Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam mówię pewne informacje. Na mailu odpisują głupoty i nie ma co im wierzyć.

18 grudnia twierdzili, że konkurs przedłużony do 23 grudnia, a jak się zakończył 20 grudnia to głupio odpisywali.

 

 

I tak jak pisałem. Tydzień meczowy a gra nie działa.

Edytowane przez uszulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, wiosennej edycji nie będzie.

Na początku nie działał mi sklep, konta premium nie mogłem założyć przez cały czas trwania gry, mimo wielu zgłoszeń. Wygrywałem same czapki i plecaki, których nie mogłem odebrać, bo w całym mieście mieli tylko szaliki i jakieś inne badziewia. Jak już sklep zaczął mi normalnie działać, to oczywiście skończył się limit na kod 360 dni do ipli. Jeszcze w grudniu mi powiedzieli w salonie, że mieli problemy techniczne, bo to pierwsza edycja, na wiosnę będzie następna i na pewno wszystko już będzie w porządku. 

I weź tu człowieku zwiąż się umową z taką firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kobeman25 napisał:

Oczywiście graliga.pl przygrala w ch...napisali maila że kody na cały sezon nie mają ważności i chciałem dzisiaj wbić na ipli i żaden nie działa a mam ich kilka.Jak im wierzyć w cokolwiek? Teraz nie mam jak obejrzeć najważniejszego dla mnie meczu to jakas kpina... 

Dowiedziałem się, że ustalili ważność kodów na początek stycznia, bo było za duże ryzyko, że teraz będzie kwitnął handel tymi kodami na allegro.

 

2 godziny temu, d2ad2z napisał:

Eh, wiosennej edycji nie będzie. 

Nie będzie, bo to dla nich nieopłacalne. Wygrywać to każdy chciał, ale do podpisywania umów chętnych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ja nie wiem po czym tu  "płakać" jak są jakieś fajne nagrody to wygrywają ludzie na botach jeśli nawet uda się komuś coś wygrać to nie ma tego w salonach jedyna sensowna nagroda którą  można tam dość łatwo wygrać to kod do ipli na cały sezon .  

"Bo pieniądze (czytaj nagrody) to nie wszystko!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grzechu1991 napisał:

Raczej nowej edycji graliga nie będzie bo te nagrody rzeczowe co były do wygrania w grze są teraz do wygrania w konkursie sms.

Czyli tak jak pisałem od stycznia - gra im się nie opłaciła i wolą rozdać nagrody w taki sposób, bo przynajmniej zarobią.

 

Jest gdzieś więcej informacji o tym konkursie, czy tylko w studiu go zapowiadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...