Skocz do zawartości
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie wie od czego to zależy, a każdy z nas ma taki stały zestaw :D W mailu od Graliga tłumaczą się, że jest to losowe, pewnie sami nie wiedzą od czego to zależy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie po dzisiejszym dniu będą dwie piłki, a nie tylko jedna. Yesss ! Ciekawe co jutro w premium... Inne słuchawki, czy bilety z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości ? W sumie takie święto kwalifikuje się na telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, premium będzie dopiero za tydzień. Ale to jest do przewidzenia, co będzie. Zostały tylko cztery gry premium. Jak zwykle ipla, a na drugi dzień będą te drugie słuchawki. I później w ostatnim tygodniu znowu będzie ipla i na koniec telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wszystko rozumiem, że czas się liczy itd, ale nie powiecie mi, że 200 osób na godzinę zdobywa bez pomyłki 207 punktów i jeszcze robi to szybciej niż tysiące innych graczy. Innym razem zaś wynik prawie stoi w miejscu. Wygrana w tej grze jest zupełnym przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie na ipla.tv wpisać ten kod na cały sezon ?

Mam tylko płatność kartą, przelewem albo z konta plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy wejść w zakładkę Oferta, dalej Sprawdź nasze pakiety, dalej klikasz Sprawdź przy pakiecie Ipla Polsat Sport Premium, a następnie Mam kod i tam wpisujesz kod z Graliga.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na poprzedniej stronie pisałem to samo. Widać, że ludzie nie czytają poprzednich postów :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, a da się przedłużyć IPLĘ kodem jakbym kolejny wygrał? Mam aktywną LM z jednego kodu i nie widzę nigdzie opcji przedłużenia. Czekałem z zakupem za puchary IPLI LM na cały sezon przez to i nie wpadłem na to, że liczba kodów będzie limitowana. I po co mi teraz tyle pucharów... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio ta gra to lipa dziś do wygrania na dwóch telach miałem koszulkę,550 osób najlepszych ją zdobędzie i na pierwszym telefonie 152 pkt (672 miejsce) a na drugim telu 83 pkt i (338 miejsce) :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygrał ktoś bilet i wybiera się na mecz 12 grudnia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do obdarowana kod na 30 dni, kto chętny proszę o kontakt prze Pw.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Twin napisał:

Wygrał ktoś bilet i wybiera się na mecz 12 grudnia?

Jak nc+ organizowało konkurs to były bilety na wszystkie meczed wygrania, a polsat rzucił ochłap w postaci meczu o nic w ostatniej kolejce fazy grupowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko kolego NC+ robiło konkurs dla swoich abonentów.

Tutaj nie będąc abo CP możesz grać. Nie narzekaj, bo CP się fajnie zachowało.

Ciekawe czy NC+ by tak z chęcią rozdawało dostęp do NC+GO LM? Już ci mogę napisać, że Nie. 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, kingofsouth napisał:

Ciekawe czy NC+ by tak z chęcią rozdawało dostęp do NC+GO LM?

He he- prędzej ślimaka sprintera bym się spodziewał 😂

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślałem, że to lipa z tymi nagrodami ale z każdą grą gram coraz szybciej i są efekty w postaci dwóch koszulek i szalika,a gra trwa dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Tylko kolego NC+ robiło konkurs dla swoich abonentów.

Tutaj nie będąc abo CP możesz grać. Nie narzekaj, bo CP się fajnie zachowało.

Ciekawe czy NC+ by tak z chęcią rozdawało dostęp do NC+GO LM? Już ci mogę napisać, że Nie. 

To dwie różne kwestie. NC+ rozdawało bilety abonentom i mogło liczyć na polecenie ich usług przez obecnego abonenta.

Cyfrowy Polsat wprowadził najnowszy tym promowania usług - grywalizację.

Długi okres gry, nagrody mające przyciągnąć potencjalnego abonenta oraz "darmowe" miesiące abonamentów, które notabene nie są aż tak atrakcyjne jakby się miało wydawać. Po prostu łowienie naiwniaków. Świadomy konsument nigdy umowy z tej "promocji" nie podpisze.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z was też ma problem z odebraniem słuchawek? Czekam już tydzień na wygenerowanie nowego vouchera (dział prosi o cierpliwość), a słuchawki są już dostępne stacjonarnie od 9 listopada, po prostu porażka... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jest ktoś z Łodzi?też macie ciągle to samo w nagrodach?Ja nie miałem jeszcze plecaka i żadnej czapki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, independence96x napisał:

Czy ktoś z was też ma problem z odebraniem słuchawek? Czekam już tydzień na wygenerowanie nowego vouchera (dział prosi o cierpliwość), a słuchawki są już dostępne stacjonarnie od 9 listopada, po prostu porażka... 

8.11 mój voutcher stracił ważność. Wysłałem im 2 wiadomości z mojego maila, bez odpowiedzi. Napisałem z maila mojej mamy, to odpisali po 15 minutach, podałem nr telefonu i ciąg cyfr z wiadomości rejestracyjnej w celu weryfikacji i od tego czasu cisza...może jutro odpiszą, jak nie, to będę ich nękał do skutku.

Adres punktu, w którym chciałem odebrać słuchawki podałem im 28.10, do tego czasu ich nie przysłali 😡

Edytowane przez Luke Golos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez cały tydzień spamowałem wiadomościami, dziś łaskawie odpisali z prośbą o cierpliwość w związku z weryfikacją sprawy, dają 2 tygodnie na odbiór a nie potrafią wywiązać się z usługi... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że jutro do odbioru znów kody 7 dniowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na dwóch numerach 7 dniowe kody.

Tak na marginesie to Bożydar rozwija się w tej grze.

Coraz więcej różnych kwestii jego można usłyszeć. 

Nawet truskawka na torcie się znalazła. :lol2:;)

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi