Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

Mi przepadło 28 plecaków, licząc ok. 20 zł za jeden wychodzi dużo pieniędzy. Przestali już odpisywać na moje e-maile zresztalą co mi po e-mailach od nich skoro w każdym było to samo. Idąc ich tokiem rozumowania, to było w mojej gesti odebrać te nagrody a nie w ich żeby mi je zagwarantowali.

W dniu 23.01.2019 o 10:31, tyrla napisał:

Hahahaha 😄 Myślisz, ze kogoś zwolnią tylko dlaczego, że nie dostałeś swoich nagród? Żebyś tylko nie musiał płacić kosztów sądowych, bo jeszcze na tym tracisz. Życzę powodzenia.

I tu się mylisz. Oszustwo jest przestępstwem ściganym z urzędu, tzn. nawet kwota 20 zł jest oszustwem, za które zabierze się policja i prokuratura. Pokrzywdzony ma obowiązek tylko przedstawić okoliczności i dowody. Reszta dzieje się poza udziałem pokrzywdzonego. Radzę zatem nie śmiać się z własnej głupoty, a zgłaszać gdzie trzeba.

Witam,

Czy kody do Ipli na PSP działają jeszcze?

Tzn. czy te kody, które zostały wygenerowane, można wpisać na stronie Ipli?

Wygenerowane kody działają, a termin ważności jest na odbiór kodu. Krótko mówiąc, data podana przy odbiorze kodu nie jest równoznaczna z ostateczną datą jej wykorzystania.

Codziennie zaglądam na graliga.pl by sprawdzić, czy coś się nie zmieniło i widzę, że od wczoraj nie wyskakuje już informacja o tym, że zapraszają na drugą połowę. Może przygotowują się do uruchomienia, albo zrezygnowali z kolejnej edycji.

U mnie też mam biały ekran, myślałem że tylko u mnie.

Strona internetowa www.graliga.pl już nie działa. Przy próbie wejścia na nią pojawia się taki oto komunikat:

Graliga-pl-error.png

W sumie ciekawe, co kombinują? Według mnie są dwie opcje:
- Przygotowują na serwerach nową wersję gry i dlatego powyłączali wszystko.
- Ludzie nie byli chętni do brania umów i po przeliczeniu wszystkich kosztów wyszło im, że „druga połowa” nie jest opłacalna.

Pracownik jednego z punktów poinformował mnie nieoficjalnie, że nie będzie kolejnej części gry.

Poinformował "nieoficjalnie "czyli nie jest przesądzone,że kontynuacji gry GraLiga nie będzie. 

Wersje na telefonach już naprawili i wyskakuje to, co wyskakiwało od zakończenia gry, a nie biała strona.

W dniu 29.01.2019 o 15:30, LordDredd napisał:

Witam,

Czy kody do Ipli na PSP działają jeszcze?

Tzn. czy te kody, które zostały wygenerowane, można wpisać na stronie Ipli?

Działają, aktywowałem dzisiaj.

Jak będę miał czas to we wtorek kilka kodów tutaj wkleję, bo mam ich dużo.

Mnie ciekawi czy wystartuje druga połowa po niedzieli. Poprzednia gra wystartowała tydzień po pierwszych meczach, więc w sumie nie muszą w tym tygodniu zacząć.

2 godziny temu, uszulek napisał:

Działają, aktywowałem dzisiaj.

Jak będę miał czas to we wtorek kilka kodów tutaj wkleję, bo mam ich dużo.

Jak ci działają jeszcze kody? Ja jak próbowałem je aktywować to każdy był już przeterminowany, bo miał termin aktywacji do 4.01.2019r.