Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Z tą Austrią to jakaś parodia, pozostałe wybrane kraje myślę słusznie. Najbardziej podobała mi się chyba piosenka Rumunii. Awansu Polski byłem właściwie pewny, teraz czas na finał i zobaczymy gdzie jest nasze miejsce w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem przeszedł Białorusin, a Izrael odpadł? Nie rozumiem tego. :?

A ja nie rozumiem dlaczego Irlandia nie przeszła. Co do Polski, to nie ma się co tak cieszyć, bo w finale i tak pewnie będą szorować tyły. Jak jakimś cudem wejdą do 20 to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się na piosenki głosować przez internet? Przecież trzeba mieć mnóstwo samozaparcia, żeby robić to telefonicznie w dzisiejszych czasach. Ciekawe jak dużo ludzi głosuje i jakie to przynosi zyski operatorom.

 

Co do Austrii to ja w sumie do niego nic nie mam, znalazł sposób na zarabianie pieniędzy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem występu Austrii

Moze mi ktoś to wytłumaczyć?

Ja mam natomiast pytanie, to jest facet czy kobieta?

To jest facet , który lubi przebierać sie za laskę.

Po prostu transwestyta http://pl.wikipedia.org/wiki/Transwestytyzm

Dodatkowo jest gejem.

 

Myślę, że w Rosji będą puszczać z poślizgiem żeby w razie czego wyciszyć buczenie np podczas glosowania.

Ale co oni zrobią z występem Conchity hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu przewidziałem 6/10. Zal mi Izraela i Macedonii. Miałem głosować na Izrael, zagłosowałem na Macedonię, bo pomyślałem sobie że Izrael na pewno przejdzie do finału. Nie przeszedł ani Izrael ani Macedonia, a ja mam wyrzuty sumienia. Najważniejsze że my jesteśmy w finale! Wielkie podziękowania i gratulacje dla Donatana i Cleo. Dokonali rzeczy wręcz do tej pory niemożliwej. Sądzę że w finale będzie miejsce w pierwszej dziesiątce. Musi być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek sam się wystawia i różne tego typu rzeczy odwala to jak się nie czepiać? Czy są na świecie jeszcze dobrzy psychologowie, może psychiatrzy, którzy wytłumaczyliby temu biednemu mężczyźnie, co ma zrobić, żeby znów poczuć się dobrze w swojej naturalnej, genetycznej płci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...