Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak, że usprawnili ranking chyba po środowej akcji, kiedy to dużo wiary mogło się podniecić, gdy miało 207p i pierwsze miejsce na telefonie, a nie otrzymało SMS-a z potwierdzeniem wygranej. :D

Nie będę ukrywał, że miałem na 2 telefonach taki wynik, a i tak nie wygrałem. Więc dobrze, że to usprawnienie się pojawiło. :)

 

A co do abo CP to w regulaminie są wyszczególnione 2 pakiety, na które można mieć 0zł abo przez pierwszy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się za 2 miesiące.
To może lepiej wziąć ten na 12 za free, niż to co, mi proponują.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to nie wiadomo, ale dłużej niż jest to podane na stronie nagrody. :) Warto wchodzić codziennie na grę, zdobyć 40 pucharów, wymienić je na dostęp do końca sezonu i nie będziesz musiał się o to martwić. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robię, już nawet żona jest zaangażowana w tą misję.

Mam 12 pucharów,  żona 11 pucharów więc do 12 grudnia myślę , że zdobędę cały sezon LM i do tego darmowy abonament CP ;)

Warto grać. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...