Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda.

Abonament 40 zł, 50 zł, 60 zł, 80 zł, abonament po opuście dla Abonentów z aktywną e-Fakturą przez pierwsze pełne 12 Okresy rozliczeniowe 0 zł. Abonament po opuście dla Abonentów z aktywną e-Fakturą od 13-tego Okresu rozliczeniowego 30 zł, 40 zł, 50 zł, 70 zł.

plus.pl/documents/16/13579431/PLUS-graligapl.pdf

Edytowane przez Foton
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym abonamencie (30, 40, 50 i 70) masz no limit. Różnica jest na 2 rzeczach : necie i pakiecie PSP

Neta masz tak :

30zł - 2gb

40zł - 4gb

50 i 70zł - 12gb (tzw. internet bez końca)

 

Dodatkowo w 70zł masz na stałe pakiet PSP, a w pozostałych musisz bulić 40zł dodatkowo.

Do tego możesz sobie dobrać telefon na 24 lub 36 rat.

 

Na dobrą sprawę rok za darmo to tak, jakbyś przez całą umowę płacił połowę stawki.

Edytowane przez szyzag123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wygląda na to, że już nie pogram sobie. Mam numer w Plusie - wczoraj cały czas kręciło mi się kółeczko po wciśnięciu dalej, a dzisiaj kazali mi numer znowu rejestrować i aktywować w grze (ciekawe co się stało z moim zdobytymi pucharami ?) ale i tak to nic nie daj bo po wciśnięciu start kółeczko się kręci i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
48 minut temu, dynecik napisał:

A ja wygląda na to, że już nie pogram sobie. Mam numer w Plusie - wczoraj cały czas kręciło mi się kółeczko po wciśnięciu dalej, a dzisiaj kazali mi numer znowu rejestrować i aktywować w grze (ciekawe co się stało z moim zdobytymi pucharami ?) ale i tak to nic nie daj bo po wciśnięciu start kółeczko się kręci i nic.

U mnie wczoraj też mieliło na dwóch telefonach Plusa, ale już dzisiaj jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ezequiel93 napisał:

Dzisiaj dostałem SMS-a, że jutro będą pakiety Ipla na cały sezon do wygrania, a w puli 10000 nagród. :) 

Ja dostałem SMSa, że w puli będzie 11000 nagród, a w grze pokazuje 9000 ?

Sami nie wiedzą chyba ile tych nagród dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamilos951 napisał:

Ja dostałem SMSa, że w puli będzie 11000 nagród, a w grze pokazuje 9000 ?

Sami nie wiedzą chyba ile tych nagród dawać.

ja też mam wynik tylko 52 chyba nie wygram.....ale albo animacja mi się przycięła albo w pewnym momencie trzeba wciskać 2 jednocześnie a to już jest trudne o ile nie niewykonalne...... cały żart polega na tym że mam już PSP nawet w CP GO ale żeby wygodnie oglądać w złych warunkach atmosferycznych i na wyjazdach to muszę wygrać kod na IPLE czemu? bo aplikacji cp GO nie ma natywnie na android TV a vp go na ios w przeciwieństwie do ipli nie jest dostosowana do proporcji ekranu mojego telefonu .....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FanMMA napisał:

Nie mogę zagrać gry Premium jak podaję nr to jest komunikat że nie prawidłowy a jest ten sam co do zwykłej rejestracji.. miał ktoś tak?

Ja tak mam, wyświetla mi komunikat, że mam wykupione premium w sklepie, jednak gry klikam grę premium nigdzie mnie nie przekierowywuje :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goldmember21
33 minuty temu, FanMMA napisał:

Nie mogę zagrać gry Premium jak podaję nr to jest komunikat że nie prawidłowy a jest ten sam co do zwykłej rejestracji.. miał ktoś tak?

Jeżeli na co dzień nie masz dostępu do premium to teraz też nie zagrasz. Dopóki sie nie zapiszesz do premium, nie podasz imienia, nazwiska, adresu e-mail i nie zaakceptujesz zgód to nie jesteś w premium i nie zweryfikujesz teraz swojego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...