Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, bart18 napisał:

By zgarniać puchary nie trzeba być w premium (jednakże premium daje ich 3 za każdą grę a nie 1), sprawdzasz na dole na stronie z aktualnym wynikiem. :)

Nie mam takiej opcji puchary. A gdzie nie kliknę nic się nie dzieje, nawet na stronie z wynikami. Pisze tylko żeby czekać do następnego dnia na następną grę. Reklamy się odtwarzają, ale jakby nie zalicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Po obejrzeniu reklamy musisz odświeżyć stronę. 

Nic to nie daje. Reklama jest dostępna ponownie i żadnej informacji o jakimkolwiek pucharze na koncie, czy w ogóle informacji o tym gdzie to ewentualnie znaleźć. Próbowałem różne przeglądarki na telefon i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchary za reklamy są naliczane raz na dobę.

U mnie wygląda to tak:

 

Screenshot_20181031-221038.png

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie jest ściema. Po obejrzeniu reklamy odświeżyłeś stronę?

Pytanie. Hipotetycznie gdybym brał CP to dostanę jeszcze jakąś zniżkę za to , że jestem abonentem Plusa?

Tak się patrzę na ten pakiet:

Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium  za 60 zł.

Pierwszy rok za darmo a potem 60 zł i gdzieś znalazłem , że będąc abo Plusa jest 10 zł zniżki. To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie co będzie we wtorek i w środę, jak będą dni meczowe LM. :D

 

Ja obstawiam takie nagrody : we wtorek kody, w środę drugi rodzaj tych słuchawek :D

Ja jestem tylko ciekaw, jak oni załatwią sprawę biletów na mecze grupowe. :D

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
28 minut temu, robsat napisał:

 

.....raczej z 9 punktami się raczej nie załapię, ale dziś to jakaś ściema była w grze. 

Załapiesz się. Kiedyś miałem 0, bo przez przypadek uruchomiłem grę, a i tak uzyskałem 7dniowy dostęp.

 

1.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie jest ściema. Po obejrzeniu reklamy odświeżyłeś stronę?

Pytanie. Hipotetycznie gdybym brał CP to dostanę jeszcze jakąś zniżkę za to , że jestem abonentem Plusa?

Tak się patrzę na ten pakiet:

Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium  za 60 zł.

Pierwszy rok za darmo a potem 60 zł i gdzieś znalazłem , że będąc abo Plusa jest 10 zł zniżki. To prawda?

Odświeżałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 godziny temu, ezequiel93 napisał:

Punkty wymienione na Pakiet Ipla Sport do końca sezonu.

U mnie również.

Został mi drugi telefon na którym już 44 puchary. Gramy dalej. :D

Ten abonament w CP by mnie interesował oraz net w plusie gdyby tak tablety dawali.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko raz. Tak samo z ankietą. 

 

A co do gier i ich rozgrywania to mam do was informację : jak naciśniecie START i np. wyjdziecie z przeglądarki to system wam uzna to za rozegraną grę za 0pkt. Więc najlepiej grę rozegrać na spokojnie, jak ma się chwilę wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...