Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

7 godzin temu, grzechu1991 napisał:

Raczej nowej edycji graliga nie będzie bo te nagrody rzeczowe co były do wygrania w grze są teraz do wygrania w konkursie sms.

Ale się wkurzyłem jak zobaczyłem te parasolki i piłki w studiu z informacją by wysłać SMSy. Jak za darmo rozdawali to nie było ich nigdzie, a teraz nagle mają bo za darmo nie rozdają.

Jeszcze mi pisali, że przykro im, że nie mogłem oderbać, ale będzie na wiosnę kolejna edycja i żebym wtedy próbował.

3 minuty temu, JuliuszMU napisał:

ale będzie na wiosnę kolejna edycja i żebym wtedy próbował

Jest :!:  próbuj :!:🤣

• Haha 1

Nie zamierzam im nabijać portfela. Umowę wypowiedziałem w styczniu, więc nie będę ich dotował SMSami.

Smsy smsami tylko co komu po tym skoro z doświadczenia wiemy że Polsat z Plusem nie poczuwają się do wydawania nagród. Można wysłać i sto smsów, każdy z nich wygrać ale dopóki nie masz nagrody w reku to tak jakbyś nie miał jej wcale. 

Z ciekawości zapytam te kody na oglądanie LM za friko jeszcze gdzieś funkcjonują w przestrzeni internetowej czy to już skończony temat? 

Strona graliga na komputerze nie działa już całkowicie (nawet nie wyświetla tego błędu 502). Na telefonach dalej wyskakuje kłamliwa informacja, że wracają wkrótce.

• Like 1

Będzie w nowym sezonie gra? ;)

Co ciekawe mój wygrany pakiet na cały sezon w Ipla  świeci do 1 listopada 2019. :D

Wszystkim przedłużyli kody

• Haha 1

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Wszystkim przedłużyli kody emoji846.png

Nie wszystkim. Mi nie przedłużyli. :(

Ma ktoś jakieś info czy graliga będzie w tym sezonie? mam co prawda psp w umoowie cp i psp w ipli do końca roku ale chciałbym oglądać play-off w 4k za darmo :D

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

chciałbym oglądać play-off w 4k za darmo

W 4K :?: w jaki sposób :?: bo jakoś nie kumam.

25 minut temu, grzechu1991 napisał:

Chyba admin powinien się tobą zająć

No właśnie- co się stało z Bartim :?: on tu nieźle zamiatał(mnie też ;) )  a ostatnio gdzieś zniknął

Ostatnio?Już od dłuższego czasu go nie ma jeśli dobrze widzę.Jak był na forum,to dużo postów do kosza non stop wrzucał.

A co się tyczy GRALIGA,to liczyłem że będzie z nowym sezonem kolejna gra uruchomiona.

4 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Jak był na forum,to dużo postów do kosza non stop wrzucał

W większości całkiem słusznie:mrgreen: bo było w tym sporo absolutnego💩

Posted (edited)
W dniu 14.07.2019 o 14:55, mp107 napisał:

Nie wszystkim. Mi nie przedłużyli. :(

Poprawka. Dziś się zalogowałem (po tygodniu albo dwóch przerwy) i jest informacja o dostępie do pakietu do 07.11.2019. :)

Edited by mp107

Macie dostęp na IPLI do kanałów Polsat Sport Premium z kodów graliga ? W zeszłym tygodniu miałem pakiet ważny do jesieni, a dzisiaj jest nieaktywny. Też nie macie dostępu ?

• Haha 1

U mnie dokładnie taka sama sytuacja :(. Miałem do (któregoś) listopada.

• Haha 1

Ktoś wie jaki powód odebrania pakietów na Polsat Sport Premium ? (może szykuje się druga edycja?)