Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP jakoś nie pomaga przygotować artystom występu. Może się to niebawem zmieni. Tutaj Lucas ani nie współpracował z kamerą, ani specjalnie publiczność w hali nie chciała się z nim bawić. :P Przez to myślę między innymi odpadliśmy. Ale u nas tak zawsze. Donatan miał pomysł, a Szpakowi wystarczyło dać mikrofon do ręki i on swoją interpretacją utworu sam potrafił przykuć uwagę widza. :)

I jestem arcyciekawy kto jutro wygra, bo mam dziesięciu faworytów i sam już nie wiem. Czyżby Cypr po raz pierwszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna będzie też kolejność startowa, a ta przedstawia się następująco:
1. Ukraina Mélovin – Under The Ladder
2. Hiszpania Amaia & Alfred – Tu canción
3. Słowenia Lea Sirk – Hvala Ne!
4. Litwa Ieva Zasimauskaitė – When We’re Old
5. Austria Cesár Sampson – Nobody But You
6. Estonia Elina Nechayeva – La Forza
7. Norwegia Alexander Rybak – „That’s How You Write a Song”
8. Portugalia Cláudia Pascoal – O Jardim
PRZERWA
9. Wielka Brytania SuRie – Storm
10. Serbia Sanja Ilić & Balkanika – „Nova deca”
11. Niemcy Michael Schulte – „You Let Me Walk Alone”
12. Albania Eugent Bushpepa – Mall
13. Francja Madame Monsieur – Mercy
14. Czechy Mikolas Josef – Lie To Me
15. Dania Rasmussen – Higher Ground
16. Australia Jessica Mauboy – We Got Love
PRZERWA
17. Finlandia Saara Aalto – Monsters
18. Bułgaria Equinox – Bones
19. Mołdawia DoReDos – My Lucky Day
20. Szwecja Benjamin Ingrosso – Dance You Off
21. Węgry AWS – Viszlát nyár
22. Izrael Netta – Toy
23. Holandia Waylon – Outlaw in ‚Em
24. Irlandia Ryan O’Shaughnessy – Together
25. Cypr Eleni Foureira – Fuego
26. Włochy Ermal Meta & Fabrizio Moro – Non mi avete fatto niente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jednak szkoda, że Light Me Up padło, bo to była jedna z najlepszych naszych piosenek i nawet już na kilka tygodni przed Eurowizją utwór grały stacje radiowe na Litwie, Słowacji czy w Rosji,

To ze numer był grany w innych krajach nie znaczy że jest dobry. Ile szmiry mamy na rynku a numer grany jest wielu krajach. To zwykła papka jakich wiele. Fakt, z jednej strony przykro że Polska nie weszła. Ale z drugiej strony z takim numerem :/

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia na trzecim miejscu w notowaniach bukmacherów.... No brak słów, nie mam nic do homoseksualistów, ale... Jedyne zainteresowanie jakie wzbudza ten występ, to fakt, że dwóch ''facetów'' się przytula i trzyma za ręce. Sama piosenka jest strasznie nudna i była na dnie notowań, dopóki owy występ się nie pojawił. Za to nienawidzę Eurowizji. :/

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93: Jak myślisz - Twoim zdaniem Węgrzy mają szansę na zajęcie przyzwoitego miejsca w finale? Zgadzam się z Tobą, że Irlandia miała bardzo nudną piosenkę... Mam nadzieję, że dobra piosenka wygra na tegorocznej Eurowizji, a nie piosenka pokroju "hitów" z Mołdawii czy Irlandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, piosenka Węgier w tym roku to taka lekka odskocznia od większości piosenek na tegorocznej Eurowizji. Ale i tak myślę, że awans Węgier do finału jest dużym sukcesem. Co ja mogę jeszcze powiedzieć w obecnej chwili ciekawego... Czekamy na jutrzejszy finał. Oby wygrała dobra piosenka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia na trzecim miejscu w notowaniach bukmacherów.... No brak słów, nie mam nic do homoseksualistów, ale... Jedyne zainteresowanie jakie wzbudza ten występ, to fakt, że dwóch ''facetów'' się przytula i trzyma za ręce. Sama piosenka jest strasznie nudna i była na dnie notowań, dopóki owy występ się nie pojawił. Za to nienawidzę Eurowizji. :/

 

Litwa tak samo, a tam masz wszystko hetero. :D Nie wiem, co ludzie czepiają się tak tej Irlandii. Taniec tych chłopaków nie jest w żaden sposób wulgarny ani wyzywający, ładna scena, wokal spoko. Całość może lekko dla niektórych nudna, ale prezentuje się solidnie. Każdy jakoś próbuje, dla fanów innych wizualnych atrakcji jest przecież Cypr i cypryjska Beyonce oraz jej koleżanki. Słowenka, o ile się nie mylę, udawała wczoraj że padł jej podkład i w ten sposób oszukała publiczność. San Marino miało jakieś śmieszne roboty. Szwed przywiózł ze sobą własną scenę. Polska miała piorące Słowianki. To jest Eurowizja.

 

Bardziej rzucało mi się w oczy, że publiczność zgromadzona w hali została całkowicie zdominowana przez podstarzałych gejów. Naprawdę trudno było znaleźć tam jakąkolwiek kobietę. Trochę nienaturalnie to wyglądało, bo chociaż pewnie wśród homoseksualistów jest sporo fanów Eurowizji i to nie tajemnica, to w TV oglądają już wszyscy, a ta dysproporcja na widowni z roku na rok się powiększa moim zdaniem. Nie przeszkadza mi, ale dziwnie to trochę wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Jak zobaczyłem wczoraj występ "naszych" w półfinale tegorocznej Eurowizji to od razu byłem przekonany, że w tym roku w finale Polski nie będzie. :(

Najbardziej raził w uszy ten okropny fałsz podczas śpiewu, przez zdecydowaną większość wykonania tego utworu. Jak miałbym tak porównać to pod tym względem występ Polski był niestety chyba najgorszy spośród wszystkich. Stąd też nie dziwię się wcale, że Polska odpadła.

Dziwię się tylko bardzo, że wykonanie tego utworu podczas półfinału Eurowizji było tak beznadziejne. :roll: Gdy kilka dni wcześniej słuchałem ten utwór w radiu to jego brzmienie było wręcz piękne, bajeczne! A na Eurowizji? Z przykrością stwierdzam, że była to istna tragedia z dramatem... :(:?:/ Śpiewali tak, jakby, nie wiem, byli pijani. Dlatego uważam, że niestety Polska odpadła zasłużenie. :( Gdyby nie to okropne fałszowanie podczas śpiewu to z pewnością Polska awansowałaby do finału i kto wie, czy w dodatku nie zaszłaby bardzo wysoko podczas konkursu finałowego. :roll: Bo, jak już wspomniałem, sam ten utwór jest bardzo ładny, bardzo mi się podoba. Podczas wczorajszego występu został niestety "spalony" na całej linii. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwa tak samo, a tam masz wszystko hetero. :D Nie wiem, co ludzie czepiają się tak tej Irlandii. Taniec tych chłopaków nie jest w żaden sposób wulgarny ani wyzywający, ładna scena, wokal spoko. Całość może lekko dla niektórych nudna, ale prezentuje się solidnie. Każdy jakoś próbuje, dla fanów innych wizualnych atrakcji jest przecież Cypr i cypryjska Beyonce oraz jej koleżanki. Słowenka, o ile się nie mylę, udawała wczoraj że padł jej podkład i w ten sposób oszukała publiczność. San Marino miało jakieś śmieszne roboty. Szwed przywiózł ze sobą własną scenę. Polska miała piorące Słowianki. To jest Eurowizja.

 

Bardziej rzucało mi się w oczy, że publiczność zgromadzona w hali została całkowicie zdominowana przez podstarzałych gejów. Naprawdę trudno było znaleźć tam jakąkolwiek kobietę. Trochę nienaturalnie to wyglądało, bo chociaż pewnie wśród homoseksualistów jest sporo fanów Eurowizji i to nie tajemnica, to w TV oglądają już wszyscy, a ta dysproporcja na widowni z roku na rok się powiększa moim zdaniem. Nie przeszkadza mi, ale dziwnie to trochę wygląda.

Litwa mi się podobała już po wysłuchaniu teledysku. Nuta chwytająca za serce, do tego Litwinka ładnie śpiewa, nie ubrała się kiczowato i cały czas ma kontakt z kamerą - to się musi podobać. :) Irlandia, to dla mnie porażka. :P

 

@Barti, posłuchaj piosenki Szweda ze dwa razy, to będzie Ci chodziła po głowie cały dzień. Mi jakoś ''light me up'' w ogóle nie wpadła w ucho. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadza się ten margines, chodziło mi o Cypr:

 

Chyba, że chodzi Ci o fakt, że ona urodzona jest w Grecji, ale nie śledzę tego aż tak, żeby wiedzieć kto skąd pochodzi. Reprezentuje Cypr.
:)

Litwa od początku jak to usłyszałem tez mi się podoba, na żywo trochę mniej, ale życzę powodzenia!

 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...