Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

Ja poszedłem odebrać 4 koszulki na raz, to konsultant musiał się zorientować , czy jest jakiś limit na odbiór. Przy okazji oznajmił mi, że muszę mieć kod pokazany po zalogowaniu się na konto w grze, a nie zrzut ekranu. Powiedział mi, że podobno ktoś wymyślił jakiś generator kodów, które później działaly przy odbiorze nagrody. I dostali teraz polecenie, aby koniecznie był to kod generowany że strony Graliga. 

W dniu 21.11.2018 o 18:50, the cable guy napisał:

Wyobrażam sobie minę w punkcie kiedy przychodzi koleś i mówi: Mam tutaj 15 kodów na koszulki.

Nie 15, tylko 17. Jestem uczciwym konkursowiczem, nie używam żadnych botów, tylko własną pamięć i szybkość. Czy to jest zabronione i jest powodem oskarżania mnie o brak uczciwości? Zgodnie z regulaminem mam się udać do punktu i odebrać nagrody po weryfikacji.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu. Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.
  • Haha 2

Rozwiązał ktoś błąd z pucharami? Gram prawie miesiąc na moim Xiaomi Redmi Note 3 Pro (podaje bo to może być istotne) a nie mam pasku dotyczącego pucharów... 

JL3XYr4.png

Od miesiąca mam do wygrania plecaki, czapki i iple na 7 dni. Próbowałem już metody z cookies, ktoś miał podobnie i sobie poradził?

Dziś jest do wygrania kod na 30 dni PSP na ipli tyle że ja już mam psp chciałbym koszulkę lub plecak narazie mój najlepszy wynik to 142 mam jakieś szanse? 

5 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

A numer telefonu w grze masz ,,potwierdzony " ?

Tak, już od dawna bo inne nagrody wygrywałem -_-

Guest goldmember21
19 godzin temu, daneski napisał:

Rozwiązał ktoś błąd z pucharami? Gram prawie miesiąc na moim Xiaomi Redmi Note 3 Pro (podaje bo to może być istotne) a nie mam pasku dotyczącego pucharów... 

JL3XYr4.png

Od miesiąca mam do wygrania plecaki, czapki i iple na 7 dni. Próbowałem już metody z cookies, ktoś miał podobnie i sobie poradził?

Ja na 3 numerach mam tak samo, 2 Play i 1 Orange. Cały czas na okrągło czapka z daszkiem, plecak, Ipla 7 dni. Gram od 4 listopada i do dzisiaj na żadnym z tych numerów nie mam premium. Kupiłem na próbę starter Plusa na kartę, po 2 dniach miałem i premium i lepsze nagrody. Tylko co z tego ze mam do wygrania piłki, parasolki, koszulki skoro osiągając 207 punktów przez cały dzień jestem wysoko w rankingu a po godzinie 19 ranking leci na łeb na szyje w bardzo szybkim tempie. Ja już szybciej nie potrafię, a nie mieszczę się np. w 1250 piłkach, gdzie o 18:00 mam jeszcze miejsce w granicach 300-400, a o 21:00-22:00 jestem już poza rankingiem. Dziwna sprawa. Od tygodnia na premium, oprócz abonamentu to jeszcze nic nie wygrałem.

Edited by goldmember21
Usunięto fragment postu. Na forum nie zamieszczamy ogłoszeń.

Ktoś jeszcze potwierdzi, że faktycznie klub premium wskakuje szybciej dla posiadaczy Plusa? Napisałem do nich na support, ale nie warto, nic tam nie wiedzą...

Poza innymi/lepszymi nagrodami dla posiadaczy Plusa to różnic nie ma, rzeczywiście szybciej wskakuje klub premium. Aktualnie jak wyczerpała się pula kodów na cały sezon to twn klub jest zbędny, nagród jest mało, większość zgarniają multi-Janusze na dopalaczach...

Nieprawda, mam telefon w Plusie, gram od miesiąca, a premium jak nie miałem, tak nie mam. Za to na telefonie w T-Mobile dostałem na drugi dzień po zarejestrowaniu numeru.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono też liczne literówki w poście.

Ale głównie pluję się o to, że nie mam możliwości dołączenia do klubu Premium. :/

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Kod ipla PSP na 30 dni, ważny do 7.12:
S3J5XX6CM8

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Guest kingofsouth
W dniu 22.11.2018 o 18:26, daneski napisał:

Ale głównie pluję się o to, że nie mam możliwości dołączenia do klubu Premium. :/

Ja kolekcjonuje dalej, może się do czegoś przydadzą.  ;)

111111.jpg

W dniu 22.11.2018 o 16:29, kudelek napisał:

, większość zgarniają multi-Janusze na dopalaczach...

Idealne podsumowanie tej całej zabawy. :brawo:

Tak na marginesie u mnie dzisiaj do wygrania czepeczka z daszkiem.

Edited by kingofsouth

U mnie też w końcu się coś zmieniło w nagrodach i pojawiła się dopiero po raz drugi w historii czapeczka z daszkiem. :D Być może w końcu nastąpił jakiś przełom w tym nagrodach. Lepiej późno, niż wcale. :D

18 godzin temu, szyzag123 napisał:

Dzisiaj, po ok.1,5 miesiąca, czapki z daszkiem się pojawiły u mnie do wygrania. Zawsze jakieś urozmaicenie :D

U mnie też dziś czapka z daszkiem na 2 telefonach, a zawsze na obydwu były szaliki, czapki zimowe, parasole, koszulki granatowe i Ipla na 7 dni. ;-) Może teraz pozamieniali i każdy będzie miał coś nowego? :)

U mnie standardowo 12 miesięcy na TV, za to na numerze Plusa czapeczka kolejny raz, więc odpuszczam, bo już jedną mam. Do kompletu parasolki mi tylko brakuje. Na nagrody premium raczej szans nie mam, więc sobie nadziei nie robię. default_wink.png