Skocz do zawartości
kingofsouth

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę oddać kod na PLUSa na 12 m-cy za 0 zł. Chętnie p[beep]rnę IPLA cały sezon.

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy ogłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by ktoś może jeszcze miał zbędny  kod na Polsat Premium to prosił bym na priv. 

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy ogłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś posiada może dodatkowy kod na iple na cały sezon? Za [beep]ę mi nie działa klub premium na stronie, kontakt z supportem nie pomógł a w sumie tylko na tym kodzie mi zależało żeby mieć spokój do końca LM :/ 

Edytowane przez Barti
Na forum nie publikujemy ogłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś miał kodzie zbędny do Polsatu premium na cały sezon to chętnie przyjmę dla taty :) ja ugrać nie mogę :( niestety .... próbuje różnymi sposobami i nic :( a tata będzie bardzo zadowlony, zwłaszcza że niedługo ma urodziny. Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ukarali kogoś?

Znikneły te kody?

Są jakieś efekty respektowania regulaminu?

3xNie, dziękujemy.

Edytowane przez Barti
Zaczyna się robić off-topic. To nie jest wątek o portalu aukcyjnym "Allegro".
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goldmember21

Prosze. Usuniete.

Edytowane przez goldmember21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, goldmember21 napisał:

Jak ktos nie wie ......

Pytanie, po co to napisałeś?    :>

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale i tak łatwo sprawdzić który kod jest na tydzień, który na miesiąc, a który na sezon. 😂😂😂

Edytowane przez Mr. Orbita
To bez znaczenia, gdy kod poleci publicznie, to ktoś go zużyje i to załatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym chętnie p[beep]rnął kod na cały sezon. nie mogę oglądać każej kolejki ligi mistrzów bo chodzę do roboty na 2 zmiany a płacić 10 zeta za 1 kolejke w miesiącu nie dam.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie publikujemy próśb w wątku. Proszę polować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, szyzag123 napisał:

Ale i tak łatwo sprawdzić który kod jest na tydzień, który na miesiąc, a który na sezon. 😂😂😂

A ty je po zapachu rozróżniasz :?::shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Wszystkim posiadaczom nowych telefonów wygranych w konkursie (dokładnie wszystkim), chciałbym przekazać tylko jedną informację. Za każdym razem biorąc telefon do ręki i patrząc w niego, miejcie świadomość że maksymalnie tyle kosztuje wasz honor i uczciwość razem. 

Pozdrawiam

Edytowane przez Barti
Ogólne zaczepki innych Użytkowników forum, prowokowanie ewentualnych przepychanek na forum.
  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo ja wygrałem bez używania żadnego bota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas 5:20 jest nie realny do osiągnięcia przez człowieka i możesz gadać co chcesz - poprostu żyj z tą świadomością,

Edytowane przez gracz83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam.
Wszystkim posiadaczom nowych telefonów wygranych w konkursie (dokładnie wszystkim), chciałbym przekazać tylko jedną informację. Za każdym razem biorąc telefon do ręki i patrząc w niego, miejcie świadomość że maksymalnie tyle kosztuje wasz honor i uczciwość razem. 

Pozdrawiam
Witam wczoraj zgłosiłem oszustwo w grze do graliga.pl jak i do UOKiK, dziś dostałem odpowiedź że zwrócą uwagę komu gdzie i ile nagród zostanie wydanych i takie tam :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, bielawskid1 napisał:

Witam wczoraj zgłosiłem oszustwo w grze do graliga.pl jak i do UOKiK, dziś dostałem odpowiedź że zwrócą uwagę komu gdzie i ile nagród zostanie wydanych i takie tam :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Nie ma to jak się chwalić z bycia konfidentem.

Przecież nic nie mogą zrobić. Dajmy na to, że telefony są zarejestrowane na inne inne osoby i prawnie nic nie mogą zrobić, nawet jakby wszyscy mieli te same nazwisko.

Edytowane przez claudio86
  • Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku jeżeli Organizator nie będzie chciał wyjść z twarzą z swojego konkursu, pozostaje pozew zbiorowy zgodnie z regulaminem - §7 ust.7

A dodatkowo, każda osoba która złamała regulamin powinna liczyć się z odpowiedzialnością za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma to jak się chwalić z bycia konfidentem.

Przecież nic nie mogą zrobić. Dajmy na to, że telefony są zarejestrowane na inne inne osoby i prawnie nic nie mogą zrobić, nawet jakby wszyscy mieli te same nazwisko.
przeważnie graja na jednym urządzeniu i zmieniają numer , maja zobaczyc czy np 5 telefonów nie wygrało w obrębie 30km czy coś co jest jeszcze podejrzane, nie jestem konfidentem ale używać bota to oszustwo które jest karalne, sam używam sposobu zapisywania na kartke cyfr i pozniej jednym okiem kartka drugim telefon ale to nie bot!!!
W przypadku jeżeli Organizator nie będzie chciał wyjść z twarzą z swojego konkursu, pozostaje pozew zbiorowy zgodnie z regulaminem - §7 ust.7

A dodatkowo, każda osoba która złamała regulamin powinna liczyć się z odpowiedzialnością za to.
jestem za zbiorowym pozwem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy moze mi ktos poiedziecgdzie na ipli wpisuje sie ten wygrany kod? bo nie mam pojecia jak to zrobic krok po roku i gdzie to znalezc tą "kasę"

Edytowane przez Barti
Bełkot, niechlujna pisownia w poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goldmember21

Jeżeli jeszcze raz usłysze od Bożydara że czekają mnie wielkie emocje, wchodze i jest Ipla 7 co drugi dzień na wszystkich trzech numerach to zwariuje. Jestem bardzo cierpliwy i na poczatku myslałem że może coś z relacji ja Plus wyjdzie ale przez miesiąc zraziłem się do nich maksymalnie. Mam prawie 30 kodów Ipla 7 i na co mi one?! Mogę oddać wszystkie.

Fajny pomysł z tą opcją charytatywną ale uważam że zdecydowanie za późno. Wszyscy forumowicze sa już nasyceni Ipla a dla osób niezalogowanych Ipla 7 czy nawet Ipla 30 na tym etapie sezonu i to za pieniądze to żadna frajda.

Off-topic, bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goldmember21

A co to sie stało że mój wpis zginął?!

Sprawdź w koszu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goldmember21

Dziwne rzeczy, krasnoludki pod[beep]zieliły kolejny mój wpis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goldmember21

Dzwonił dzisiaj do mnie chłop z Plusa. Pyta czy ja to ja i że ma dla mnie super oferte. Że jestem ich stałym klientem że super i w ogóle (a mam numer od 2 tygodni zakupiony tylko na potrzeby Graliga). Mam numer na karte i dalej bedzie na karte. Jego propozycja nie do odrzucenia była w mixie, 30 złotych na miesiąc w tym rozmowy w Plusie za darmo do innych sieci 400 minut, smsy do wszystkich za darmo i 4 gb netu. Mówie mu ze to żadna oferta bo teraz za 25 złotych jest do wszystkich za darmo rozmowy, smsy i mmsy w tym 10 gb więc gdzie tu logika. Jego odpowiedź była tylko że w ofercie minuty i gb przechodzą. Nieporozumienie.

Offtop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.