Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Margo się chwali, że jej teledysk jest pierwszym w Polsce nakręconym w Full HD...

 

Kiedy powstał teledysk do utworu???

 

- Teledysk do mojej piosenki powstał w listopadzie 2007 r.. i UWAGA - jest to pierwszy polski teledysk full HD. Na portalu interia w rankingu najczęściej oglądanych teledysków dotarł do 5 miejsca.

 

@bzyk2007: Do 8 lutego, a nie stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem wszystkie utwory... i uważam że i tak są lepsze niż w ubiegłym roku :) Ciężko wybrać ale moja czołówka wygląda następująco:

1.Sandra Oxenryd (piosenka rytmiczna wpadająca w ucho, co najważniejsze Sandra ma doświadczenie eurowizyjne)

2.Margo (jedyna piosenka śpiewana po polsku i to jest duży atut, ładna ballada z niezłym refrenem)

3.Man Meadow (może trochę brzmi jak disco polo, ale niezła piosenka, może się sprzedać na ESC)

4.Kasia Nova ( piosenka w stylu dance, ostatnio takie są modne, rytmiczna, jak na ESC może być)

 

Reszta moim zdaniem ma mniejsze szanse... choć trzeba poczekać na preselekcje bo piosenka z taśmy a piosenka na żywo to zupełnie co innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Sandra Oxenryd (piosenka rytmiczna wpadająca w ucho, co najważniejsze Sandra ma doświadczenie eurowizyjne)...

 

Oj.... jakoś Sandra Oxenryd reprezentowała już Estonię na 51. Konkursie Eurowizji w Atenach i jakoś niezakwalifikowała sie do finału, więc myśle, że gdyby ona reprezentowała Polske to teżby nie awansowała do finałuna 53. Konkursie Eurowizji w Belgradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymusic_logo_mail_avatar.jpg

Kto z uczestników polskiej Eurowizji miał przebój w 20 krajach?

 

Odpowiedź z pewnością wielu zaskoczy... To Margo - jeszcze ze swoim zespołem Da Luxe, nagrała dwa lata temu piosenkę "Groove me". Przebój w stylu R&B podbił serca słuchaczy w 20 krajach!!!

 

Piosenka znalazła się w Top 10 Europejskiej Listy MTV. Wielu europejskich didżejów wykonało remixy do tego utworu i bawili się przy nim nawet wytrawni klubowicze na Ibizie. W Polsce utwór "Groove me" również przez wiele tygodni utrzymywał się w Top 10 MTV - stał się też prawdziwym hitem dzwonkowym i jego refren rozbrzmiewał w ponad milionie telefonów komórkowych!

 

W tym roku Margo startuje w polskiej preselekcji do konkursu Eurowizji z utworem "Dlatego walcz".

Trzymamy kciuki!

 

[flash=425,355]

 

 

za my music

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to przeważnie kraje głosowały na piosenkę, a dziś sąsiad głosuje na sąsiada. Chodzi mi np.: Grecja głosuje na Cypr, Cypr na Grecję, Niemcy na Turcję. I teraz zaczynają podobnie głosować na siebie Gruzja i Armenia. Nie chcę Eurowizji politycznej, tylko taką chcę jaką kiedyś była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to juz zawsze tak bylo, ze 5 krajow mialo zagwarantowany final: Zalozyciele i gospodarz, ktory wygral konkurs rok wczesniej.

 

Wszyscy inni zawsze musieli przejsc przez polfinal(y). Wiec nic nowego.

 

W finale w tym roku bedzie 25 krajow.

 

Ta nowa formula tylko miala byc na to, zeby naprawde tylko te kraje mogli w finale rozdawac punkty, ktore tez sa w finale. Ale tak nie bedzie. Znowu wszyscy beda glosowac, tez ci, ktorzy nie spiewaja w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie piosenki walczące o prawo reprezentowania Polski na ESC 2008:

[flash=400,160]http://www.tvnet.republika.pl/xspf_player.swf?playlist_url=http://www.tvnet.republika.pl/pde2008?xn_auth=no&autoload=true

Jedna z tych piosenek nawet mi się spodobała :D Reszta - żeby nie powiedzieć "cienizna" to zamilczę :)

 

Przy okazji:

logo-new.jpg

Znamy już podział uczestników półfinałów ESC 2008 na koszyki - w poniedziałek losowanie składu półfinałów...

 

Państwa biorące udział w półfinałach Eurowizji zostały podzielone na 6 koszyków. Przy doborze brano pod uwagę geograficzne położenie i sposób głosowania w ESC od 2004 roku - chciano tym samym uniknąć, aby kraje obdarowujące się punktami ze względów czysto "niemuzycznych" miały małą szansę na spotkanie się w tym samym półfinale (stąd na przykład Grecja i Cypr są w tym samym koszyku).

 

Z każdego koszyka do każdego z półfinałów przejdą po 3 kraje (3 i 4 w przypadku koszyków 5 i 6). Uwzględniono 38 państw, gdyż Big4 i laureat wcześniejszej edycji (w tym wypadku Serbia) mają zagwarantowany udział w finale imprezy.

 

Koszyk 6

 

* Azerbejdżan

* Czechy

* Węgry

* Malta

* Polska

* San Marino

* Szwajcaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna coś ta podpowiedź, bo nie udało mi się odgadnąć piosenki ;)

No ciekawe ciekawe... któraż to piosenka miałaby się dostać do finału. Na moje to żadna nie ma szans, no chyba, że kandydat 5. Man Meadow zrobi coś niekonwencjonalnego z tą melodią na początku (może na konkursie zagrają ją na fajnych instrumentach ?) ;) Choć brzmi to trochę jak DiscoPolo :D Ostatnio coś w ten deseń było w finale w Helskinach.

 

A wygra pewnie Isis Gee - tak wszędzie piszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...