Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, szyzag123 napisał:

Ja mam 4 numery w Plusie i tylko raz miałem czapkę z daszkiem i raz plecak. A tak to stały zestaw. Więc nie od sieci to jest zależne.

Właśnie od sieci zależne. Ja też mam Plusa i miałem dokładnie tak samo, jak Ty. Czyli tylko raz miałem czapkę z daszkiem zaraz, jak zacząłem grać i tak samo worek tylko raz. Reszta nagród się powtarza co tydzień. Tyle, że u mnie nie ma abonamentów Plusa.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od piątku na 3 numerach Plusa kody Ipla 7 dni. Wcześniej były czapeczki z daszkiem, torby, raz parasol (niestety nie wygrałem), a tak to kody Ipla.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uprzedzam że darmowy rok w CP to tylko pakiet Rodzinny + Eleven + Cinemax lub dodatkowo PSP. 

A ja mam pytanie z innej beczki. Jak to jest z tymi punktami z reklam? Zapisałem się do klubu premium i mimo, że oglądam raz dziennie te reklamy to wcale mi punkty pucharowe nie przybywają. Jak to jest?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
6 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Zapisałem się do klubu premium i mimo, że oglądam raz dziennie te reklamy to wcale mi punkty pucharowe nie przybywają. Jak to jest?

Punkty za obejrzane reklamy tylko raz się doliczają.

Oglądanie ich kilka lub kilkanaście razy nic nie daje.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się teraz wnerwiłem. Miał ktoś taką sytuację?

Gram sobie o czapkę Champions League, zebrałem 207 punktów, pokazało mi tabelę, że mam dobry wynik i szansę na wygraną, a dosłownie 2 sekundy później refresh i niby mam 0 punktów...

 

Bożydar Iwanow cały czas mi gratulował przechodzenia kolejnych etapów, ale mam niby 0 punktów.

Reklamacja złożona. Zobaczymy, czy to coś da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafalowski napisał:

Dają to biorę i oglądam. I nie narzekam.:grin: Ciekawe,  co to będzie jak będzie przerwa zimowa? Będą oddawać kody na Iplę dla każdego chętnego? I za 0 punktów zdobytych? Jak myślicie?

 

Gra potrwa do 17 grudnia. Może na wiosnę zrobią kolejną edycję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fizyk123 napisał:

Ale się teraz wnerwiłem. Miał ktoś taką sytuację?

Gram sobie o czapkę Champions League, zebrałem 207 punktów, pokazało mi tabelę, że mam dobry wynik i szansę na wygraną, a dosłownie 2 sekundy później refresh i niby mam 0 punktów...

 

Bożydar Iwanow cały czas mi gratulował przechodzenia kolejnych etapów, ale mam niby 0 punktów.

Reklamacja złożona. Zobaczymy, czy to coś da.

 

 

Ja miałem coś takiego, że zdobyłem maxa i na godzinę przed północą spokojnie mieściłem się w miejscach wygrywających.

Dla pewności chciałem sprawdzić miejsce kilka minut przed północą i ku mojemu zaskoczeniu zamiast 207 pkt, miałem tylko 192 i miejsce daleko poza premiowanymi.

Rano jednak SMS przyszedł, że nagroda wygrana. Także myślę, że i u Ciebie będzie liczony faktyczny wynik, czyli 207 pkt :)

 

 

Jeśli wyjdzie im, że przy okazji gry sporo osób skusiło się na abonament czy to telewizji, telefonu czy internetu to niczego nie można wykluczyć.

 

Gra jest bardzo ciekawą formą reklamy. Coś wygrasz, musisz pójść do salonu odebrać. A tam po oczach biją telefony i promocje :) Na pewno ktoś w ten sposób się skusi(ł) :)

Edytowane przez mingo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

A jeszcze jedno pytanie. Jak wiadomo, darmowy rok abonamentu nie bierze udziału w SmartDom. A czy uprawni on drugi produkt do obniżki? Czy też nie?

Nie uprawni. Jak sam napisałeś, darmowy rok nie bierze udziału w SmartDom. Ja tak miałem u siebie. Chciałem zrezygnować ze swojego obecnego abonamentu na internet, a  wziąć nową umową. Jak bym tak zrobił, to stracił bym wszystkie rabaty, które mam na telefon i TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile będą mieli co wrzucić na wiosenną rundę GraLiga.

 

Czekam ciągle na jakieś informacje dot. botów gry. Chyba, że to działa, a tego nie wiemy.

Czapka przepadła z mojej winy, ale piłka chyba wpadnie.  Niestety jest spory problem z odbiorem nagrody. Nie wiem skąd, ale jedzie tydzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fizyk123 napisał:

Ale się teraz wnerwiłem. Miał ktoś taką sytuację?

Gram sobie o czapkę Champions League, zebrałem 207 punktów, pokazało mi tabelę, że mam dobry wynik i szansę na wygraną, a dosłownie 2 sekundy później refresh i niby mam 0 punktów...

 

Bożydar Iwanow cały czas mi gratulował przechodzenia kolejnych etapów, ale mam niby 0 punktów.

Reklamacja złożona. Zobaczymy, czy to coś da.

 

 

Ja dziś miałam to samo, tyle że grałam o zimową czapkę. Zdobyłam 207pkt miejsce 43/500 a  chwilę później wynik 187 i miejsce już ponad 500... A gdzie to reklamowałeś w razie czego?

 

A co do nagród to ja gram cały czas o czapkę zimową, szalik, parasol, koszulkę granatowa i iple na 7 dni, na dwóch telefonach codziennie mam to samo (podobno dlatego, że w tym samym dniu na obydwu zaczęłam), bo jeden telefon mam w plusie a drugi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt@graliga.pl

Reklamacja powinna zawierać co najmniej:

a) imię,

b) nazwisko,

c) numer telefonu Uczestnika,

d) treść ostatniego linku notyfikującego numer telefonu Uczestnika (link wysyłany jest SMS-em w celu potwierdzenia nr telefonu),

e) określenie przedmiotu reklamacji,

f) opis żądania Uczestnika,

g) przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam takie pytanie do was bo zanim kontakt z graliga odpisze to minie pare dni. Wygrałem słuchawki jakies ponad 3 tygodnie temu, oczywiscie zadzwonili do mnie powiedzieli ze dostarczą słuchawki i dadza znac esemesem, dzien przed zakonczeniem ważności kodu napisałem do nich po czym odpisali, że mam czekać i że dadzą mi nowy kod. Napisałem do nich przedwczoraj i odpisali, że chcą najpierw numer telefonu i coś takiego "W celu zweryfikowania danych dodatkowo prześlij nam ciąg liczb oraz liter po „uc=”, które znajdują się w wiadomości rejestracyjnej." Gdzie mogę tego szukać bo na mailu żadnej wiadomości nie mam weryfikacyjnej, a na telefonie w smsach od "graliga" nic takiego nie ma pierwszy sms to żebym sie zarejestrował w grze a pozniej kolejne smsy to już "gratulacje wygrałeś..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...