Skocz do zawartości
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 05.11-11.11

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 05.11:

 

17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 17:30)

 

Środa, 07.11:

 

18:00 E1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eurocup - mecz fazy grupowej: Lokomotiw Kubań - Arka Gdynia
20:45 E1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eurocup - mecz fazy grupowej: Unicaja Malaga - Rytas Wilno

 

Piątek, 08.11:

 

08:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: NHK Trophy w Hiroszimie - program krótki solistek (do 09:45)
11:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: NHK Trophy w Hiroszimie - program krótki solistów (do 12:45)
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 17:30)

 

Sobota, 09.11:

 

08:30 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: NHK Trophy w Hiroszimie - program dowolny solistek (do 10:15)
11:15 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: NHK Trophy w Hiroszimie - program dowolny solistów (do 13:00)
15:45 E1 JEŹDZIECTWO: Zawody Global Champions Tour w Dosze (do 17:45)
21:00 E1 RUGBY - mecz towarzyski: Francja - RPA

 

Niedziela, 10.11:

 

07:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: NHK Trophy w Hiroszimie - pokazy mistrzów (do 09:30)
21:00 E1 PIŁKA NOŻNA: MLS - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off:  Sporting Kansas City - Real Salt Lake
23:00 E1 PIŁKA NOŻNA: MLS - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Atlanta United - New York City FC


Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 05.11:

 

18:00 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo
20:30 PS      MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 06.11:

 

13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - FC Barcelona
14:00 PS      TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecze fazy grupowej gry pojedynczej: Stefanos Tsitsipas - Jaume Munar; Taylor Fritz - Andriej Rublow (do 17:00)
15:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Atletico Madryt - Borussia Dortmund
17:45 PSN    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra
18:00 PS      PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - studio
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - Club Brugge (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FK Crvena Zvezda - Liverpool FC (+ wstęp od 18:10)

19:30 PSE    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecze fazy grupowej gry pojedynczej: Frances Tiafoe - Hubert Hurkacz; Alex de Minaur - Liam Caruana (do 22:30)
20:15 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: Stal Nysa - KPS Kielce
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SSC Napoli - Paris Saint-Germain (+ studio od 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - FC Barcelona
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Atletico Madryt - Borussia Dortmund (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - PSV Eindhoven (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Porto - Lokomotiw Moskwa (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray SK (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN UEFA LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 07.11:

 

12:55 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/16 finału: Apklan Resovia - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 12:45)
13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim
14:00 PSE    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej
15:30 PS      TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej
15:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Juventus FC - Manchester United FC
18:00 PS      PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - studio
18:00 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - BSC Young Boys (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: CSKA Moskwa - AS Roma (+ wstęp od 18:10)

19:30 PSN   TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej
20:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Juventus FC - Manchester United FC (+ studio od 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - AEK Ateny
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - AFC Ajax (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Szachtar Donieck (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Viktoria Pilzno - Real Madryt CF (+ wstęp od 20:15)

21:00 PS     TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej
23:30 PSP1 MAGAZYN UEFA LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 08.11:

 

14:00 PS      TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej
15:30 PSE    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej
16:30 PS      7. STREFA

16:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Fenerbahce SK - RSC Anderlecht
18:00 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: SS Lazio - Olympique Marsylia (+ studio od 17:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: BATE Borysów - Chelsea FC
18:45 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: FK Krasnodar - Standard Liege (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Spartak Moskwa - Rangers FC (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: SK Rapid Wiedeń - Villarreal CF (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dynamo Kijów - Stade Rennais FC (+ wstęp od 18:10)

19:30 PSE    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecze fazy grupowej gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Arsenal FC - Sporting CP (+ studio od 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej:
Dinamo Zagrzeb - Spartak Trnawa
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Real Betis Balompie - AC Milan
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Bayern 04 Leverkusen - FC Zurich
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Celtic FC - RB Lipsk
20:50 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Girondins Bordeaux - Zenit FC
23:30 PSP1 MAGAZYN UEFA LIGI EUROPY

 

Piątek, 09.11:

 

18:00 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police
19:00 PSE    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
19:30 PSF    BOKS: Rocky Boxing Night w Koninie - waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Oleksiej Żuk (od 20:30 również w Polsacie Sport!)
20:30 PSE    PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
21:00 PSN    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz półfinałowy gry pojedynczej

 

Sobota, 10.11:

 

06:00 PSE    BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Fuzhou - mecze półfinałowe (do 14:00)
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia
14:00 PSE    PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: MFK Karvina - AC Sparta Praga
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
19:00 PSN    TENIS: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz finałowy gry pojedynczej
19:00 PSF    BOKS: Walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Manchesterze - waga junior ciężka: Oleksandr Usyk - Tony Bellew (+ studio od 18:00 i 00:00) (od 20:00 również w Polsacie Sport!)
20:00 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz

 

Niedziela, 11.11:

 

04:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Edgar vs. Korean Zombie - waga piórkowa: Frankie Edgar - Chan Sung Jung
06:00 PSE    BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Fuzhou - mecze finałowe (do 11:00)
11:00 PS      CAFE FUTBOL
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin
13:00 PSE    TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecze fazy grupowej gry podwójnej i pojedynczej (do 17:00)
14:25 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: SBV Excelsior - AFC Ajax
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin
18:00 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena
19:00 PS   TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecze fazy grupowej gry podwójnej i pojedynczej (do 23:00)
20:00 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz


TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 05.11:

 

13:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - mężczyźni w kategorii do 81 kg (do 15:25)
15:25 SNOOKER: Champion of Champions - 1. dzień (do 16:00)
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - kobiety w kategorii do 64 kg (do 18:05)
20:25 4-4-2
21:35 SPORTOWY WIECZÓR
22:10 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 06.11:

 

13:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - kobiety w kategorii do 71 kg (do 15:25)
15:25 SNOOKER: Champion of Champions - 2. dzień (do 16:00)
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - mężczyźni w kategorii do 89 kg (do 17:55)
17:55 SNOOKER: Champion of Champions - 2. dzień (do 18:45)
19:45 SNOOKER: Champion of Champions - 2. dzień (do 22:10)
22:10 SPORTOWY WIECZÓR
22:35 SNOOKER: Champion of Champions - 2. dzień (do 00:15)

 

Środa, 07.11:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: New York Rangers - Montreal Canadiens
13:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - mężczyźni w kategorii do 96 kg (do 15:25)
15:25 SNOOKER: Champion of Champions - 3. dzień (do 16:00)
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - kobiety w kategorii do 76 kg (do 17:55)
17:55 SNOOKER: Champion of Champions - 3. dzień (do 18:45)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Juventus FC - Manchester United FC (+ studio od 19:15) (mecz również w TVP1!)
22:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty (również w TVP1!)

 

Czwartek, 08.11:

 

13:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - kobiety w kategorii do 81 kg (do 15:25)
15:25 SNOOKER: Champion of Champions - 4. dzień (do 16:00)
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - mężczyźni w kategorii do 102 kg (do 18:00)
19:45 SNOOKER: Champion of Champions - 4. dzień (do 22:15)
22:15 SPORTOWY WIECZÓR
22:35 SNOOKER: Champion of Champions - 4. dzień (do 00:15)

 

Piątek, 09.11:

 

13:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - mężczyźni w kategorii do 109 kg (do 15:25)
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - kobiety w kategorii do 87 kg (do 17:05)
17:25 HOKEJ: Turniej EIHC w Gdańsku - mecz: Polska - Dania (+ studio od 17:05)
19:55 SNOOKER: Champion of Champions - mecz półfinałowy (do 22:15)
22:15 SPORTOWY WIECZÓR
22:35 SNOOKER: Champion of Champions - mecz półfinałowy (do 00:05)

 

Sobota, 10.11:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils
10:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - kobiety w kategorii powyżej 87 kg (do 12:30)
12:30 STAN FUTBOLU
13:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie - mężczyźni w kategorii powyżej 109 kg (do 15:25)
15:25 TENIS: Puchar Federacji - mecz finałowy gry pojedynczej: Czechy - USA (do 17:05)
17:30 HOKEJ: Turniej EIHC w Gdańsku - mecz: Polska - Norwegia (+ studio od 17:05)
20:05 BOKS: Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - waga ciężka: Artur Szpilka - Mariusz Wach (od 22:50 również w TVP1!) (do 00:25)

 

Niedziela, 11.11:

 

00:25 SPORTOWY WIECZÓR
01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
03:55 BOKS: World Boxing Super Series - walki ćwierćfinałowe w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Noel Gevor; Krzysztof Głowacki - Maksim Własow (do 06:30) (od 04:30 również w TVP1!)
12:00 TENIS: Puchar Federacji - mecz finałowy gry podwójnej: Czechy - USA (do 13:45)
13:45 SNOOKER: Champion of Champions - mecz finałowy (do 17:05)
17:30 HOKEJ: Turniej EIHC w Gdańsku - mecz: Polska - Austria (+ studio od 17:05)
20:00 SNOOKER: Champion of Champions - mecz finałowy (do 22:10)
22:10 SPORTOWY WIECZÓR
22:35 SNOOKER: Champion of Champions - mecz finałowy (do 00:15)


Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 05.11:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Huddersfield Town FC - Fulham FC

20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Athletic Bilbao
21:00 nS+   KONTRATAK - magazyn PGNiG Superligi

 

Wtorek, 06.11:

 

20:10 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa MKS Kalisz - PGE Vive Kielce (+ wstęp od 20:00)

 

Środa, 07.11:

 

17:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Eliminacje Ligi Mistrzyń - mecz 3. rundy: Grot Budowlani Łódź - ASPTT Miluza (+ wstęp od 17:30)
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - Montpellier HB

 

Czwartek, 08.11:

 

08:00 C+S   GOLF: European Tour - Nedbank Golf Challenge - 1. runda (do 15:05)

 

Piątek, 09.11:

 

09:00 C+S   GOLF: European Tour - Nedbank Golf Challenge - 2. runda (do 15:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 10.11:

 

03:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Utah Jazz - Boston Celtics
08:00 C+N   GOLF: European Tour - Nedbank Golf Challenge - 3. runda (do 14:00)
12:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - SD Eibar
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Cardiff City FC - Brighton & Hove Albion FC
14:55 C+     PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Borussia Mönchengladbach
15:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (+ wstęp od 15:10)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Huddersfield Town FC - West Ham United FC
16:10 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Valencia CF
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Cracovia (+ wstęp od 17:40)
17:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Elverum Handball (+ wstęp od 17:30)
18:15 C+N   RUGBY - mecz towarzyski: Walia - Australia
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Tottenham Hotspur FC
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 20:05)

20:25 C+ SIATKÓWKA KOBIET: Superpuchar Włoch - mecz: Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara
20:40 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Girona FC - CD Leganes
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks
22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 11.11:

 

08:00 C+N   GOLF: European Tour - Nedbank Golf Challenge - finał (do 14:00)
10:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
12:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Fulham FC (+ Bitwa o Anglię od 12:30) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
12:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole (+ wstęp od 12:45)
15:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Everton FC (+ Bitwa o Anglię od 15:00)
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Piast Gliwice (+ wstęp od 15:10)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Miedź Legnica - Arka Gdynia (+ wstęp od 15:10)
16:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC Vardar - Barca Lassa
17:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Manchester United FC (+ Bitwa o Anglię od 17:15 i 19:30) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (+ wstęp od 17:30)
17:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - RCD Espanyol
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Real Madryt CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka
21:30 C+N   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Detroit Pistons - Charlotte Hornets (od 22:45 również w Canal+ Sport 2!)


Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 05.11:

 

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - 1. FC Köln

 

Wtorek, 06.11:

 

17:55 ES1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Anwil Włocławek - UCAM Murcia

 

Środa, 07.11:

 

18:55 ES1 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - Montpellier HB

 

Czwartek, 08.11:

 

18:55 ES1 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC Metalurg - Sporting CP

 

Piątek, 09.11:

 

13:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 1. sesja treningowa (+ studio od 13:30 i 15:30)
17:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 2. sesja treningowa (+ studio od 17:30 i 19:30)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SC Paderborn - Holstein Kiel
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Frosinone Calcio - ACF Fiorentina
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - VfL Wolfsburg

20:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Levante UD – Real Sociedad

20:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Haringey Borough – AFC Wimbledon

 

Sobota, 10.11:

 

12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - SG Dynamo Drezno

13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Maidenhead United – Portsmouth FC
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 3. sesja treningowa (+ studio od 14:30 i 16:00)
14:55 ES2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Parma Calcio
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Dusseldorf - Hertha BSC
17:55 ES2 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 17:00 i 19:15)
17:55 ES3 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Elverum Handball
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium (+ studio od 16:30)
18:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Athletic Bilbao
19:55 ES3 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli (+ studio od 22:30)

20:30 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - studio (do 21:00)
22:50 ES1 ELEVEN GOL LIVE SOBOTA

 

Niedziela, 11.11:

 

11:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - SD Huesca (również w Eleven Sports 4!)
12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - Inter Mediolan (+ studio od 12:00)
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - SpVgg Greuther Fürth
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - UC Sampdoria (+ studio od 14:30)
14:55 ES4 PiŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - Bologna FC
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Bayer 04 Leverkusen
16:10 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Betis Balompie
17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - SS Lazio
18:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii (+ studio od 17:00 i 20:10)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Rayo Vallecano - Villarreal CF
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Juventus FC (+ studio od 22:30)
20:25 ES2 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - studio (do 21:00)
23:00 ES1 ELEVEN GOL LIVE NIEDZIELA


SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 05.11:

 

18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Fenerbahce - Anadolu Efes

 

Wtorek, 06.11:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC PPD Zagrzeb - HC Mieszkow Brześć
20:45 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Vardar - HC Nexe

 

Środa, 07.11:

 

17:15 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Metalurg AD Skopje - HC CSA Steaua Bukareszt
19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Zeleznicar 1949 - Tatran Presov

 

Czwartek, 08.11:

 

17:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: RK Izvidac - HC Vojvodina Nowy Sad
19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: TVB 1898 Stuttgart - SC Magdeburg

 

Piątek, 09.11:

 

04:00 FK BOKS: Golden Boy - walka: Neeco Macias - Jesus Soto Karass (do 06:00)
17:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Gaziantep Basketbol - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol

 

Sobota, 10.11:

 

15:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź
18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - Iberostar Tenerife
21:00 SK DART: Grand Slam of Darts - 1. dzień (do 00:00)

 

Niedziela, 11.11:

 

17:00 SK PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FK Austria Wiedeń - FC Red Bull Salzburg
20:00 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz finałowy: CA Boca Juniors - CA River Plate


Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 08.11:

 

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Mayakoba Golf Classic - 1. runda (do 22:00)

 

Piątek, 09.11:

 

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Mayakoba Golf Classic - 2. runda (do 22:00)

 

Sobota, 10.11:

 

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Mayakoba Golf Classic - 3. runda (do 22:00)

 

Niedziela, 11.11:

 

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Mayakoba Golf Classic - finał (do 22:00)
20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Avondale (do 00:10)

 

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, 05.11:

20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Athletic Club

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportklub: Finał Copa Libertadores Boca Juniors – River Plate / 10 listopada, godz. 20.00 (na żywo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,  że tytuł tego wątku to "Sport na żywo", ale czy istnieje możliwość dodawania również informacji o premierowych meczach,  pokazywanych z retransmisji?  W nc+ jest tego często dość sporo (liga polska,  angielska,  Liga Mistrzów EHF,  NBA).

 

Swoją drogą - świetne te rozpiski - bardzo mi się przydają.  Dobra robota @bart18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Fenerbahce SK - RSC Anderlecht

20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dinamo Zagrzeb - Spartak Trnawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piątek, 09.11:
20:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Levante UD – Real Sociedad

20:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Haringey Borough – AFC Wimbledon

Edytowane przez tyrla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara superpuchar wloch w canal+now od 20.25

 

tez w canal+now

 Walia - Australia

20:20

Rugby - mecz towarzyski: Irlandia - Argentyna

22:20

Rugby - mecz towarzyski: Szkocja - Fidżir

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o jednej porze na jednym kanale mogą być dwa mecze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 10.11:

13:25 ES 3 Puchar Anglii: Maidenhead United – Portsmouth FC

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium (+ studio od 16:30)

20:25 C+N Siatkówka Kobiet: Superpuchar Włoch: Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara

21:00 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz finałowy: CA Boca Juniors - CA River Plate
23:00 SK DART: Grand Slam of Darts - 1. dzień (do 00:00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×