Skocz do zawartości

Za jakimi kanałami najbardziej tęsknimy i dlaczego?


nieczęstygość
 Udostępnij

Za jakim nie nadającym już kanałem najbardziej tęsknicie?   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za jakim nie nadającym już kanałem tęsknicie?

    • Polsat Zdrowie i Uroda
    • TVN Meteo / TVN Meteo Active
    • Jetix
    • Jetix Play
      0
    • Zig Zap
    • nFilm HD
    • nPremium /2/3/4 HD
    • nFilm HD
      0
    • MGM HD
    • TVN Gra
      0
    • Hallmark Channel
    • Orange Sport
    • Orange Sport Info
    • Discovery World HD
      0
    • TV Biznes / Polsat Biznes
    • TVN (CNBC) Biznes
      0
    • TCM
    • Hyper+
    • Polsat Futbol
    • Canal +Gol
      0
  2. 2. .

    • Canal+ Weekend
    • Canal + Film 2
    • Canal + Family 2
      0
    • Wellbeing Net.
      0
    • TV Disco
      0
    • Rbl. TV
      0
    • Mjuzik TV
      0
    • Muzo TV
    • Hip Hop TV
    • 8TV
    • RMF Maxx TV
      0
    • RTL 7
    • VIVA Polska
    • Universal Channel HD
    • AXN Sci FI
    • AXN Crime
      0
    • FilmBOX HD
      0
    • BBC HD
      0
    • BBC Knowledge
    • BBC Entertainment
  3. 3. .

    • O. TV
    • Telewizja Wisła
    • ATV
      0
    • Atomic TV (ex MTV)
    • (TVP) Tylko Muzyka
    • Zone Romantica
    • Zone Club
    • Discovery Showcase
    • Religia TV
    • Edusat
      0
    • HBO Comedy
    • Movies 24
    • ESPN Classic
    • Discovery Travel&Living
    • Wizja TV
    • Wizja Sport
    • TCM


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem  zapytać Was, za jakimi nie nadającym już kanałami najbardziej tęsknicie. Dlaczego? Które chcielibyście przywrócić? Jeśli jakieś pominąłem to zachęcam dopisać. Przepraszam, że tak niechlujnie, ale nie da się więcej niż 20 pozycji w ankiecie dodać. :(

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście oraz w tytule wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były jeszcze takie kanały jak Wizja TV, Wizja Sport, muzyczny Atomic TV i taki typowo filmowy Channel , rozpoczynał swój program od godz. 2O tak jak potem już TCM, a było to gdzieś w latach 90tych, ale nazwy już nie pamiętam.

TMT też był fajnym kanałem.Na koniec jego istnienia zastąpiono go typowo muzycznym kanałem "Lato 2000".

Edytowane przez robsat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN HD +1. Nie raz się przydawał. Nawet w dobie PVR ułatwiał nagranie pewnych seriali czy filmów.

RTL 7. Nie miałem możliwości oglądania tego kanału z racji na wiek, ale sam pomysł, formuła i oferta były czymś świeżym w tamtych czasach. Ciekawe czy trzymaliby się tego do dziś, gdyby nie problemy finansowe.

FOX KIDS. Wiadomo dlaczego. Dzisiejsze telewizje nie oferują nawet serwisów SVOD, w których moglibyśmy sobie legalnie, w dobrej jakości i bez większych problemów oglądać świetne animacje i kreskówki.

TVN GRA. Lubiłem sobie pooglądać telegry. Jak leciały jeszcze na Polsacie czy TV 4, to potrafiło to u mnie śmiało lecieć od początku do końca.

NASN / ESPN AMERICA. Nie trzeba nawet tłumaczyć.

Discovery HD / Discovery HD Showcase. Za ofertę programową, która nie była tak zawalona programami reality i docutainment.

Wojna i Pokój. Brakuje do dzisiaj czegoś podobnego.

nPremium. W jakim sensie brakuje tej marki. Raz, że miała świetną oprawę graficzną i muzyczną. Dwa, że za ich czasów można było normalnie obejrzeć Shameless, bez potrzeby dokupowania idiotycznej kolekcji VOD, jak to ma miejsce w nc+. A nawet nie potrafią tego już puszczać w CANAL+ SERIALE.

 

Co do wyborów z ankiety, to w przypadku TVN CNBC Biznes to Biznes powinno być w nawiasie. RMF MAXXX TV nigdy nie zaczął swojego nadawania. Discovery World nie doczekało się swojego odpowiednika w HD. Co innego było zagranicą. Natomiast część kanałów stąd do dzisiaj właściwie istnieje, ale pod innymi nazwami lub zachowując w jakimś stopniu swoją pierwotną formułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Lubiłem rzucić okiem na Podróże TV. To były inne czasy. Ludzie nie mieli smartfonów, cyfrówek, nie było Instagrama to nie mieli gdzie i co wrzucać. Dzięki takiemu kanałowi można było zobaczyć kawał świata i dowiedzieć się ciekawych rzeczy. I w sumie dziwne że teraz nie ma czegoś podobnego. Ot choćby jako pasmo telezakupów. W tv non stop lecą reklamy rezerwowania miejsc noclegowych. Na Eurosportach non stop reklamują się jakieś regiony turystyczne. Podczas Giro, Touru czy Vuelty w każdym bloku leci promocja Izraela. Na TVN 24 Bis jest/był jakiś program podróżniczy. Na Instagramie pełno ludzi którzy wrzucają filmiki z wakacji. Ludzie co raz bogatsi, regularnie podróżują. Zainteresowanie takim kanałem powinno być. I to ze strony odbiorców jak i reklamodawców.

I jeśli dobrze pamiętam to z Podróże TV wyrosło kilka dziennikarek, jeśli można je tak nazwać. Po likwidacji kanałów trafiły do telegier a później kilka do "normalnych" stacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2019 o 08:42, Pawop napisał:

Chyba żartujesz. Miałeś te kanały?

W czasach  "swietnosci" tych kanałów była tam Liga Mistrzów i zdarzały się dobre filmy.Cenowo zdecydowanie lepiej. Za C+, który mam z przyzwyczajenia zawartość daleko odbiega od wartości, która powinien prezentować.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja tęsknię za Movies24, odbierałem go kiedyś w Cyfrze+. Stacja nie emitowała hollywoodzkich mega hitów ale często oglądałem ten kanał. Na kilka lat przeszedłem do Cyfrowego Polsatu i brakowało mi tego kanału, jakie było moje zdziwienie gdy po powrocie już do NC+ odkryłem że nie mają już tej stacji w ofercie.
Brakuje mi również BBC Entertainment i Knowledge, obecne kanały BBC im nie dorównują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 25.06.2019 o 19:58, Gość lukimann napisał:

W czasach  "swietnosci" tych kanałów była tam Liga Mistrzów i zdarzały się dobre filmy.

Dodam, z tego co pamiętam,  że był czas gdy Npremium miał prawa do Monolith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...