Jump to content

Eurowizja

Recommended Posts

Ja oddam głos na Węgry i Szwajcarię (jak mówił komentator, z jednej karty SIM można oddać 20 głosów, no aż na tyle to mnie nie stać :D). No, ale ciekawei by było, gdyby wygrała Polska, Ukraina, czy Rosja :).

Nie zdziwię się, jeśli Austria wygra. :)

Piosenka w moim uznaniu jest bardzo dobra, a wizerunek wokalisty to jego image, na co dzień tak nie wygląda. Chociaż najlepiej by było jakby Polska wygrała. :mrgreen:

W sumie to eurowizja to czego się spodziewać, Ale ogólnie na świecie tak się dzieje że ludzie błądzą i daje im to o dziwo rozgłos (oglądam nie na trzeźwo ale to chyba nic nie zmienia)

Nie kpina tylko polityka :)

Jedni chcą być nowocześniejsi od drugich, do tego połowa głosów od jury. Jak ktoś miał przerwę w oglądaniu gdy TVP nie transmitowała, to może być lekko zaskoczony, dla mnie jest tak jak zawsze i przy takim systemie głosowania raczej wiele się nie zmieni. No chyba, że ktoś wierzy, że akurat ta piosenka podobała się całej Europie najbardziej :brawo: Mnie najbardziej śmieszy, że w takich przypadkach, zawsze hmmm nie naturalna? (jakby to napisać, żeby się zaraz do mnie pół Europy nie przyczepiło) kobieta stara się przeżywać bardziej, niż naturalna, ale jednak widać, że to gra a nie prawdziwe emocje. Ja już zbyt doświadczony jestem, żeby wierzyć w takie proste populistyczne zagrywki.

PS. Jeszcze można by poruszyć temat tego, który elektorat jest najaktywniejszy, ale wspomnę tylko tak mimochodem, żeby nie spamnić. Mam nadzieję, że mój post nie poleci w kosmos w ramach solidarności europejskiej (żebyśmy się tak z Ukrainą solidaryzowali).

Szkoda, że Was boli, że nie wszystkim się podoba to co Wam.

Że już nie wspomnę, że jeden kolega na pewno już przejrzał wszystkie europejskie fora i wie najlepiej, że "ból [beep] tylko w Polsce". Chwyty retoryczne my znamy (przynajmniej ja), więc się nie złapiemy.

Nie spodziewałem się że wygramy ale żeby nie być w 10 to jestem zdziwiony. Aż taki słaby jest poziom polskiej piosenki??? Czy ja czegoś tu nie rozumiem... Podobno w Austrii nr1 było nagranie o słowianach a tu żadnego punktu stracony wieczór .

Ale dlaczego jeżeli ON udaję kobietę to nie goli się???

Nie wiem, co w jego głowie siedzi, że i udaje kobietę i nie goli się. Jak było widać - z Litwy otrzymał jasny sygnał, żeby się ogolił ;). No, ale cóż - od tego są psychologowie i psychiatrzy, a nie sceny i widzowie.

Największe bóle dυpy jak zwykle w Polsce.

Jak często wyjeżdżasz za granicę? Ile krajów zwiedziłeś? Bo piszesz to z taką pewnością, jakbyś znał dobrze co najmniej pół świata ;). Ból [beep] to był w Kopenhadze jak występowała Rosja i jak były na nią głosy oraz przy łączeniu z Moskwą.