Skocz do zawartości
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym był za tym, żeby zrobić tak, że jeden numer może wygrać konkretną nagrodę tylko raz, bo ludzie zrobili sobie z tej gry niezły biznes na botach...

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie, ta gra to nie ma być "wygrywarka". Liczy się ilu nowych klientów przygarnie słoneczkowa stacja i pewna sieć komórkowa. Raczej "Graliga.pl" ma gdzieś, kto i jak wygrywa.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na numerze z Plusa do wygrania tylko 42 zwykłe parasolki. Za to na numerach z Play rabat na abonament w Plusie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, FanMMA napisał:

Raczej "Graliga.pl" ma gdzieś, kto i jak wygrywa.

Uważam, że osoby, które są na "dopingu", nie zwiążą się z Polsatem i Plusem, bo są tu tylko w jednym celu. Osoby, które jakby się nie starały, to nie mogą nic ciekawego wygrać albo takie jak ja, co na trzech numerach mają na przemian tylko worek z Ipla7, też się nie skuszą na ich ofertę, więc powinni się zainteresować formą wygrania i dystrybucji nagród. 

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może pochwalcie się, kto co wygrał w całej grze, oczywiście normalną grą. Ja: 4x koszulki niebieskie, 2x koszulki białe, 4x czapki z daszkiem, 1x czapka zimowa, 2x szaliki. Grałem na 2 numerach Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzyła mi się czapeczka z daszkiem , a wygrałem wielkie nic. :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wygrałem tylko abonamenty i 2 kody na cały sezon Polsat Sport Premium. Gdybym wiedział, że będę miał ten pakiet za darmo to nie podpisywałbym umowy na 2 lata.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kiedy można skorzystać z rabatów na CP na 12 miesięczny abonament oraz na internet w Plusie?

Odebrałem sobie wczoraj z pucharów i nie wiem do kiedy mam czas na zdecydowanie się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do odebrania masz 2 tygodnie. To, że tam pisze np. do 29 grudnia to inny temat.

Chodzi mi, ile czasu jest ważny już odebrany kod.

To tak samo, jak miałem miesiąc temu odebrany kod na cały sezon LM i go wpisałem w tym tygodniu, a był nadal ważny. Choć pisało, że czas na odebranie jest do końca listopada.

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś do wygrania 19000 abonamentów w Plusie. Takiej liczby jeszcze nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie  42 parasolki.

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum. Usunięto fragment postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że to już koniec gry. Trochę nazbierało się tych nagród.

6x T-shirt niebieski,

5x szalik,

3x parasolka premium,

4x czapka zimowa,

3x czapka z daszkiem,

1x worek,

1x koszulka biała.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Do odebrania masz 2 tygodnie. To, że tam pisze np. do 29 grudnia to inny temat.

Chodzi mi, ile czasu jest ważny już odebrany kod.

To tak samo, jak miałem miesiąc temu odebrany kod na cały sezon LM i go wpisałem w tym tygodniu, a był nadal ważny. Choć pisało, że czas na odebranie jest do końca listopada.

Wg regulaminu wydawanie nagród zostanie zakończone 31 grudnia 2018 (§ 6.8). 

https://komorkomat.pl/wp-content/uploads/2018/09/Gra-Liga-regulamin-grywalizacji.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro ostatni dzień promocji. Może będzie możliwość rozegrania gry premium?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież na stronie premium jest wyraźnie napisane, że już po grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj ostatni dzień i nie dali nic specjalnego. W Plusie 8100 kodów na 7 dni PSP, a na innych sieciach kody na darmowy rok w CP przy dwuletniej umowie.

Tych starterów wymienionych w regulaminie chyba nigdy nie było?

Edytowane przez kamilos951

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było starterów. Mam do Was pytanie. Dzwonią do nas z informacją o wygranej nagrodzie i o lokalizacji salonu, do którego ma ona zostać doręczona w celu odbioru. Jak sytuacja ma się, jeżeli zamawiam nagrodę np. do Krakowa i dostaję informację, że będzie do odbioru np. we czwartek? Natomiast okazuje się, że przyszła we środę i do salonu przychodzi przykładowy Kowalski z kodem na taką samą nagrodę i akurat mają na stanie tą Waszą. Czy zdarzyło się Wam, że nagroda przyszła do Waszego salonu CP lub Plus, ale ktoś Was uprzedził i odebrał ją wcześniej? Czy też może nagroda jest już przypisana do konkretnego kodu i czeka na właściciela, do którego dzwoniła Gra Liga? :)

Nurtuje mnie to pytanie, bo zauważyłem, że nie wysyłają z zapasem nagród, tylko tyle, ile ludzie wskażą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Samsungami Galaxy A6 było tak, że ich numer seryjny był przypisany do danego numeru telefonu, więc nikt inny nie mógł odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.12.2018 o 08:47, ramzi84 napisał:

To może pochwalcie się, kto co wygrał w całej grze, oczywiście normalną grą. Ja: 4x koszulki niebieskie, 2x koszulki białe, 4x czapki z daszkiem, 1x czapka zimowa, 2x szaliki. Grałem na 2 numerach Plusa.

U mnie:

5x czapka z daszkiem,

3 x piłka (odpuściłbym, ale dałem jedną piłkę bratanicy to i bratanek chciał to grałem o nie dalej :D ),

1 x plecakoworek.

Voucherów nie liczę, wygrałem ich chyba ze 30. Wykorzystałem jeden na abo w Plusie.

Do odebrania mam jeszcze czapkę zimową, ale czy ją odbiorę? Wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten konkurs to kpina. Organizacyjnie leży i kwiczy.

Ciągle nagrody przepadają, nie ma nic w punktach... Katastrofa.

Pisanie do nich maili jest już irytujące, jak sprawdzanie w punktach, czy są nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni na tym mailu to sami nie wiedzą co piszą. Zapytałem czy mogę dostać raz jeszcze voucher na jedną z nagród, bo przypadkowo go skasowałem, to odpisali, że tak. Wysłałem im numer i kod z wiadomości weryfikacyjnej, to odpisali, że nie mogą kodu wygenerować, bo stary jest jeszcze ważny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi