Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie kilka minut temu z Graliga.pl, nie chciałem z nimi rozmawiać, ale Pan w słuchawce pytał się kiedy może ponownie zadzwonić, ale zapytałem się o co chodzi, więc odpowiedział mi, czy nie jestem zainteresowany abonamentem z Plusa na 12 miesięcy, odmówiłem i się rozłączył.  Do was też ktoś z Graliga.pl dzwonił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zastanawiał się ktoś, co jest w przypadku, gdy zacząłem rozgrywkę przed północą (konkretnie około 23:57) i skończyłem 00:03? Zrobiłem maksa, ale wyskoczył mi wynik 0 pkt. Czy nie powinien wynik się liczyć, skoro zacząłem przed końcem dnia? W ten sposób nie ma szans na parasol.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2018 o 21:15, swojadroga napisał:

@Patjyk, nie dzwonią z graliga.pl, tylko z Plusa. Nawet numer jest tożsamy z numerem Działu Utrzymania Klienta Plusa. Wiem, bo też dzisiaj miałem telefon z pytaniem, czy chcę wykorzystać voucher na umowę z 12-miesiecznym okresem gratis.

 

Do mnie też dzwonili. Nawet 2 razy w sobotę właśnie ? W tej samej sprawie, czy nie skuszę się na abonament w PLUS-ie na 12 miesięcy za darmo, bo udało mi się to wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafal15_91_15 napisał:

Czy orientujecie się może czy te darmowe abonamenty do Plusa lub Cyfrowego Polsatu to naprawdę wygrywa tylko pierwsza osoba a nie te wszystkie kilka tysięcy? I w przypadku gdy darmowe jest pierwsze 12 miesięcy przy 24 miesięcznej umowie, to można zrezygnować z umowy już po roku??

Wygrywa te kilka tysięcy... Ostatnio bodajże i ponad 10 tys. Z umowy zawsze można zrezygnować, ale z karą. ;)

PS. Dziś np. 14450 pierwszych osób wygrywa abonament z Plusa: 12 miesięcy za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, claudio86 napisał:

Dostał ktoś już na meila wygrany bilet na mecz?

Ja jeszcze nic nie dostalem a mecz juz za kilka dni.

 

1 godzinę temu, kamilos951 napisał:

Z odbiorem telefonu to będzie chyba taka sama komedia jak z odbiorem słuchawek.

Przez telefon mówili, że będzie środa/czwartek do odbioru, a Pani w salonie wielkie oczy zrobiła zdziwiona, że do nich przyszedłem.

Ja dzisiaj odebralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...