Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

W jeden dzień kod minął. Piszę im, że kod wygasł, a oni, że u nich jeszcze aktywny...

Piszę na drugi dzień. Nic. Piszę na następny dzień. Dalej nic...

Tak jak kiedyś pisałem, liczą,że ludzie oleją te nagrody i nie wezmą. Bo może nie mają.

Ja mam dobre wspomnienia z Gra Liga :) ile kodów wygrałem to nie pamiętam ale chyba tak z ok. 50-60 kodów (jak nie więcej) :)
Szalików, piłek, czapek, koszulek po kilka z każdego wpadło :)
Ale i tak najważniejsza wygrana wpadła w zeszłą środę, czyli słuchawki. :)

Miałam identyczną sytuację, jak claudio86 i w dodatku chodziło o nagrodę Premium. Napisałam już do nich 4 maile i zero odzewu.

Kod Ipli na tydzien Polsat Sport Premium.

Prosze:

X929LGXCL5

RY6G6GGCL6

FX5HTNGCL8

KNKS5JPCL6

13 godzin temu, kamil18239 napisał:

Dziś już 18 grudzień, a Graliga nadal działa. :)

A co mnie bardzo zdziwiło to to, że wczoraj bardzo późno leciała jeszcze reklama Graligi na którymś kanale.

6 godzin temu, OlafS napisał:
13 godzin temu, kamil18239 napisał:

Dziś już 18 grudzień, a Graliga nadal działa. :)

A co mnie bardzo zdziwiło to to, że wczoraj bardzo późno leciała jeszcze reklama Graligi na którymś kanale.

Hmm, a może Graliga została "po cichu" przedłużona? :>  Pytanie tylko, faktycznie do kiedy?

Dziś odebrałem słuchawki. Ale jeśli chodzi o inne nagrody premium których kod się skończył to nawet nie odpisują.

Kpina.

To jest śmiechu warte! Pracownik salonu zamówił dla mnie nagrody, nagrody na mnie czekają, ale nie mogę ich odebrać, bo kody straciły ważność, a na prośby o nowe kody nie odpisują ani mi, ani pracownikowi punktu.

Jutro lecę wysłać pisma z wymienionymi wszystkimi nieprawidłowościami w tym bublu do UOKIK i Rzecznika Praw Konsumenta. 

Dzisiaj do wygrania szaliki i niebieskie koszulki.

W sumie ciekawe, co oni kombinują, że ta gra dalej działa, a w telewizji dość często słychać jej reklamy.

Mi się zdaje, że to jednak już koniec. Mimo, że pokazuje nagrody do wygrania i nawet, jak wygrasz to ten kod na odbiór nagrody i tak nie będzie ważny. W razie czego powołają się na regulamin w którym jest napisane, że konkurs trwał do 17 grudnia.