Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tak nieśmiało obstawiałbym Macedonię, Izrael, Finlandię, Białoruś, Austrię, Norwegię, Polskę, Litwę, Irlandię i Gruzję. Przyjmuje ktoś zakłady? :D

 

A tak poważnie, to skoro dziś jest drugi półfinał to co ja wczoraj oglądałem? Jakąś próbę generalną? :D

 

 

Jeśli oglądałeś TVP Rozrywka to była to powtórka pierwszego półfinału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, była to wczorajsza próba generalna, podczas której finalistów wyłaniano losowo.

 

Moje typy na dzisiejszy półfinał:

- awans: Malta, Izrael, Norwegia, POLSKA, Austria, Finlandia, Irlandia, Grecja, Białoruś, Szwajcaria.

- brak awansu: Gruzja, Litwa, Macedonia, Słowenia, Rumunia.

 

Jakie państwa awansują wg. Was, do finałowej 10?

Polecam skrót występów państw, z dzisiejszego II półfinału:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Muszę wam powiedzieć, że nie spodziewałem się tego, że Finowie wystawią taki słaby zespół rockowy. Podesłali by Children Of Bodom i już finał murowany :D

Moje wrażenia po skrócie: lepsze propozycje niż w 1 półfinale (zdecydowanie!). Liczę na to, że nasi wyjdą z półfinału (chociaż nie jestem zwolennikiem muzyki folk-pop), i że zajmą miejsce w pierwszej dziesiątce finału. A Finowie? Nie wiem, co myśleć o ich propozycji. Obstawiam, że takie państwa wyjdą z II półfinału: Polska, Finlandia, Malta, Izrael, Norwegia, Litwa, Irlandia, Macedonia, Grecja, Rumunia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie awans Polski do finału mamy zaklepany :) Nareszcie wysłaliśmy piosenkę lepszą niż tylko ładna. W wielu krajach Europy bardzo się ona podoba (np. Wlk. Brytanii czy Austro gdzie zdobywała pierwsze miejsca na listach przebojów). Oglądałem pierwszy półfinał i muszę stwierdzić że nic tam ciekawego nie było. Żadna nie wpadła u ucho, za to My Słowianie zaczełem nucić po drugim odsłuchaniu tej piosenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy 1. półfinału:

Czarnogóra, Węgry, Rosja, Armenia, Azerbejdżan, San Marino, Ukraina, Szwecja, Holandia i Islandia.

 

Zaskoczenie - chyba San Marino i po części Holandia za swój hipsterski numer. Ukraina do przodu, mateczka Rosjia też, mi osobiście szkoda Portugalii. No ale cóż. W czwartek trzymamy kciuki za naszych! :)

 

A ja wytypowałem 7 państw, które przeszło. Ale przyznam że poziom wtorkowego półfinału był pod względem muzycznym niski. Według mnie z dzisiejszego półfinału do finału wejdą: Norwegia, Finlandia, Grecja, Rumunia, Gruzja, Austria, Białoruś, Irlandia, Szwajcaria i Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na dosyle z 10E id. ESC HD2 main 11050 H 19200 8PSK, mocny miał sygnał.

 

To fajnie, ja już mam dziś Eurowizję z głowy, same wyniki sobie włączę:) Taka próba generalna to też pewnie będzie równolegle leciała u techników, żeby w razie jakichś niepoprawnych politycznie czy innych niepożądanych zachowań/wpadek, przełączyć się na wczorajsze nagranie, żeby świat się nie zorientował.

 

Ja bym widział jeszcze Grecję i Szwajcarię w finale, zdziwiło mnie wczoraj, że te piosenki nie weszły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie awans Polski do finału mamy zaklepany :) Nareszcie wysłaliśmy piosenkę lepszą niż tylko ładna. W wielu krajach Europy bardzo się ona podoba (np. Wlk. Brytanii czy Austro gdzie zdobywała pierwsze miejsca na listach przebojów). Oglądałem pierwszy półfinał i muszę stwierdzić że nic tam ciekawego nie było. Żadna nie wpadła u ucho, za to My Słowianie zaczełem nucić po drugim odsłuchaniu tej piosenki :D

 

Bądźmy realistami, mało kto wybierze utwór, który stał się popularny dzięki piersiom wokalistki. Ja widzę w finale Eurowizji, Finlandię, Grecję, Norwegię, Rumunię, Austrię, Białoruś, Szwajcarię, Maltę, Izrael i Macedonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi faworyci do awansu: Izrael, Norwegia, Polska, Austria, Finlandia, Irlandia, Szwajcaria, Grecja, Słowenia, Rumunia.

 

Szczególnie dzisiaj będę trzymał kciuki za Szwajcarię, jakoś mi przypadła do gustu ta nuta. Rzeczywiście Izrael robi wrażenie, może będzie w TOP5 finału. Ciekawe jak ocenione zostanie dziwadło (przepraszam jeśli kogoś uraziłem) z Austrii, bo jeśli chodzi o muzykę, to jedna z najlepszych ballad w tej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...