Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

jKBC4Fi.png

Naprawdę żenujący konkurs, opisałem dokładnie krok po kroku co robię, żeby próbować się dostać do gry premium. Dzisiaj wyskoczyło mi, że mam puchary, dostęp do gry premium, jednak weryfikacja nie udaje się. Support jest tragiczny, kontakt z nimi porównywalny jest do chatbota, dostałem 2krotnie informacje o wyczyszczeniu cookies, gdy to nie pomogło zmianie telefonu na inny oraz wyjęciu i włożeniu karty. Później po prostu przestali mi odpisywać, bo sami nie wiedzą co zrobić. Naprawdę żenujące, nie wiem czy UOKiK się tami sprawami zajmuje ale pofatyguje się i dowiem.

Edytowane przez daneski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, daneski napisał:

jKBC4Fi.png

Naprawdę żenujący konkurs, opisałem dokładnie krok po kroku co robię, żeby próbować się dostać do gry premium. Dzisiaj wyskoczyło mi, że mam puchary, dostęp do gry premium, jednak weryfikacja nie udaje się. Support jest tragiczny, kontakt z nimi porównywalny jest do chatbota, dostałem 2krotnie informacje o wyczyszczeniu cookies, gdy to nie pomogło zmianie telefonu na inny oraz wyjęciu i włożeniu karty. Później po prostu przestali mi odpisywać, bo sami nie wiedzą co zrobić. Naprawdę żenujące, nie wiem czy UOKiK się tami sprawami zajmuje ale pofatyguje się i dowiem

Mam dokładnie to samo. Zaczalem grac miesiac temu. Klub premium nie dzialal, myslalem, ze bede mogl w nim grac przy nastepnej kolejce LM i ze tez sklep wtedy mi wlacza, ale znajomi mieli caly czas sklep. I wczoraj we wtorek po polnocy wlaczyli mi sklep, tak jak myslalem, ze w dniu meczowym i mam 74 puchary, ale pakiety premium wysprzedane, a tylko na nim mi zalezalo. W koncu zagralem u kogos z rodziny w klubie premium i tam byl kod na caly rok. Pisalem do supportu i to samo odpisuja. Pewnie graja na czas, bo konkurs sie konczy za 3 tygodnie, a sami zepsuli system i ciagle kod na 7 dni, worek, czapka, tylko od 2 tygodni mniejsza pula nagrod. A np. u kogos innego nonstop abonamenty na 12 miesiecy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosuję taktykę jak ostatnio : normalne nagrody zagram po pracy, a premium na spokojnie wieczorem. Wtedy będzie większy ogląd. Chociaż wczoraj jedną dziwną rzecz miałem w grze o kody. Nie zrobiłem dużego wyniku, bo i też się nie szarpałem. Ale jak odswiezyłem to nagle był wynik 194 ???

A co do UOKIK to lepiej napisać też w sprawie łamania regulaminu - jedna osoba tu przecież napisała, że jej/jego znajomy/znajoma napisała aplikację i teraz ma same wygrane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy UOKiK jest od kontroli osób oszukujących w konkursach za pomocą botów? Czasem warto zapoznać się z zakresem uprawnień instytucji.

 

Edycja:

To nie jest konkurs, tylko gra zręcznościowa z nagrodami. 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No zobaczymy, miało być 9000 nagród PSP na cały sezon, ja byłem późnym wieczorem na miejscu w przedziale 4500-5000(zawiesił mi się telefon) i cisza nadal.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłym na cały aezon ipla wynik 153 napewno wygram w premium 35 przez przeoczenie już przegrałem......wniosek nie grać premium zaraz po zwykłej bo kiepsko z pamięcią :D ale galaxsy A no proszę was to jedynie dobry prezent pod choinkę 
Mam dwa kody na rok do ipli aż zaczynam żałować że aneksowałem umowę :D 
Ciekawe czy ten drugi za rok będzie działał @Specjalista Cyfrowy Polsat i czy jak wpisze ten pierwszy pod koniec grudnia to też będzie działał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...