Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przepadło 28 plecaków, licząc ok. 20 zł za jeden wychodzi dużo pieniędzy. Przestali już odpisywać na moje e-maile zresztalą co mi po e-mailach od nich skoro w każdym było to samo. Idąc ich tokiem rozumowania, to było w mojej gesti odebrać te nagrody a nie w ich żeby mi je zagwarantowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2019 o 10:31, tyrla napisał:

Hahahaha ? Myślisz, ze kogoś zwolnią tylko dlaczego, że nie dostałeś swoich nagród? Żebyś tylko nie musiał płacić kosztów sądowych, bo jeszcze na tym tracisz. Życzę powodzenia.

I tu się mylisz. Oszustwo jest przestępstwem ściganym z urzędu, tzn. nawet kwota 20 zł jest oszustwem, za które zabierze się policja i prokuratura. Pokrzywdzony ma obowiązek tylko przedstawić okoliczności i dowody. Reszta dzieje się poza udziałem pokrzywdzonego. Radzę zatem nie śmiać się z własnej głupoty, a zgłaszać gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe, co kombinują? Według mnie są dwie opcje:
- Przygotowują na serwerach nową wersję gry i dlatego powyłączali wszystko.
- Ludzie nie byli chętni do brania umów i po przeliczeniu wszystkich kosztów wyszło im, że „druga połowa” nie jest opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2019 o 15:30, LordDredd napisał:

Witam,

Czy kody do Ipli na PSP działają jeszcze?

Tzn. czy te kody, które zostały wygenerowane, można wpisać na stronie Ipli?

Działają, aktywowałem dzisiaj.

Jak będę miał czas to we wtorek kilka kodów tutaj wkleję, bo mam ich dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...