Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

Dzwonili do mnie kilka minut temu z Graliga.pl, nie chciałem z nimi rozmawiać, ale Pan w słuchawce pytał się kiedy może ponownie zadzwonić, ale zapytałem się o co chodzi, więc odpowiedział mi, czy nie jestem zainteresowany abonamentem z Plusa na 12 miesięcy, odmówiłem i się rozłączył.  Do was też ktoś z Graliga.pl dzwonił? 

@Patjyk, nie dzwonią z graliga.pl, tylko z Plusa. Nawet numer jest tożsamy z numerem Działu Utrzymania Klienta Plusa. Wiem, bo też dzisiaj miałem telefon z pytaniem, czy chcę wykorzystać voucher na umowę z 12-miesiecznym okresem gratis.

• Thanks 1

Czy zastanawiał się ktoś, co jest w przypadku, gdy zacząłem rozgrywkę przed północą (konkretnie około 23:57) i skończyłem 00:03? Zrobiłem maksa, ale wyskoczył mi wynik 0 pkt. Czy nie powinien wynik się liczyć, skoro zacząłem przed końcem dnia? W ten sposób nie ma szans na parasol.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Wczoraj w Plusie szaliki, reszta parasole premium u mnie. :)

Dzisiaj koszulki białe w Plusie, reszta abonamenty.

Edited by bart18

Nie ma sobie czym zawracać głowy.Ja wczoraj też miałem Max czyli 207 punktów. A dzisiaj niestety żadnego SMS o wygranej nie dostałem. Pewnie spadłem na te niższe miejsca. 

W dniu 1.12.2018 o 21:15, swojadroga napisał:

@Patjyk, nie dzwonią z graliga.pl, tylko z Plusa. Nawet numer jest tożsamy z numerem Działu Utrzymania Klienta Plusa. Wiem, bo też dzisiaj miałem telefon z pytaniem, czy chcę wykorzystać voucher na umowę z 12-miesiecznym okresem gratis.

Do mnie też dzwonili. Nawet 2 razy w sobotę właśnie 😉 W tej samej sprawie, czy nie skuszę się na abonament w PLUS-ie na 12 miesięcy za darmo, bo udało mi się to wygrać.

Czy orientujecie się może czy te darmowe abonamenty do Plusa lub Cyfrowego Polsatu to naprawdę wygrywa tylko pierwsza osoba a nie te wszystkie kilka tysięcy? I w przypadku gdy darmowe jest pierwsze 12 miesięcy przy 24 miesięcznej umowie, to można zrezygnować z umowy już po roku?🤣

Takie coś jest napisane w regulaminie.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Chłopie, jak abonamenty to zagrasz na 0 pkt i je zgarniesz. Było tu wielokrotnie pisane, że abonamenty to bez żadnego spinania się zdobywa.

2 godziny temu, rafal15_91_15 napisał:

Czy orientujecie się może czy te darmowe abonamenty do Plusa lub Cyfrowego Polsatu to naprawdę wygrywa tylko pierwsza osoba a nie te wszystkie kilka tysięcy? I w przypadku gdy darmowe jest pierwsze 12 miesięcy przy 24 miesięcznej umowie, to można zrezygnować z umowy już po roku?🤣

Wygrywa te kilka tysięcy... Ostatnio bodajże i ponad 10 tys. Z umowy zawsze można zrezygnować, ale z karą. ;)

PS. Dziś np. 14450 pierwszych osób wygrywa abonament z Plusa: 12 miesięcy za 0 zł.

Ciężko będzie zdobyć.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Z odbiorem telefonu to będzie chyba taka sama komedia jak z odbiorem słuchawek.

Przez telefon mówili, że będzie środa/czwartek do odbioru, a Pani w salonie wielkie oczy zrobiła zdziwiona, że do nich przyszedłem.

Guest goldmember21

Jakbym zobaczył kogoś kto wygrał telefon to też bym zrobił duże oczy.

2 godziny temu, claudio86 napisał:

Dostał ktoś już na meila wygrany bilet na mecz?

Ja jeszcze nic nie dostalem a mecz juz za kilka dni.

1 godzinę temu, kamilos951 napisał:

Z odbiorem telefonu to będzie chyba taka sama komedia jak z odbiorem słuchawek.

Przez telefon mówili, że będzie środa/czwartek do odbioru, a Pani w salonie wielkie oczy zrobiła zdziwiona, że do nich przyszedłem.

Ja dzisiaj odebralem.