Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, czytnik napisał:
A ja chciałbym wygrać tylko czapeczkę.
Jak zdobyć takiego "bota"?

Trza go stworzyć. :) Trza napisać program, który za ciebie będzie grał. Myślisz, że jak wygrali telefony? Szybkością dłoni i dobrą pamięcią? Widziałem na własne oczy, co potrafi taki program w innej grze.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!
Mam do Was takie pytanko, czy miał już ktoś możliwość wygrania takiej nagrody codziennej jak: "Karta prepaid 50GB"?

Wszystkimi pozostałymi nagrodami rzeczowymi to już prawie całą rodzinkę obdarzyłem, nie mam tylko szczęścia do parasolek składanych, tylko 2 trafiłem a premiumek chyba 8 ;-) Pozostałych nagród zostały mi jeszcze 2 torby z Ikei, jak juz odbiorę wszystkie nagrody to co mi zostanie wywiozę do domu dziecka.

Pozdrawiam Wszystkich grających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nagrody to takie trochę o kant :censored: potłuc. Abonamentów widzę, że nikt nie chce... sam wygrałem kilka i to nie są nagrody tylko jakieś wabiki żeby związać się z Plusem. 

 

Abonament w CP spoko tyle, że jeśli już jestem abonentem to on w żaden sposób nie wpływa na moją dotychczasową umowę. Pan na infolinii zasugerował żebym opłacał... 2 abonamenty xD Ten dotychczasowy i ten co "wygrałem". Zapytałem się go co to za pseudo nagroda, za którą muszę płacić i czy widział kiedyś konkurs gdzie ktoś wygrał samochód, który musiał potem w połowie spłacić. 

 

Na koniec truskawka na torcie made in Cyfrowy Polsat. Wygrałem plecak, a właściwie ten worek z napisem Champions League i wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że w teorii tej nagrody nie ma w dwóch województwach. Byłem już w trzech miastach w dwóch różnych województwach i nigdzie nie mają. Rozumiem, że mam wziąć namiot, zimowce i ruszyć w Polskę żeby wyżebrać worek z naklejką UEFY? 

 

Parodia. Te różne historie to się wiecie do czego nadają? Do UOKiK. 

 

Polsat, wielka firma, a Zygmunt skąpi na pocztę. Żenada... 

 

Pomijam już to, że Polsat wspiera oszustów, którzy wygrywają nagrody za pomocą BOT-ów. Normalnie brak słów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali o tym, że tydzień przed meczem wyślą bilety na e-mail.

Tylko nikt jeszcze tych biletów na oczy nie widział, a przeloty zabukowane.

Nie są słowni. Jak nie są pewni, że dotrzymają terminów to niech nie mówią o tak nierealnych rzeczach. Tak jak dzwonią gdzie i kiedy odebrać parasol i nigdy mi się jeszcze nie udało w danym terminie odebrać, bo nie mieli. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, claudio86 napisał:

Tak jak pisali o tym, że tydzień przed meczem wyślą bilety na e-mail.

 

Nie wysyłają , bo sprawdzają kto wygrał za pomocą Bot-ów.  :lol2:

Jeszcze karę będą płacić takie osoby. Za naciąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ciężko odebrać nagrody. Od 2 tygodni  pytam w punktach i stała śpiewka, że nie było dostawy.

Dobrze,  że te kody można przedłużyć.

PS. Abonamenty 12 miesięcy za darmo nie są złe. Już nie przesadzajcie.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Nie wysyłają , bo sprawdzają kto wygrał za pomocą Bot-ów.  :lol2:

Jeszcze karę będą płacić takie osoby. Za naciąganie.   

Nic nie ma w regulaminie o karach. Po prostu nie dostaną nagród i zostaną wykluczeni z promocji. Pewnie i tak im się opłaciło. Polska to ciągle dziki kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pmsady napisał:

U mnie też ciężko odebrać nagrody. Od 2 tygodni  pytam w punktach i stała śpiewka, że nie było dostawy.

Dobrze,  że te kody można przedłużyć.

 

 

Podstawa to zezwolić na lokalizację, która sama się ''zezwoli'' przy odbiorze nagrody. Czasami bywa tak, że nagrody są, ale nie mogą wydać. Tu jednak problem leży po stronie graliga.  Na stanie jest, w systemie brak. Do tego te oczekiwanie, przepadające kody, odnawianie itd. Ogólnie gra ma więcej minusów niż plusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba BOT-y rzuciły się na parasole premium. Wydaje mi się, że dość szybko cisnąłem a miejsce 360 a o czapeczki grałem na spokojnie i miejsce 170. Przypadek? Nie sądze ;-) Już widzę co będzie się działo wtorek, środa na grze premium, pewnie zwykli "śmiertelnicy" (czyt. uczciwi gracze) nie mają co podchodzić do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są Ci co mają po 30 parasoli i grają dalej...bo za darmo. Niestety znam takich i jest to dla mnie żenujące (do tego jeszcze sami "kapują" na meila, że boty grają!). Sam wygrałem na luzie to co chciałem i nie gram. Niech wygrywają inni...ale jak widzę nawet pod koniec gry nie dają wam wygrać.

Zachłanność niektórych jest niesamowita. Przyda się czy nie to biorę bo za darmo. Dziwna mentalność.

 

P.S. Ręcznie naprawdę da się osiągnąć coś koło 5:35 min...ludzie trenują dziennie na kilku numerach i dochodzą do wprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bart18 napisał:

W grze o czapki gra mniej osób, bo są one tylko dla abonentów Plusa, reszta ma parasole premium, to też ma wpływ. :) Tylko co z tego że się ten parasol wygra jak ich nie ma w salonach i nie idzie odebrać...

Jak wygrałeś parasol, to powinni do ciebie dzwonić, by ustalić miejsce odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...