszałem piosenkę która wygrała.

Tłum zawsze pokaże co myśli.... zresztą nie dziwie się (napisz jeszcze że to było ustawione buczenie, bo tego sie spodziewam). Wystarczy czytać zagraniczne serwisy informacyjne i porównywać komentarze z polskimi. Zwiedzilem chyba 9 a lepiej to 2, ale to bez znaczenia...

Miło zaskoczyli mnie Niemcy - 10 punktów od nich. Aż chce się powiedzieć - danke.

Rozczarowali mnie Austriacy. Podobno Słowianki rządziły tam od tygodni, a dostaliśmy wielkie zero..

Co do zwycięzcy - jestem załamany..

Największy wstyd powinien być Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Litwy, którzy na nas nie zagłosowali. Kraje takie jak np. Rosja, Białoruś czy Armenia głosowała na swoich sąsiadów, gdzie można się było tego spodziewać.

Jedyny plus to Niemcy, którzy dali nam 10 punktów.

Co to się dzieje w Europie skoro wygrywa nie facet, nie kobieta a to coś, jak widać ludzie albo nie mają dobrego gustu muzycznego albo tak zwana "tolerancja" do zboczeńców propagowana przez UE zrobiła swoje....

Dla mnie najlepsza była piosenka Węgier (względem gustu)

Rzeczywiście, litwin pokazał :)

Co do komentarzy to widać że polacy nazywają ludzi, dokładniej to coś po imieniu czytaj

PEDAŁ

Tłum zawsze pokaże co myśli.... zresztą nie dziwie się (napisz jeszcze że to było ustawione buczenie, bo tego sie spodziewam). Wystarczy czytać zagraniczne serwisy informacyjne i porównywać komentarze z polskimi. Zwiedzilem chyba 9 a lepiej to 2, ale to bez znaczenia...

Ja w Polskich serwisach informacyjnych też jakiegoś "bólu [beep]" dotychczas nie zauważyłem, więc zwiedzanie serwisów informacyjnych nie wystarczy ;).

Reprezentant Austrii wygrał i nic więcej tylko pogratulować tego zwycięstwa, bo moim zdaniem piosenka była przeciętna, ale jednak Conchita jako osobowość eurowizyjna pozwoliła na wysokie noty od bardzo wielu krajów. No cóż, takie jest prawo eurowizyjne i tyle.

Mnie trochę przykro z pozycji naszych reprezentantów. 0 punktów od Rosji można jakoś przeboleć, ale brak punktów z Wysp Brytyjskich... To chyba jednak daje do myślenia, ale może na wnioski jest jeszcze za wcześnie. Przyjdzie na nie czas. :)

Ja w Polskich serwisach informacyjnych też jakiegoś "bólu [beep]" dotychczas nie zauważyłem, więc zwiedzanie serwisów informacyjnych nie wystarczy ;).

Najlepiej chodzić po domach od drzwi do drzwi i pytać, kto pyta nie bładzi. Człowieku są komentarze w tych serwisach, czy na fb fanpagach.

Biskupi zrobi taka sieczkę ludziom z mózgu, że w tej chwili babcie uwarzają, że gender to zabójcy Jezusa.

Oczywiscie w tej chwili wszyscy są winni gender, conchita, tusk, może nawet putin.

Znów możemy mówić, że to ch.jowy konkurs, który w ogóle nas nie obchodzi.

Liczę, że Polska załapie się dziś do czołowej 16. Powiedzmy, że utwór śpiewany przez Cleo zajmie miejsce 14.

Moja trójka faworytów dzisiejszego finału: Szwecja, Holandia i Grecja.

Jakie są Wasze prognozy odnośnie miejsca Polski i czołowej trójki finału? Zobaczymy, kto trafi nasze miejsce i czołową trójkę.

Idealnie trafiłem miejsce reprezentantki Polski, a także 2 państwa z czołowej trójki tegorocznego konkursu.

Szkoda tylko, że nie udało się wygrać Holandii lub Szwecji, która trochę mnie zawiodła. Cóż, w 2015 - czas na Wiedeń, oby było ciekawiej :wink:

samymi głosami SMS byśmy mieli 157 punktów i byśmy się bili o podium, w UK głosami SMS zajeliśmy 1 miejsce, tylko te jury nam spartolilo...

Warto tym razem postawić u nas na preselekcje, w których swój głos mieliby jurorzy i widzowie (50/50).

Czy uważacie podobnie, czy może jednak lepiej zostawić wszystko w rękach ekspertów, którzy nie dadzą ponownej gwarancji powodzenia?

To jury zupełnie mogą zmienić opinię głosujących w takim razie to głosowanie to jakaś kpina.

samymi głosami SMS byśmy mieli 157 punktów i byśmy się bili o podium, w UK głosami SMS zajeliśmy 1 miejsce, tylko te jury nam spartolilo...

Skąd te dane?

ok thx

Ale wychodzi na to, że w glosowaniu telewidzów w Polsce Conchita miała 4 miejsce.

Cieszę się że Austria wygrała 59. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wynik jest z pewnością sprawiedliwy i zasłużony, świadczy o tolerancji. Czego by nie sądzić o Conchicie, jednego nie można jej odmówić - głosu :) Ma naprawdę dobry głos. Polska na rewelacyjnym, 14. miejscu! Już dawno nie było tak dobrego wyniku, a ja już od dawna się tak dobrze nie bawiłem! Wielkie podziękowania należą się Cleo i Donatanowi! Miejmy nadzieję że za rok będzie równie dobrze a może nawet lepiej. Wejście do finału to wbrew pozorom trudna rzecz. Zaskoczył mnie brak punktów od Austrii (tam "My Słowianie" było na szczytach list przebojów) i Gruzji. Pozytywnie zaskoczyło mnie 10 punktów od Niemiec i 8 od Włoch. Myślałem, że Ukraina da nam więcej i miałem nadzieję że my też damy Ukrainie więcej :) Nie rozumiem tego całego uwielbienia dla piosenki z Holandii. Owszem, było to ciekawe ale na pewno nie na ten Konkurs. Mnie to raczej uśpiło :) No to co..za rok spotkamy się w Austrii!

PS. Dostałem na Facebooku zaproszenie do grona znajomych od Marii Yaremchuk ;) Jaram się ;)

kwakii, sorry, ale takie coś, nie może się podobać, ale to może dlatego że jestem narodowcem