Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, swojadroga napisał:

Puchary za reklamy są naliczane raz na dobę.

U mnie wygląda to tak:

 

Screenshot_20181031-221038.png

Tylko mi nie zalicza nigdzie tych reklam. Nie widzę informacji, czy mam jakiekolwiek puchary.

 

 

Nie mam takiej strony jak któryś z użytkowników wstawiał.

1.jpg

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, swojadroga napisał:

Po prawej, na środku masz biały grot strzałki. Kliknij go.

Pojawiają się wtedy reklamy, ale nic ich obejrzenie nie daje. Ankieta na końcu jest, pisze że wypełniona i też brak informacji o pucharach.

 

@kingofsouth sprawdzone na kilku przeglądarkach, bo mi dziś nawet dwuklik zrobiło na Chrome i cały misterny plan wygrania worka poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba faktycznie coś się skopało z punktami za reklamy. Mi też dzisiaj nie zalicza, a po obejrzeniu reklam znowu mi się pojawia informacja o możliwości zdobycia pucharów za obejrzenie reklamy. Wcześniej naliczało puchary i znikało info, które pojawiało się kolejnego dnia znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieliście tak, że prze końcem odliczenia (jakieś 3 min.) gdzie nagroda była pewna. Została nagle zmieniona gra z innym bonusem.

Rozpoczęta i zagrana, a po zakończeniu skasowała te ostatnie 3 minuty z poprzedniej gry i czas ruszył dalej odliczać pełne 23 godziny od nowa.

Jak myślicie, czy ta nagroda zostanie mi przyznana czy przepadła?. Do jutra się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...