Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jajca. W Plus mam telefon w abonamencie 39 złotych. Ostatnio w Ipla Plus uaktywniłem kod, który wygrałem w Graliga na kanały Polsat Sport Premium na cały sezon. Wprowadziłem ten kod z tydzień temu, a tu dzisiaj zdziwienie: faktura na 79 złotych! Czyli policzyli 40 złotych. Czyli co? Mam płacić teraz te 80 prawie złotych do końca czerwca? Oszustwo. Gdzie to reklamować?

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, ile było do wygrania słuchawek Samsunga w Premium? Ciekawi mnie, ile teraz może być?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goldmember21

U mnie też wielkie zmiany. Zamiast czapki z daszkiem, plecaka i Ipli 7, na okrągło mam teraz plecak i Iplę 7. Wniosek: 50% mniej nagród rzeczowych.

Edytowane przez goldmember21
Usunięto fraagment postu. Na forum nie zamieszczamy ogłoszeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Też dostałem takiego SMS-a.

Rozdają na lewo i prawo te kody. Ale im się baza abonencka powiększy. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...