Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Uszulek czy nie chodziło czasem o A6 bo mnie zrobili w jeszcze lepszy sposób. Napisałem maila czy jeśli voucher straci ważność co się stanie, czy nagroda przepada? A oni zapewniali ze wygeneruja nowy. No i jak wygasł to kontakt się urwał. Jeśli napiszę w innej sprawie to odpisuja A jak wspomnę w mailu o telefonie to nie ma odzewu. Myślę ze jakby kilka osób z tą sprawa się zgłosiło do rzecznika to coś by pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są śmieszni w tym Polsacie. Wieczorem mi odpisali, że gra przedłużona do 23.12.2018, a teraz wyskakuje informacja, że gra zakończona.

Niech się teraz wezmą za ponowne wygenerowanie voucherów na nagrody premium. Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę odpowiedź na maila wysłanego do UOKiK, bo jestem ciekaw co oni stwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwie pary słuchawek odebrałem, a trzeciej pary nie ma, bo wydali podobno komuś innemu.
Przez telefon gadają, że można odebrać tylko w salonie który się wybrało, a później takie jaja wychodzą, że ktoś przychodzi i odbiera tutaj, mimo że wybrał inny odebrał salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może być też tak, że ktoś inny wygrał i wybrał ten salon, a Polsat im przysłał jedną parę mniej niż powinien.

W sumie to współczuje osobom które jeszcze nie odebrały telefonu. Pracownik mi dzisiaj mówił, że leżą trzy telefony do odbioru, ale nikt nie może odebrać, bo graliga nie odpisuje na maile w sprawie nowego kodu. Na Facebooku Cyfrowego Polsatu też widzę, że ludzie im wypisują w tej sprawie.
Całe szczęście że mi się udało odebrać przed końcem ważności kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki odebrane bez problemu, 5 par się udało ugrać. Telefon też ugrany i już sprezentowany :) Ogólnie nie liczyłem, bo dużo nagród przepadło ale udało się wygrać oprócz tego z 20 PSP na cały sezon, które też rozdalem znajomym, co najmniej 10 szalikow, 16 plecaków, 12 koszulek, 8 piłek, 13 czapek z daszkiem, 9 zimowych, 16 składanych parasoli, 22 parasole premium... Praktycznie wszystko rozdane, pare rzeczy sobie zostawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2018 o 00:10, kamil18239 napisał:

Na pewno wrócą w lutym. Dzisiaj jeszcze udało mi się wyciągnąć 3 szaliki i koszulkę na zakończenie :)

 

Najważniejsze by wrócili z nowymi nagrodami i poprawionymi błędami, blokadami na boty itp. :)

 

Ja uważam tak : jeśli ktoś teraz brał udział to raczej nie będzie się musiał ponownie rejestrować i pulę graczy przeniosą na luty. Blokady na boty będą (mam nadzieję przynajmniej, że Ci co mieli blokady przy ostatniej grze premium nie będą mogli grać w "drugiej połowie") ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...